Jump to content

FlashT

Użytkownik
 • Content Count

  1,178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

FlashT last won the day on February 21

FlashT had the most liked content!

Community Reputation

68 Excellent

About FlashT

 • Rank
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

7,168 profile views
 1. Bany na domenach nie są takie straszne w sumie. Każdą domenę da się odbanować, jeśli się ją normalnie użytkuje. A jak to domeniarz, który ma dużo innych domen niezbanowanych, to może to zrobić dosłownie w 24h. Edit: Ja bym się bardziej przejmował tym co się stanie, jeśli się pojawi klient z ciekawą ofertą, a mamy podpisaną umowę na 2 lata.
 2. Nie chce mi się czytać tego długiego wątku ani tych całych regulaminów. To co się zmieniło tak w skrócie?
 3. A czemu ludzie się boją teraz wypisać normalnie nazwę? Co ich to obchodzi, skoro domena nie jest już ich? Że zawiść?
 4. FlashT

  rs7.pl

  samochodu nie znam, ale rzeczywiście taki istnieje, zatem może i nawet nawet teraz klub rs7 trzeba założyć i zjazdy robić
 5. Ej, wróżem jesteś? Dokładnie tak było
 6. Dla mnie koniec tematu. Na tyle na ile moje zobowiązania prawne mi pozwoliły, przedstawiłem swoje argumenty. Róbta co chceta. Ale później nie zwalajcie tego na forum di.pl.
 7. To sobie zobacz od ilu lat ja siedzę zanim zaczniesz mnie nazywać "ziomkiem", bo z pewnością nimi nie jesteśmy.
 8. Najwyraźniej albo nie masz o tym zielonego pojęcia, albo to jest twój znajomy i w ogóle nie rozumiem twojej postawy. Przeglądając twoją historię, to raczej to pierwsze. Dla mnie koniec tematu. Kto mnie zna, to wyciągnie wnioski. Kto nie, to powodzenia!
 9. Tu nie chodzi o filmik, a o to do czego namawia przeciętnego Kowalskiego, który nie ma o tym zielonego pojęcia. Do czynu nieuczciwej konkurencji, który jest naruszeniem prawa i może bardzo źle się dla tego Kowalskiego skończyć. I ja tutaj nie mówię o sytuacji hipotetycznej, a realnym zagrożeniu. To co napisał apze - każdy niech sobie to ocenia wedle własnego uznania. Ja już oceniłem
 10. Dlatego "byłaby" Swoją drogą to ciekawe jest to na co wskazuje. Zupełnie od czapy i chyba niezbyt dobrze świadczy o tej firmie.
 11. wdupie.pl byłaby lepsza serio
 12. Może to ma sens? Tylko dlaczego w takim razie nie pytają za każdym razem? Coś tutaj śmierdzi. Oczywiście, że się nie zgadzam na nic. Jednak nadal najwyraźniej moje informacje trzymają, bo jak się wejdzie z trybu incognito to pyta za każdym razem, a tak to pyta co 10(?) wejść. Oj chyba napiszę pisemko do UODO.
 13. A jak robią rejestratorzy domen, gdzie nie ma rezerwacji? Chyba po prostu ich nie rejestrują do momentu zaksięgowania wpłaty.
×