Jump to content

lukaszpelikan

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lukaszpelikan

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  11116382
 • Strona WWW
  http://lukaszpelikan.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Mam do sprzedania kilka domen po cenach D2D, najchętniej wszystkie w 1 paczce : ) siedemcudow.pl + siedem-cudow.pl q-b.pl chirurgia-naczyniowa.pl kamery-wideo.pl Kontakt: email: lukaszpelikan w domencie wujka google : ) gg: 5750186 PS. Zapraszam również na aukcję urlop2011.pl
 2. Co myślicie o "urlop2011.pl". Ma jakąkolwiek sensowną wartość?
 3. Co sądzicie? Efekt karty pokerowej, jednak z myślnikiem... ;/
 4. Wymienię jedną z domen z listy na domenę związaną z pozycjonowaniem Oferty w temacie lub na PW
 5. Domena z wadą prawną... ;/
 6. Ładne wykonanie od strony design-usability, jednak od strony technicznej: Postaraj się scalić CSSy i JSy w w3cache (jQuery możesz pociągnąć od google'a) Wrzuć obrazki na subdomeny i zmień ich odwołania w templatce/wpisach (przeglądarki standardowo jednocześnie pobierają od 8 do 16 plików jednocześnie)- pozwoli to pobierać szybciej stronę. Albo przenieś je nawet na zewnętrzny szybki serwer (Klik), zaoszczędzisz dodatkowo transfer Plus za "keszowanie" Oczywiście stronka na jak największy plus! Gratuluję udanego projektu W razie pytań- PW!
 7. 0.0 Moje wszystkie straciły powera ;/ W dniu przejęcia miały już n/a z 2/3, po dodaniu contentu (świeżego) i małym podlinkowaniu złapały 0/1 : )
 8. Z tego, co mi wiadomo to w momencie spadu domeny w 99% przypadków nie ma już ona PR... Tak więc zostaje rynek wtórny i chociażby PPD, czy AfterMarket : ) Ew. Allegro/działy poniżej na di.pl/forum.optymalizacja.com itd.
 9. Jeśli będziesz prowadził tam serwis niezwiązany z .com'em to masz szanse na wygraną w razie procesu (przykład- głośny proces z "Google'ami" o gmail.pl). Jeśli będzie podobna forma działalności na 99% stracisz domenę, a i możesz zostać obciążony nie tylko kosztami procesu, ale także karami.
 10. Nie, nie będę ich łykał Może jakiś borsuk, albo inny świstak się nimi zainteresuje ; P
 11. : ) Może jakiś konkurs TV/radia/portalu turystycznego? Ktoś widzi wartość tej domeny? : )
 12. Co o niej myślicie? Zastosowania? Wycena? Chętnie posłucham bardziej doświadczonych kolegów Dodatkowo mała : dreamlife.pl j.w.
×