Skocz do zawartości

evolucja

Użytkownik
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O evolucja

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

1 529 wyświetleń profilu
 1. evolucja

  Lokaty.pl

  Lokaty.pl - wraz z serwisem i ruchem (1k UU / m-c) Zapraszamy do negocjacji i składania ofert. kontakt@lokaty.pl
 2. evolucja

  Wygasła mi domena

  A jaka jest szansa, że ktoś będzie próbował ją przechwycić skoro nie jest to popularna domena i niewiele osób wie na razie o jej istnieniu? U jednego rejestratora nie wystarczy dodanie przechwycenia?
 3. evolucja

  Wygasła mi domena

  Tak, faktycznie, ale odnowienie w az.pl kosztowałoby mnie teraz 132,40zł, a to dużo jak na domenę, którą utrzymuję tylko "na wszelki wypadek". Dlatego w grę wchodzą wszystkie opcje, byle wyszło to jak najtaniej.
 4. evolucja

  Wygasła mi domena

  Cześć, wygasła mi dzisiaj domena .pl, zapomniałem jej przedłużyć. Dostałem takiego emaila: "Uprzejmie informujemy, że nazwa domeny ***.pl nie została opłacona na kolejny okres rozliczeniowy i jest w trakcie 15-dniowego wygasania. Usługi z nią związane przestały być dostępne (np. strona www, poczta elektroniczna)." Jak najłatwiej i najtaniej ją odzyskać, zakładając, że żaden człowiek nie będzie nią zainteresowany? Pozdrawiam.
 5. evolucja

  Transfer domeny .pl

  dzisiaj domena została wyłączona. Niestety z tego co widzę "expiration date: 2013.05.01 14:00:21" czyli opcja zrealizuje się dopiero 1 maja? Kiepsko trochę..
 6. evolucja

  Transfer domeny .pl

  Okej, jasne. Dzięki za pomoc :-)
 7. evolucja

  Transfer domeny .pl

  Czyli dobrze rozumiem, że całe "przenosiny" przy użyciu opcji wyjdą mnie 47zł, podczas gdy za normalne przedłużenie musiałbym zapłacić 60zł? To nawet się cieszę, że jednak nie zrobiłem tego wcześniej
 8. evolucja

  Transfer domeny .pl

  A mogę opcję założyć a AfterMarket? Zakładając, że domena wygasa 16 kwietnia, kiedy znowu będzie aktywna po spadnięciu i zarejestrowaniu na moim koncie? Innymi słowy: jak długo będzie nieaktywna?
 9. evolucja

  Transfer domeny .pl

  Na pewno nikt nie będzie o nią walczył. To adres małego projektu, z którego korzysta 5 zaufanych osób. Kilka dni offline mógłbym bez niej wytrzymać. Jaka opcja jest zatem najkorzystniejsza?
 10. evolucja

  Transfer domeny .pl

  Mamy mały problem: Co zrobić? Jak ją najprościej przenieść do aftermarket.pl? Nie stać mnie na odnowienie w az.pl..
 11. evolucja

  rekordy mx dla google apps...

  Jak to nie? W DA możesz zarządzać całą strefą DNS danej domeny, w tym rekordami MX
 12. evolucja

  Transfer domeny z Active24 do Dropped

  No to super! Czyli wiem wszystko. Pod koniec miesiąca dokonam transferu
 13. evolucja

  Transfer domeny z Active24 do Dropped

  Czyli tak, płacę za transfer(20zł) + za przedłużenie(25zł). Transfer to 24godziny od potwierdzenia + zeruje się ważność domeny. Czyli jak przeniosę dzisiaj to utracę ten miesiąc. W związku z tym najlepiej zabrać się za to np. 25 maja. Dobrze wszystko rozumiem?
 14. evolucja

  Transfer domeny z Active24 do Dropped

  @vips A tutaj pisze, że transfer kosztuje 20zł: http://www.dropped.pl/prices_transfer.htm. Rozumiem, że płacę tylko tą opłatę za transfer i domena jest odnawiana na kolejny rok? Jeśli kończy mi się 31 maja a transferuje ją dzisiaj to zostanie odnowiona od dzisiaj czy od 31maja dopiero? Jeśli od dzisiaj to kiedy najlepiej rozpocząć transfer aby nie było za późno?
 15. Cześć. 31 kończy mi się ważność domeny .eu w Active24. Czy przenosząc ją do dropped.pl zapłacę tylko 20zł i zostanie ona przedłużona na rok + po roku będę ją mógł odnowić lub przenieść znowu do innego operatora? Rozumiem, że taniej jak w Dropped nie znajdę? Czy dropped to to samo co aftermarket? Czy aftermarket jeszcze działa, bo na stronie pisze, że od 3 lat strona nie była zmieniana?
×