Skocz do zawartości

FlashT

Użytkownik
 • Zawartość

  1 050
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez FlashT

 1. OVH Problem z transferem domeny

  No to tak... z punktu widzenia OVH ... jeśli oni opłacili już przez EPP tę domenę zlecając transfer z przedłużeniem, to bardzo ciężko będzie im te pieniądze odzyskać. Teoretycznie nie powinno być to w ogóle możliwe (taka operacja)... jednakże, mogłeś zlecić transfer zanim został on zablokowany... zatem operacja z punktu widzenia OVH się odbyła, mimo tego, że się nie odbyła... to dość skomplikowana sytuacja. Inna sprawa, że jak najbardziej możesz zgłosić to do UOKiKu (Rzecznika Praw Konsumenta) i z pewnością odzyskasz swoje pieniądze... jeśli jednak jest to tylko sprawa ich wewnętrznej księgowości, to OVH po prostu w kulki leci i może warto ich choćby postraszyć UOKiKiem, żeby wzięli się i zajęli swoim klientem jak należy. Co do samej domeny, to sprawę raczej należy zgłosić do podmiotu odpowiedzialnego za te domeny lub bezpośrednio do ICANN. Z pewnością jest to wbrew regulaminowi, że firma jak rozumiem upada i wszelkie domeny zarejestrowane u niej przepadają.
 2. OVH Problem z transferem domeny

  Myślimy, że to zależy :-)
 3. alpinwork.pl szuka kupca

  pierwszo słyszę
 4. Problem z przekierowaniem

  Przekierowań nie robi się przez mod_rewrite (można, ale jest to dużo bardziej skomplikowane, dlatego nikt tego nie robi) ... W configu apache wpisz coś takiego: <VirtualHost *:80> ServerName www.domain1.com Redirect / http://www.domain2.com </VirtualHost> To co napisał dholik również jest składnią configu Apache'a. Dlatego wpisując to do reguł mod_rewrite dostajesz internal server error. To 302 jest niepotrzebne, bo standardowo jest 302... jeśli chcesz 301, to wtedy trzeba to zaznaczyć przez liczbę "301" po słowie redirect lub słowo "permanent". Jeśli chcesz warunek w regexp, poszukaj info o tym jak używać "RedirectMatch".
 5. Jak w temacie. Minimum 10 000 PLN. PM. Skąd ta cena? Zakładając, że umieści się 100 reklam dla tych osób na wallu (a można przecież więcej!) - jedna reklama wychodzi za 1 grosz. Na oferty czekam tydzień. Najwyższa wygrywa.
 6. Telefony.org.pl

  Organizacja dająca darmowe telefony biednym muzułmańskim terrorystom
 7. Telefony.org.pl

  50 PLN EDIT: 100 to jednak za dużo Sprzedawaj rtoiPiotr'owi jak najszybciej :-)
 8. Herbataswiata.pl

  Chyba już herbataświatła.pl byłaby lepsza
 9. Nazwa.pl to zwykli oszuści i wyłudzacze. Jedna sprawa w UOKIK już się toczy :-)
 10. Parkowanie domen , sprzedaz dla laika

  Tak. Domeny są płatne
 11. Worlds shortest domains list (8.GL , L.GL ...)

  You're funny 1.xyz international 181.720,00 USD? Prove it.
 12. Moja sugestia odnośnie funkcji "chat"

  Jak nie wie to się nie dostanie
 13. serio? o jak miło być w tych 67 osobach
 14. Domeny, których nie będę opłacał.

  tunebelt.pl Domena należała do oficjalnego dystrybutora marki na Polskę. wygasa: 2017.10.30 14:04:48
 15. wawel.com

  Mało w sumie :-)
 16. Sedo - Problem z wypłatą pieniędzy

  Hmm... może to tylko Sedo Pro ma takie bonusy? Ja miałem bardzo podobną sytuację, dałem im screena z bazy danych oraz z komendy wykonanej na domenie przez EPP na dany kod authinfo i przycisnęli klienta, żeby zapłacił.
 17. 1k.pl orq.pl

  Za dużo chcesz :-) Tylko tyle mogę skomentować.
 18. Sedo - Problem z wypłatą pieniędzy

  Czasami to Escrow dużo daje... ponieważ klient w zasadzie nie może się wycofać z danej oferty. Jest prawnie zobowiązany do zapłacenia Ci danej kwoty. W innym wypadku dział prawny Sedo się tym zajmuje. Co ciekawe w drugą stronę to już działa różnie... w sensie Ty wycofać (jako sprzedający) się zazwyczaj możesz
 19. MON przejmuje domeny

  Pisiorki do dupki Tyle mam do powiedzenia w tym temacie :-)
 20. Sedo - Problem z wypłatą pieniędzy

  Sedo jest uczciwe... sam mam Sedo Pro i bardzo dobry kontakt z nimi. Moją osobistą "kuratorkę" (mówiącą po Polsku) - która zmieniała się przez lata, bo ludzie przychodzili i odchodzili. Nie ma powodów do obaw. Po prostu cierpliwości. Korzystam z ich usług od 13 lat i mogę za nich ręczyć. Było nawet kilka sytuacji, gdzie klient próbował mnie oszukać, ale Oni zawsze doprowadzili sprawę do końca po mojej myśli. PS. Nie mam pojęcia, czy za Sedo Pro normalnie się płaci. Ja zostałem do programu zaproszony. PPS. Tak samo Michał (właściciel AfterMarket) jest dobrym człowiekiem. Bardzo mi pomógł. Bezinteresownie.
 21. [Sprzedam] Konto FB - 10 000 znajomych

  Nie jest to fanpage... są to głownie osoby powiązane z Biotechnologią, Weterynarią, Medycyną oraz Archeologią. Są tam też osoby z Fizyki, Matematyki oraz Informatyki. Baza to ludzie z wydziałów tych kierunków. Zarówno tacy 1-roczni jak i absolwenci. Reszta to tzw. "wspólni znajomi". Ogólnie dość dobra grupa docelowa do klikania wszystkiego co popadnie, a jak się zainteresują to puszczą również dalej. EDIT: Baza poznana osobiście. Było się wiecznym studentem, to się trochę tych ludzi poznało :-) Od razu mówię, że przed przekazaniem, zmieniam nazwę konta oraz usuwam galerie.
 22. [Sprzedam] Konto FB - 10 000 znajomych

  Obecna cena: 11500 PLN.
 23. 1.pl

  1.pl 1 000 000 EUR.
×