Skocz do zawartości

FlashT

Użytkownik
 • Zawartość

  1 144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez FlashT

 1. FlashT

  androidapps.pl

  ale wiesz, że dajesz linka do kontaktu z właścicielem, a nie do aukcji?
 2. FlashT

  fotospot.pl

  fotospot --- A na poważnie... niby niezła na punkt foto... tylko, że sporo takich można wymyślić i nie wysilać się, żeby kupować z drugiej ręki... tak mi się wydaje. Jeśli zamierzasz założyć taki punkt, to możesz go tak nazwać. Łatwe do zapamiętania.
 3. FlashT

  OVH - ostrzeżenie

  Zacznij od pisma do NASKu :-) Nie mogą tak sobie zmieniać danych abonenta bez zgody właściciela. Nie mogą też nie wydać Ci kodu authinfo.
 4. FlashT

  Rwd.pl

  jak to jest, że ja to kupiłem. podbija własne oferty?
 5. ja już dawno dałem sobie spokój z przedłużaniem większości... a w sumie miałem ich ze 4000 (a zatrzymywałem tylko te, które na siebie zarabiały na parkingu) ... po prostu stało się to nieopłacalne ... głównie przez politykę NASK ... <smutna sentymentalna mina>
 6. FlashT

  brands.directory

  jako osoba działająca w marketingu od lat... i na własne oczy widząca jak słabo z tym jest nawet u samych producentów (którzy sami nie wiedzą co mają), uważam, że domena nie jest zła... ale ciężko wycenić... pełna baza produktów z ich eanami, cechami i fotkami nadal jest na wagę złota... zarówno dla producentów jak i dla wszystkich firm zajmujących się badaniami rynku
 7. Nie ma takie opcji. Właściciele forum to rzetelni ludzie i dobrzy domeniarze. Nie potrzebują kasy za kłamstwa.
 8. FlashT

  fileplanet.pl

  fileplanet.pl Kiedyś bardzo popularny serwis prowadzony przez IGN. Nazwa nie jest zastrzeżona.
 9. chyba wszystkie moje domeny mają założoną opcję niedoczekanie.
 10. FlashT

  Raki.pl

  bardzo fajna domena! (tak wiem, że to nie jest dział wyceny, ale też chyba nie ma w regulaminie punktu, który zabraniałby komentowania)
 11. Osoba fizyczna może wybrać lepszego i tańszego rejestratora u którego pracownicy mają przynajmniej blade pojęcie o tym jak to wszystko działa, a klient nie jest wyzyskiwany, spamowany oraz oszukiwany w zasadzie non-stop. Mógłbym podać setki przykładów włącznie z nagranymi rozmowami z konsultantami Nazwy... ale na tym forum nie potrzebuję tego udowadniać. Dziwi mnie, że się tutaj reklamujecie.
 12. nie macie zbyt dobrej renomy wśród świadomych konsumentów
 13. FlashT

  Bandits.pl

  można marzyć albo sprzedawać:)
 14. FlashT

  Sprzedaż domen a VAT

  Nie może. Mógłbym się rozpisać na ten temat, ale po co. Odpowiedź jest jasna :-)
 15. FlashT

  Dysk zewnetrzny dla Mac i PC

  Nie kupuj nic Seagate'a !!! Ich dyski zewnętrzne padają jak muchy. Miałem 3 zewnętrzne dyski tej firmy i wszystkie padły w 3 lata. Co ciekawe mam też 4 Seagety takie normalne w budzie i się trzymają od 10 lat. Dokładnie od 10 lat, 2 miesięcy i 4 dni. 4 w raid 0. 24/7. EDIT: Jeśli to ma być SSD, to proponuję AData. Firma jeszcze uważana za tanią, ale obecnie produkują najbardziej żywotnie dyski wśród całej konkurencji. No jedynie stare Plextory im dawały radę oraz OCZ Vertex 2 (i mniej). Ale żadne z nich nie są już dostępne w sprzedaży. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem OCZ Vertex 2 oraz Plextora starego od prawie 10 lat ... działają w raid 0, 24/7 bez żadnych problemów. MTBF (w przeliczeniu na użytkowanie 24/7) już dawno przekroczony.
 16. FlashT

  Opinia która domena lepsza

  Praktycznie to lepiej utworzyć własną markę moim zdaniem. Jakąś taką, co wpada w ucho. Daje to ogromne korzyści w przyszłości, jak już marka będzie rozpoznawalna.
 17. Teoretycznie. Bo praktycznie Premium odpytuje serwery DNS przypisane do domeny, a nie globalne. Zatem odczekiwanie 12 godzin zupełnie mija się z celem :-)
 18. FlashT

  Program partnerski - domeny

  Może NASK? Całkiem dobry program partnerski
 19. FlashT

  Przekierowanie na Facebook domeny z Aftermarket

  FB po prostu nie pozwala na wyświetlanie siebie w ramce. Są i na to sposoby, ale jak już problem został rozwiązany, to nie będę ich przedstawiał.
 20. FlashT

  muzyka.com.pl

  Kurcze... słabo, że się nie sprzedała nawet po takiej cenie...
 21. FlashT

  Kupno domeny na SEDO

  Tak tylko w roli uwagi do tematu...Nie da się ustawić ceny 1 EUR.
 22. FlashT

  mbakn.pl

  mbakn.pl 1000 PLN
 23. Kalkulator wywala to co zostało zaprogramowane. Na dodatek najwyraźniej nie przez ciebie.
 24. FlashT

  mbakn.pl

  Domena nie jest zbanowana w Google i bardzo łatwo można to sprawdzić: www.google.pl/search?q=site%3Ambakn.pl A jeśli chodzi od AdSense, to wystarczy zgłosić domenę do weryfikacji po umieszczeniu sensownych treści. Więc prosiłbym o nie podnoszenie alarmu bez powodu, bo każda strona bez treści lub z nieodpowiednią treścią dostaje blokadę AdSense po weryfikacji przez Google. Jednak wystarczy naprawić błędy, jakie zostały wykryte przez bota i od razu zostaje odblokowana. Proces trwa dosłownie kilka dni. Z resztą z informacji SEDO wynika, że nie jest zbanowana w AdSense. Więc skąd te informacje, że jest? Przez to, że jest ustawiony one-click? Ja akurat mam SEDO PRO i mogę sobie to dowolnie zmieniać.
 25. FlashT

  zlecenia.pl

  Oj nakręcasz chłopaka, a kto za tyle to kupi? Nikt.
×