Skocz do zawartości

FlashT

Użytkownik
 • Zawartość

  1 154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez FlashT

 1. FlashT

  oszukany.pl

  Jej wartość tworzy jej potencjalne lub rzeczywiste wykorzystanie. Ewentualnie zainteresowanie KK.
 2. FlashT

  sprzedaż domeny po transferze

  Archeologia rządzi! W sumie niewiele się zmieniło przez ostatnie 8 lat w rejestrze domen PL, ale dla domen globalnych to totalnie inna bajka (zawsze była).
 3. FlashT

  onet.info.pl

  onet.info.pl dodatkowo może zostać odebrana przez Ringier Axel Springer Polska w kilka tygodni, jak by uważali ją za coś wartościowego
 4. To jest zupełnie coś innego... u mnie ceny też są zaporowe (nawet wyższe). Ale to nie jest żerowanie na klientach. Powody są zupełnie inne.
 5. FlashT

  Co dalej Polska.pl?

  No jak na razie to PiS przegrał wśród inteligencji. Ale pewnie nie tego dotyczył wątek
 6. Niezależnie od opinii na temat tego rejestratora, które są raczej oczywiste z punktu widzenia domeniarzy, główną przyczyną konsternacji jest fakt, że taki rejestrator postanowił reklamować się na forum, gdzie większość jednak ma jakieś pojęcie i nie daje sobie w kaszę dmuchać . PS. Nie wiem co inni myślą, ale dla mnie jak nowa osoba przychodzi i zaczyna komentować w ten sposób, to wydaje się trochę podejrzane.
 7. FlashT

  androidapps.pl

  ale wiesz, że dajesz linka do kontaktu z właścicielem, a nie do aukcji?
 8. FlashT

  fotospot.pl

  fotospot --- A na poważnie... niby niezła na punkt foto... tylko, że sporo takich można wymyślić i nie wysilać się, żeby kupować z drugiej ręki... tak mi się wydaje. Jeśli zamierzasz założyć taki punkt, to możesz go tak nazwać. Łatwe do zapamiętania.
 9. FlashT

  OVH - ostrzeżenie

  Zacznij od pisma do NASKu :-) Nie mogą tak sobie zmieniać danych abonenta bez zgody właściciela. Nie mogą też nie wydać Ci kodu authinfo.
 10. FlashT

  Rwd.pl

  jak to jest, że ja to kupiłem. podbija własne oferty?
 11. ja już dawno dałem sobie spokój z przedłużaniem większości... a w sumie miałem ich ze 4000 (a zatrzymywałem tylko te, które na siebie zarabiały na parkingu) ... po prostu stało się to nieopłacalne ... głównie przez politykę NASK ... <smutna sentymentalna mina>
 12. FlashT

  brands.directory

  jako osoba działająca w marketingu od lat... i na własne oczy widząca jak słabo z tym jest nawet u samych producentów (którzy sami nie wiedzą co mają), uważam, że domena nie jest zła... ale ciężko wycenić... pełna baza produktów z ich eanami, cechami i fotkami nadal jest na wagę złota... zarówno dla producentów jak i dla wszystkich firm zajmujących się badaniami rynku
 13. Nie ma takie opcji. Właściciele forum to rzetelni ludzie i dobrzy domeniarze. Nie potrzebują kasy za kłamstwa.
 14. FlashT

  fileplanet.pl

  fileplanet.pl Kiedyś bardzo popularny serwis prowadzony przez IGN. Nazwa nie jest zastrzeżona.
 15. chyba wszystkie moje domeny mają założoną opcję niedoczekanie.
 16. FlashT

  Raki.pl

  bardzo fajna domena! (tak wiem, że to nie jest dział wyceny, ale też chyba nie ma w regulaminie punktu, który zabraniałby komentowania)
 17. Osoba fizyczna może wybrać lepszego i tańszego rejestratora u którego pracownicy mają przynajmniej blade pojęcie o tym jak to wszystko działa, a klient nie jest wyzyskiwany, spamowany oraz oszukiwany w zasadzie non-stop. Mógłbym podać setki przykładów włącznie z nagranymi rozmowami z konsultantami Nazwy... ale na tym forum nie potrzebuję tego udowadniać. Dziwi mnie, że się tutaj reklamujecie.
 18. nie macie zbyt dobrej renomy wśród świadomych konsumentów
 19. FlashT

  Bandits.pl

  można marzyć albo sprzedawać:)
 20. FlashT

  Sprzedaż domen a VAT

  Nie może. Mógłbym się rozpisać na ten temat, ale po co. Odpowiedź jest jasna :-)
 21. FlashT

  Dysk zewnetrzny dla Mac i PC

  Nie kupuj nic Seagate'a !!! Ich dyski zewnętrzne padają jak muchy. Miałem 3 zewnętrzne dyski tej firmy i wszystkie padły w 3 lata. Co ciekawe mam też 4 Seagety takie normalne w budzie i się trzymają od 10 lat. Dokładnie od 10 lat, 2 miesięcy i 4 dni. 4 w raid 0. 24/7. EDIT: Jeśli to ma być SSD, to proponuję AData. Firma jeszcze uważana za tanią, ale obecnie produkują najbardziej żywotnie dyski wśród całej konkurencji. No jedynie stare Plextory im dawały radę oraz OCZ Vertex 2 (i mniej). Ale żadne z nich nie są już dostępne w sprzedaży. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem OCZ Vertex 2 oraz Plextora starego od prawie 10 lat ... działają w raid 0, 24/7 bez żadnych problemów. MTBF (w przeliczeniu na użytkowanie 24/7) już dawno przekroczony.
 22. FlashT

  Opinia która domena lepsza

  Praktycznie to lepiej utworzyć własną markę moim zdaniem. Jakąś taką, co wpada w ucho. Daje to ogromne korzyści w przyszłości, jak już marka będzie rozpoznawalna.
×