Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

FlashT last won the day on November 10

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

111 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

8219 profile views
 1. FlashT

  Sedo

  https://sedo-us1.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1159/~/what-do-ctr%2C-epc%2C-and-rpm-mean%3F Serio... wystarczyło poszukać w pomocy SEDO.
 2. Akurat nie jestem. 0202122 - pamiętam. Choć wolałem IRCa. A moja wypowiedź tylko udowadnia, że albo: a) jestem ignorantem b) to jest losowy ciąg znaków, dla większości nic nie znaczący c) obie powyższe są poprawne Sam sobie wybierz
 3. Rzeczywistość jest najwyraźniej dla ciebie pojęciem obcym, a twoje marne manipulacje nie robią na mnie żadnego wrażenia.
 4. Nigdy nie powiedziałem, że jest teraz łatwiej niż kiedyś. Możesz sobie poszukać mojej dość obszernej wypowiedzi na temat tego co się zmieniło. Nie mam też żadnego interesu ani najmniejszej ochoty, żeby pomagać tobie w twoich sprzedażach. Pierw obrażasz, a później prosisz o pomoc w udowodnieniu klientowi, że to dobra inwestycja? Nie wiem w jakim świecie ty żyjesz, ale raczej nie w tym samym co ja. Wprowadzasz na tym forum tylko ferment i niemiłą atmosferę. Do pewnego momentu myślałem, że jesteś zwykłym trollem, ale ty chyba naprawdę taki jesteś, zatem tym bardziej nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. A do tego nie widzisz, że sam sobie i swoim interesom szkodzisz.
 5. Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to nie moja wina. To ty ciągle forsujesz to, że domeny nie są już nic warte i że rynek upadł. A jakoś sprzedaże tego nie potwierdzają. Niczego nie przespałem, a swoim chamskim podejściem tylko zrażasz ludzi do siebie, a nie do domen. Już raz pisałem jak się zmienił rynek domen przez ostatnie lata i nie będę się powtarzał. Pisałem też czym się zajmuję zawodowo od lat i to jest źródłem mojej wiedzy na ten temat. A na czym ty opierasz swoje wnioski? Na tym, że sam nie potrafisz nic sprzedać?
 6. Lateralus już podałem źródło wcześniej. I czy ci się to podoba czy nie, to twoje nastawienie nic nie zmieni w tej kwestii. Szczerze się dziwię, że w ogóle jeszcze tutaj jesteś na tym forum ze swoimi pierdołami bez poparcia w realu. Chyba już nikt na tym forum nie bierze cię na poważnie, zatem daruję sobie dalsze odpowiedzi na twoje zaczepki.
 7. No jest to dokładnie o czym mówię. Zatem taka domena ma duże szanse to przetrwać. EDIT: (widziałem te testy)
 8. No właśnie mnóstwo słoików chodzi w Waw Może to kwestia lokacji.
 9. Ja już nawet nie wiem o czym jest mowa. Może przynajmniej podawajcie nazwę domeny przy odpowiedziach, bo mi się nie chce szukać.
 10. Tylko, że tutaj nie chodzi o to, żeby to była domena główna, a darmowa kampania reklamowa. Nie przeczytałeś mojej części o tym, że to ma być domena pomocnicza. Może zacytuję: Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale ja gdybym miał klienta, który ma siłownię na poziomie (nie jakieś podwórkowe gówno), to bym z czystym sercem polecił mu kupno tej domeny z gwarancją, że to się zwróci. Nie lobbuję tutaj niczego, bo jak już mówiłem, ja tam domenami się nie zajmuję już od dawna. Mam kilka, które zamierzam sprzedać i już w ogóle wyjść z tego interesu. Ale to były domeny zarejestrowane ponad 10 lat temu. Tak dla przykładu... badanie rynku dla takiej siłowni kosztuje znacznie więcej niż 20k. Skuteczność billboardów w przypadku generyków jest średnio o prawie 400% większa niż w przypadku nazwy własnej. Oczywiście, że statystki kłamią i są przypadki, kiedy to tak nie działa, ale w tym przypadku nie ma opcji, żeby to nie zadziałało. Myślisz, że dlaczego duże firmy jak robią kampanię, to kupują pod nie domeny? W przypadku generyków tego typu to działa jeszcze lepiej, bo ruch poza kampanią jest w miarę stały. Z czystym sercem poleciłbym tę domenę sieci siłowni. Ale kto mi za tę radę zapłaci??? Chyba autor wątku. Tylko, że produkt też trzeba umieć sprzedać i wiedzieć jakie są realia. EDIT: Jeszcze tylko dodam, że konkurencja w tej branży jest obecnie dość spora. Retoryka dla mięśniaków jest dość prosta - nie masz nic w głowie, to przynajmniej miej w sile (oczywiście uogólniam!). W przypadku dziewczyn działa to trochę inaczej - w cenie jest chude mięsko. Takich czasów dożyliśmy. Jednak stosunek jednych do drugich jest miażdżący. Znacznie więcej jest "chudego mięska". Dlatego bicek*pl jest słabym pomysłem.
 11. Bo im nie zależy na polskim rynku. Tak jak google. Ma w dupie Polskę, to bida jest dla aż tak dużych firm. Miałem na myśli te większe (średnie) w PL. Choć są też wyjątki, jak np. Coca-Cola Company. Dodatkowo nikt normalny nie korzysta z polskich liter przy wpisywaniu nazwy domeny. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nawet laicy, jak im podaję swojego maila, gdzie jest "przyszlosc" przed małpą, nawet nie myślą o tym, żeby wpisać to jako "przyszłość". Z mojego punktu widzenia polskie znaki w domenie to jakaś porażka. A algorytm google w ogóle ich nie rozróżnia. bicek*pl to akurat bardzo zła nazwa dla siłowni, bardzo zawęża grupę docelową.
 12. Przeczytaj resztę mojej wypowiedzi. Poza tym gwarantuję, że dużo łatwiej będzie wypozycjonować "siłownia Poznań" na adres silownia.pl niż na fitsrutututudupablada.pl. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie pieniądze większe firmy wydają na marketing. Jakieś tam 20k za domenę to przy tym grosze.
 13. Nie zgodzę się. Generyki łatwiej się pozycjonuje. A teraz jak jeszcze wejdzie artykuł 13, gdzie google będzie wyświetlało tylko linki do stron bez opisu, tym bardziej opłaca się mieć domenę, która odpowiada działalności, a nie jakąś losową nazwę. Poza tym nikt nie broni nazwać siłowni jak tam sobie się chce i używać 2-ch adresów. Ja np. osobiście obecnie nie kojarzę ŻADNEJ nazwy własnej sieci siłowni. Mimo tego, że się reklamowały na billboardach w Wawie dość ostro różne. Adres silownia.pl bym zapamiętał. PS. Muszę zaznaczyć, że o tyle o ile domenami to już dość dawno się nie zajmuję, to zawodowo pracuję w badaniach rynku oraz marketingu, zatem mam trochę inne spojrzenie na problem.
 14. że niby co to ma znaczyć? dla mnie to losowy ciąg znaków i 10 na końcu
 15. FlashT

  pe.pl

  pe.pl Zapraszam na aukcję domeny pe.pl. BCM, od 10 PLN. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2473479
×