Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

FlashT last won the day on September 13

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

1 Follower

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

7928 profile views
 1. FlashT

  kutry.pl

  może być ciężko opchnąć
 2. ciekawadomenazpalca.pl ? xD może mamy inne pojęcie o tym co to znaczy "zarabiać"
 3. postudiach.pl jest całkiem niezła, ja bym zarejestrował ... ale nie kupił Koszt rejestracji to 10 PLN, więc danie nawet 50 za nią dla mnie byłoby głupie... Jednakże ... ja nie jestem handlarzem, tylko rejestratorem (w obu tego słowa znaczeniach). EDIT: No i znowu gramatyka ... moja.
 4. Tak szczerze? W dzisiejszych czasach domeny są jak bitcoiny, jak nie wykopałeś wcześniej, to raczej marne szanse na zarobienie czegokolwiek.
 5. Niestety trzeba rozdzielić działalność rejestratora od pozostałych i nie ma takiej opcji, żeby przez inną działalność (nie związaną z NASKiem - czyli aukcje) uniemożliwić odnowienie domeny prawowitemu właścicielowi. Chyba nie do końca rozumiesz co to znaczy być "rejestratorem". Może wystarczy przeczytać regulamin
 6. Oczywiście, że jest to możliwe. Nie zwalnia to rejestratora z odpowiedzialności względem klienta. Nie ma co tutaj szeptać za kulisami. Regulamin NASK ponad wszystkim.
 7. Napiszcie na kontakt_(at)_dropped.pl czy tam kontakt_(at)_aftermarket.pl, że gościu spamuje i po sprawie. EDIT: Zamieniłem małpy na (at), żeby jakieś roboty nie wysyłały śmieci.
 8. Jak tylko sprawa się zakończy to wyślę posta z oficjalnym wyrokiem. Dla potomnych.
 9. Ja też wszystkie polskie wziąłem do siebie. Niestety nie jestem rejestratorem domen COM/NET/ORG.
 10. Kolejną domenę przez skurwieli straciłem. Najgorsza firma na świecie. Mój pozew przeciwko Nazwa jest cały czas w toku.
 11. coin.pl jest może coś warta, ta domena nic ... to fake, nie zostanie opłacona, a nawet jeśli to tylko za cenę 10% wartości i wróci do tej samej osoby. Nie jest nic warta.
 12. To jakiś żart lol. Założę się, że ta domena nie zostanie opłacona.
 13. Po prostu ludzie zajmują się tutaj głównie domenami polskimi. Gdyby temat został bez żadnej odpowiedzi, to byś był bardziej usatysfakcjonowany? Bardzo ciężko jest dotrzeć do tego typu informacji. Jedna sprawa regulaminy, inna prawo w danym państwie. Nie powiedziałeś też o co dokładnie chodzi. O odbieranie domen przez państwo, jak im się coś nie spodoba? Mi się wydaje, że w takiej sytuacji najbezpieczniejsze będą jednak domeny globalne - np. .com
 14. Tak nawiązując do empireusa ... to może .onion?
×