Jump to content

mirekm

Użytkownik
 • Content Count

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

mirekm last won the day on August 28 2018

mirekm had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

About mirekm

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8972 profile views
 1. Może widzą, że wszystko trzymam u konkurencji i dlatego
 2. autozlomy.pl biokolagen.pl Są w stanie wygasania, jak komuś potrzeba to wbijac na PW
 3. Was też losowo (najczęściej po wpisaniu czegoś w wyszukiwarkę) wylogowuje?
 4. eodszkodowania.pl Witam, jak wyceniacie taką domenę jak eodszkodowania.pl?
 5. eszkoleniebhp.pl https://premium.pl/eszkoleniebhp.pl Sprzedam dobrą domenę dla firmy z branży szkolenia bhp. Jest to bardzo pożądana usługa (każdy nowy pracownik musi mieć szkolenie, są szkolenia cykliczne, są służby bhp i inne) i domena wymarzona i atrakcyjna dla firmy z tej branży. Została mi po działaniach marketingowych dla jednej firmy bhp.
 6. zwariowane.pl Domena wpadła mi niedawno z przechwycenia (ktoś chyba puścił wolno), wg mnie fajna na sklep z jakimiś śmiesznymi prezentami czy gadżetami. jakie są Wasze opinie nt tej domeny? Na ile ją wyceniacie?
 7. Ile czasu minęło od wygaśnięcia domeny? Bo można próbować reaktywować, ale nie do końca pamiętam jakie są te poszczegółne etapy wygasania domeny com. Ja kiedys po niecałych 2 tyg przedłużyłem.
 8. Jaka jest cena przedłużenia pakietu 50GB? W regulaminie nie ma o tym żadnej informacji. Czy usługa DNS Anycast jest obowiązkowa dla każdej domeny zarejestrowanej u innego rejestratora w przypadku korzystania z powyższej oferty hostingowej? EDIT: cenę sobie znalazłem na www, tak więc pytanie tylko o DNS Anycast.
 9. maszynykomunalne.pl Hej, potrzebuje "miljonów" i zbieram każdą złotówkę Może ktoś coś potrzebuje z moich domen? Tylko dajcie rozsądne propozycje cenowe: https://premium.pl/profil/mirekm/
 10. polìsy.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2314948
 11. Unders - Syria jest na moim loopie
 12. Niedawno odkryłem, na maxa dobre moim zdaniem.
 13. Kim jest domeniarz? Czy trzeba handlowac i czerpac zyski z domen żeby byc domeniarzem czy domeniarza definiuje ilość posiadanych domen?
×