Skocz do zawartości

FlashT

Użytkownik
 • Zawartość

  1 121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez FlashT

 1. FlashT

  mbakn.pl

  mbakn.pl 1000 PLN
 2. Kalkulator wywala to co zostało zaprogramowane. Na dodatek najwyraźniej nie przez ciebie.
 3. FlashT

  mbakn.pl

  Domena nie jest zbanowana w Google i bardzo łatwo można to sprawdzić: www.google.pl/search?q=site%3Ambakn.pl A jeśli chodzi od AdSense, to wystarczy zgłosić domenę do weryfikacji po umieszczeniu sensownych treści. Więc prosiłbym o nie podnoszenie alarmu bez powodu, bo każda strona bez treści lub z nieodpowiednią treścią dostaje blokadę AdSense po weryfikacji przez Google. Jednak wystarczy naprawić błędy, jakie zostały wykryte przez bota i od razu zostaje odblokowana. Proces trwa dosłownie kilka dni. Z resztą z informacji SEDO wynika, że nie jest zbanowana w AdSense. Więc skąd te informacje, że jest? Przez to, że jest ustawiony one-click? Ja akurat mam SEDO PRO i mogę sobie to dowolnie zmieniać.
 4. FlashT

  zlecenia.pl

  Oj nakręcasz chłopaka, a kto za tyle to kupi? Nikt.
 5. FlashT

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Można zainwestować 110% haha
 6. FlashT

  Zatankowani.pl

  Chyba dość mała grupa docelowa... na dodatek raczej biedna, skoro albo mają tak stary samochód, że im kontrolka nie działa, albo nie stać ich na większe ilości paliwa Ale domena niezła na coś o alkoholu :-) Skoro na YT trenduje jakaś banda obleśnych alkoholików, to widocznie popyt na tego typu tematy wśród gimbazy jest.
 7. FlashT

  staroć.pl

  1 grosz.
 8. FlashT

  klubzakupowy.pl

  Ja trochę inaczej odpowiem na to pytanie... Jeśli jest zapytanie ofertowe, znaczy, że ktoś jest domeną zainteresowany. Teraz pobaw się trochę w detektywa... kto to jest, dlaczego jest zainteresowany, ile ma kasy w portfelu, czy ma ładną córk... eghem. W każdym bądź razie ogólna wycena przy zapytaniu ofertowym może nie mieć sensu i tylko obniżyć realną wartość.
 9. FlashT

  panprogramista.pl

  Wasz kalkulator... ciekawe czyj to kalkulator skoro nawet nie potrafiłeś sobie poradzić z tym, żeby wyceniał domeny XYZ... Weź już daj sobie spokój z tym kalkulatorem... Edit: A co do domeny... hmm... co za seksizm! Domena nie warta rejestracji. Już lepsza by była panidziwka.pl .
 10. No to daj te screeny z escrow.
 11. FlashT

  Kupno głosów

  Zdjęcie masakra. Nawet moje boty nie będą chciały na to głosować.
 12. FlashT

  Nigdy bym się nie spodziewał

  A dla mnie to tam po prostu przemyślana taktyka pod algorytmy google, które mają w dupie formę gramatyczną + wytłumaczenie wszystkiego murzynem. PS. Ale mnie wkürwia nowomoda na te debilne i totalnie nieczytelne template'y.
 13. FlashT

  nieaktualne

  Nieładnie Bazyli :-)
 14. FlashT

  xyz

  No dobrze to ja odpowiem zupełnie subiektywnie i może niezgodnie z ogólnymi trendami... dla mnie te domeny to totalny szajs nie warty grosza. Nie chciałem tego pisać, bo ktoś może później natrafić na ten wątek i oceniać po nim wartość tych domen. Ale nalegałeś, to masz.
 15. FlashT

  xyz

  Żeby kalkulator był rzetelny, to zawsze powinien odpowiadać "nie można określić wartości domeny". Ewentualnie "Twoja domena jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić"
 16. FlashT

  GPU.PL

  GPU.PL Czekam na rozsądne propozycje na PM. PS. Jestem oficjalnym partnerem (rejestratorem) NASK. Gwarancja bezpiecznej transakcji oraz szybkiego transferu domeny poprzez natychmiastowe przekazanie kodu authinfo lub zmianę danych abonenta. ...
 17. FlashT

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Proponuje -50% od prowizji dla użytkowników tego forum, którzy mają jakiś staż.
 18. FlashT

  Ostatni raz u spowiedzi byłem ?

  Czy jesteś domeniarzem? Jeśli tak, to nie ma już dla Ciebie ratunku.
 19. FlashT

  mbakn.pl

  Dołączam statystyki z ostatnich 10 dni (od kiedy wrzuciłem na SEDO). CTR jest takie duże, ponieważ mam włączony "zero click". 30 czerwca do 1 lipca SEDO miało jakieś problemy techniczne i możliwe, statystyki są tam niższe na wszystkich domenach. Zainteresowanym mogę podsyłać świeże statystyki. Tutaj za chwilę już nie będę mógł tego wątku zmienić (chyba).
 20. FlashT

  Zrealizowane opcje

  dupa.z.tego.premiera.pl
 21. Już 5 lipca wszystko się rozstrzygnie... czy Artykuł 13 wejdzie w życie. Chyba każdy wie o co chodzi i nie trzeba przedstawiać tematu. Ale zastanawia mnie jedna rzecz... kogo to będzie dotyczyło? Mam na myśli... czy obowiązek podatku od linków będzie ciążył na tych linkach, które prowadzą do serwisów w EU, czy raczej ze strony użytkownika z EU. To trochę istotna informacja. Może trochę uproszczę pytanie... czy jeśli mój serwis będzie hostowany na Biegunie Południowym, to czy w ogóle problem artykułu 13 będzie mnie oraz Google w stosunku do mnie dotyczył? Pytanie głównie dotyczy indeksowania moich własnych autorskich treści w Google. Choć samo to, czy jeśli serwis jest poza EU i czy może wtedy sobie linkować co chce z EU bez żadnych konsekwencji również jest dość ciekawe.
 22. FlashT

  Artykuł 13 a indeksowanie w Google

  GDPR / RODO :-) https://www.journalnow.com/news/local/man-accused-of-racism-no-longer-employed-by-sonoco-after/article_081feb9a-4f15-53be-a4ae-dd91b4e43e26.html
 23. FlashT

  e-sex.pl

  eeee.....
 24. FlashT

  grafika.pl

  No nie wiem czy wyceny z automatów coś znaczą... np. SEDO wycenia moją 1b*pl na 14.999 EUR
 25. FlashT

  firma.com.pl

  firma.com.pl Wg. SEDO około 15-30uu/dzień 3000 PLN
×