Jump to content

pshemec

Użytkownik
 • Content Count

  1,112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

pshemec last won the day on November 22 2017

pshemec had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

About pshemec

 • Rank
  Uzależniony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

10,917 profile views
 1. Czy w schemacie zabezpieczeń dla konkretnej domeny będzie możliwość zablokowania zmiany ceny ?
 2. jak w temacie : Poszukuję firmy / osoby która się tym zajmuje profesjonalnie i wie o co w tym dokładnie chodzi. Która doradzi, podpowie, zdobędzie i rozliczy projekt. Jeżeli sami się tym zajmujecie, bądź mieliście już do czynienia z takim podmiotem - piszcie tutaj lub na PW
 3. Szybciej wyciągniesz domenę przez opcję
 4. Dla zainteresowanych osób z forum posiadających domeny z branży motoryzacyjnej, oponiarskiej i pokrewnych : Na chwilę obecną mamy wdrożoną sprzedaż opon i felg w modelu dropshipping z bardzo bogata ofertą produktową , w zależności od dodanych dostawców jest to w granicach 100 tysięcy produktów. Pełna automatyzacja zamówień od klientów detalicznych i hurtowych ( sprzedaż może być prowadzona w całej UE ), wszelkie rozliczenia czy dostawy kurierem. Obustronna integracja z branżowymi platformami sprzedażowymi - tyre24.pl, platformaopon i hurtopon Zapraszam do kontaktu - odpowiem na wszelkie pytania związane z wdrożeniem systemu.
 5. audytprawny.pl audytprawny.pl za 99 pln
 6. impregnat.pl Zapraszam do składania ofert na domenę impregnat.pl Jestem otwarty na propozycje i skłonny do negocjacji.
 7. Aktualizacja: Najnowsza integracja dropshippingowa z platformą zakupową sieci Carrefour Marketplace już wdrożona. Sama platforma wystartowała niedawno, więc klientów i sprzedawców jest dosyć mało, jednakże potencjał jest całkiem spory. W statystykach widać znaczący stały wzrost zainteresowania, i co ważniejsze sprzedaży.
 8. pshemec

  kmp.pl

  kmp.pl Zapraszam do składania ofert przez formularz AM kmp.pl
 9. Kilka nowości - zwłaszcza na stronie, Zerknijcie proszę w wolnej chwili i wpiszcie swoje uwagi ( i ewentualne pytania ).
 10. Jak dzieci Ile było domen, które wyśmiewane w najprzeróżniejszy sposób i tak się sprzedawały za ładny grosz ? Z drugiej strony zapewne jeszcze więcej było zapomnianych. Jak Piotrek napisał - Wystarczy jeden dobry klient.
 11. Miałeś przez te kilka lat jakieś sensowne oferty ?
×