Skocz do zawartości

arekp

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana arekp w Rankingu w dniu 17 Listopad 2017

arekp posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O arekp

 • Tytuł
  Praktyk

Ostatnie wizyty

3 559 wyświetleń profilu
 1. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Rozumiem. Tak czy siak, z racji braku innych "poszkodowanych" nadal próbuję dowiedzieć się od AM co zaszło, że wytransferowano domeny z mojego konta (dane we WHOIS były nadal na mnie), a ja tego nie musiałem w żaden sposób zatwierdzić, ani nie dostałem żadnego powiadomienia o tym fakcie - co więcej, w historii logowania na konto były tylko moje IP i w czasie kiedy faktycznie logowałem się na konto (robię to rzadko). Nadal uważam, że ta sytuacja jest większym problemem dla pozostałych niż dla mnie. W AM kupuję i wytransferowuję, także łatwo mi zauważyć takie anomalia.
 2. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Oczywiście, nie były moje. Do tego jestem podłą osobą, wstałem któregoś dnia rano i postanowiłem publicznie opisać wymyśloną historię, oczerniając serwis bezpodstawnie. Ludzie, ile Wy macie lat? A tak na poważnie, ja w swojej historii konta widzę tylko akcje związane z moimi domenami. Skoro Ty widzisz operację z 2017 roku na domenie której nie masz od 7 lat, to tylko potwierdza jak wielki burdel AM ma w systemie i jak bardzo tego nie ogarnia. PS z AM nadal cisza, mieli niby wyjaśniać, ale do dziś nie wrócili z niczym.
 3. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Znów update ... brak informacji co było przyczyną. Nikt z AM chyba tu już nie zagląda.
 4. arekp

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  Dziękuję. Pomyślałem, że warto by uspokoić ew. wyobrażenia na temat kwot w związku z TM na tych domenach i ich sprzedaży. Były to symboliczne kwoty w wysokości kilku tysięcy PLN każda, jako wynagrodzenie za dostarczenie domen z rynku wtórnego. Żadnej z domen nie odebrano mi na podstawie wyroku sadowego - co myślę, dla innych może być ważnym sygnałem, aby nie być pazernym i pracować z drugą stroną po partnersku. Pierwsza firma z tej listy wytoczyła przeciw mnie bardzo duża, międzynarodową kancelarię ich obsługującą, ale z racji tonu w jakim prowadzili pierwotną korespondencję oddałem temat swojej kancelarii. Do drobnej przepychance prawników, sam zadzwoniłem do reprezentującej ich stronę i przedstawiłem jak ja to widzę i czego oczekuję. Doszliśmy do porozumienia. Drugi znak było łatwiej, marka samochodu, powiązanie z dealerami, klubem oraz prosta droga do osób zarządzających w PL. Trzecia to historia porażek, kiedy po adres zgłaszały się "agencje" obsługujące markę - odpadały w przedbiegach, gdyż cesję chcieli robić na siebie, a nie na koncern Dan**e. Adres jest na tyle dla nich nieznaczący, że do dziś (przez kilka ostatnich lat) nie zrobili choćby przekierowania na adres "z kreseczką" który od samego początku używali i promowali. Finalnie również udało się skomunikować z właścicielem marki wody i po partnersku ustalić co i jak. Moim założeniem przy tych adresach, było je przytrzymać zanim wpadną w Wasze łapki ;-) Na adresach nie promowałem innych treści, nie przekierowywałem. Czekałem aż się zgłosi ten który ma prawa i będę mógł przekazać adresy z wynagrodzeniem za moją pracę. Co innego pozostałe dwie, ale to już tajemnica handlowa.
 5. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Drobny update, po wystawieniu kolejnego ticketa, domeny pojawiły się w moim panelu. Nadal nie są znane przyczyny zaistnienia sytuacji. Dział techniczny podobno nadal analizuje.
 6. arekp

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  Dołączę do watku, moja pierwsza sprzedaż: monety.pl W międzyczasie wiele dziwnych/mało sensownych adresów, ale kilka perełek: - bo dy sh op*pl / bo dy-sh op*pl - m it su bi shi*pl - zy wi ec zd roj*pl (ich bazowa jest i była z kreseczką) - fotoradary.pl
 7. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  No i kicha, Aftermarket nadal milczy via Ticket, FB Messenger czy tu na forum. Zero wiadomości o postępach w rozwiązywaniu problemu, zero informacji o przyczynach problemu.
 8. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Ja myślę, że problem tak niewyobrażalny w kontekście zaufania do operatora, że ciężko uwierzyć że domeny nie zostały sprzedane/ukryte filtrami/wstaw jakikolwiek racjonalny powód. Ja po tylu latach z AM mam od 13-go w głowie jedno wielkie WTF?! I tak jak domen tu raczej nie trzymam, tylko kupuję ... to dla tych .sk od kilku lat było dobre miejsce ze względu na cenę.
 9. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Jeśli widzę w historii operacji WYTRANSFEROWANIE domeny, to raczej filtry nie pomogą ;-)
 10. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Nope. Domeny własne, nie na sprzedaż We whois nadal jestem widoczny. Jeśli komuś to pomoże w weryfikacji swojego stanu posiadania, mówimy o domenach .sk. Operację widać w historii konta -> https://www.aftermarket.pl/dm_expired.php?type=1 W moim przypadku transakcje nastąpiły kilka godzin po zaksięgowaniu wpłaty za zakup innych domen (.pl) na giełdzie. Godziny transakcji: 2017-11-13 15:40:58 2017-11-13 15:35:37 Dodam, że w historii logowań na moje konto są tylko moje logowania i z moich IP, ale nie ma logowań przed wytransferowaniem domen przez 2 dni wcześniej. Ewidentny błąd systemu. I zgadzam się, bardzo poważny dlatego zdecydowałem się na umieszczenie tej informacji tutaj na forum.
 11. arekp

  AfterMarket / Dropped - padł ?

  Nie wiem co oni mają, ale w poniedziałek wyparowały mi dwie domeny z konta. W historii mam info, że wytransferowane - choć transferu nie zlecałem, kodu AI nie pobierałem, ani żadnej komunikacji e-mail w związku z tym nie otrzymałem. Support wymownie milczy. Ciekawe ilu osobom i ile domen w sumie wyparowało z kont. Polecam sprawdzić stan posiadania.
 12. arekp

  blowjobs.pl

  Ostatnie 20 minut aukcji, aktualna cena 20 PLN
 13. http://allegro.pl/item1026756301_domena_dz...d_authinfo.html
 14. arekp

  dzienojca.pl

  http://allegro.pl/show_item.php?item=1026756301
×