Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

FlashT last won the day on December 22 2019

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

123 Excellent

2 Followers

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

8401 profile views
 1. Ja się dość dobrze znam, ale też jestem dość drogi.
 2. Nie chce się przyznać, pewnie przegrał premium w pokera
 3. Zazwyczaj manualne ustawienie kluczowych pod spodziewany target daje efekty. Automat zupełnie błądzi przy większości domen. Co do templateów się nie wypowiadam.
 4. Ja tam w ogóle książek nie czytam. Więc mogę wystawić ocenę: "Dobra na opał, choć okładka trochę śmierdzi jak się pali" xD
 5. Proponuję zamknąć ten temat już.
 6. Ja nie powiem, trochę żałuję, że nie wszedłem w kryptowaluty na początku. Ale jak BitCoin startował wydawało mi się to totalnie idiotycznym pomysłem. A teraz to już lekko za późno.
 7. W senie, żeby nie było, ja tutaj nie stoję po niczyjej stronie, nawet nie do końca wiem jaka jest geneza sporu. Myślę, że Domieniacz też trochę przesadza, już mógłby odpuścić, a nie wyciągać jakieś dane osobowe. Wiadomo, że nikt (szczególnie jeśli ma firmę) nie jest anonimowy i każdy może sobie takie dane sprawdzić w CEIDG, ale mimo wszystko. Edit: Chcesz rzeczywiście udowodnić, że jesteś milionerem, to zapłać mu milion, żeby przyznał Ci rację, i po sprawie
 8. Nie pij tyle, to pomaga w nie pisaniu głupich postów Co Cię w ogóle obchodzi, co obcy ludzie o Tobie myślą. Z niczego nie musisz się nikomu tłumaczyć.
 9. Tak szczerze... kogo to w ogóle obchodzi? Kłócicie się o jakieś pierdoły z ludźmi, których na oczy nie widzieliście.
 10. Kto jest właścicielem premium? Bo już nie pamiętam... pb?
 11. FlashT

  Wreszcie :)

  To jest dopiero akt oskarżenia. Wcale nie znaczy, że zostaną skazani. W końcu mają 3mln na obronę xD
 12. A ja też jestem dyrektorem! Nawet kilkoma!
 13. FlashT

  xml.pl

  xml.pl Warto tutaj dodać, że z języka korzysta obecnie nawet Microsoft Office, a docx czy xlsx są właśnie zapisane w XMLu. Na razie nie wystawiam na aukcji, bo ostatnio AfterMarket nawalił i po całej sprawie zaczęły się zgłaszać do mnie osoby, które licytowały znacznie wyżej. Z resztą sprawa jest obecnie w mojej kancelarii. Oferty proszę na priv. Z google... Pewna transakcja od oficjalnego partnera/rejestratora NASK. .
×