Skocz do zawartości

FlashT

Użytkownik
 • Zawartość

  1 090
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana FlashT w Rankingu w dniu 9 Grudzień 2017

FlashT posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

45 Excellent

O FlashT

 • Tytuł
  Nie lubi domen

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Ostatnie wizyty

6 049 wyświetleń profilu
 1. FlashT

  A nic

  Do usunięcia
 2. FlashT

  Jaka domena dla sklepy fizycznego?

  lepiej zmień nazwę na wolną taniej wyjdzie zmiana szyldu.
 3. Mam pewną domenę .fr, która ma duży ruch (z Francji oraz krajów francuskojęzycznych)... może chciałbym ją sprzedać... tylko tutaj pojawia się problem... bo prawnie rzecz biorąc domena jest zarejestrowana w moim imieniu przez AZ. Wynika to z regulaminu domen o tej końcówce (że właścicielem może być tylko osoba posiadająca francuskie obywatelstwo). Czy ktoś może spotkał się z takim problemem? Jak to działa?
 4. OVH w ogóle się nie zna na domenach PL. Od 2 lat walczę z nimi o respektowanie regulaminu NASK. Mam już dość tego, że domeny, które sprzedałem, a zostały do nich przeniesione są nadal na moich kontaktach. Nawet sam NASK nic sobie z tego nie robi mimo tego, że to niezgodne z regulaminem. Albo widzi większy zysk w trzymaniu takiego rejestratora, albo nie potrafi się dogadać z żabojadami. Zastanawia mnie jak to działa jak usunę taki kontakt z mojej listy kontaktów jako rejestrator. Ale też nie chcę być chamem w stosunku do klientów, którzy domeny kupili.
 5. Hmm... może to niegłupie, ale jednak głupie, ale może nie do końca... Chyba nie ma obecnie stron, które by nie używały skryptów po stronie serwera... choć... jeśli CMS jest dobry... to może wystarczy odpowiednia integracja. Jeśli w ogóle jest to możliwe z Waszej strony.
 6. FlashT

  Odzyskanie wygasłej domen

  Może jeszcze możesz ją reaktywować. Ale jeśli nie, i domena była jakaś sensowna, to będziesz musiał ją odkupić od nowego właściciela. Jeśli była do niczego, to prawdopodobnie i tak zostanie zarezerwowana i dopiero po okresie rezerwacji może się zwolni.
 7. FlashT

  Handel domenami przed 18?

  Ja tam handlowałem domenami od 14 roku życia. Inna sprawa, że miałem NIP.
 8. FlashT

  Weryfikacja prawa do domeny.

  Każda moja większa sprzedaż szła przez escrow. Przy tych rzędu do kilku tysięcy po prostu ustawiałem serwery DNS na podane przez klienta zanim wpłacił pieniądze.
 9. Za coś takiego chyba łatwo beknąć...
 10. FlashT

  Skandaliczne praktyki nazwy.pl

  W sumie dobre pytanie
 11. FlashT

  5p.pl

  Ja tam wyceniam na 100 000 PLN. Ale jak za tyle pójdzie, to poproszę 10%
 12. FlashT

  Kolejna wpadka nazwa.pl

  Według regulaminu NASK, muszą udostępnić Ci kod authinfo niezależnie od promocji. Ale czy to nie niesie ze sobą konsekwencji prawnych typu niedotrzymania zawartej umowy względem Nazwa.pl, nie wiem...
 13. FlashT

  Spieniężanie literówek z ruchem

  Kiedyś zarabiałem na literówkach google dość pokaźne sumy... dopóki google mnie nie pozwało. Ale w wyniku ugody i tak odkupili te literówki za niezłą kasę Mimo wszystko od tamtej pory trzymam się od tego z daleka... bo drugi raz to z pewnością nie przejdzie. Dobrze, że to nie był Microsoft... zorientowani w temacie zrozumieją o co mi chodzi.
 14. FlashT

  Skandaliczne praktyki nazwy.pl

  Też mi nowość Nazwa.pl to oszuści i złodzieje... wystarczy przejrzeć moje wątki na ten temat na forum. Np: czy czy inne, których obecnie nie potrafię znaleźć i nie mam na to czasu Szkoda słów.
 15. FlashT

  Transfer domeny

  Konta? Pytanie jest dość niejasne. Konta OVH na który masz serwer? Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
×