Jump to content

Billy331

Użytkownik
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Billy331 last won the day on October 26 2018

Billy331 had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

About Billy331

 • Rank
  Dyskutant

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6849011
 • Strona WWW
  http://www.domencenter.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6566 profile views
 1. Domeny na sprzedaż wraz z cenami: AnalizyBiznesowe.pl (150 zł) Futbolista.pl (120 zł)- wygasa za kilka dni WspieramyBiznes.pl- 120 zł Strunobeton.pl (proszę sprawdzić frazę w google)- 150 zł W przypadku zakupu 3 lub 4 domen, cena: 350 zł.
 2. Sprzedam sztuka za 49 zł mafiozo.pl zabawni.pl laserystomatologiczne.pl antysmogowa.com.pl antysmogowa.pl kwasmigdalowy.pl mikrodermobrazja.pl oczysc.pl oczyść.pl casio-zegarki.pl
 3. Drugie pytanie w kwestii domen, czy kolejność słów w domenie ma znaczenie pod kątem SEO? Podobnie jeżeli chodzi i myślnik pomiędzy nazwami. Pomijamy kwestie oczywiste , chodzi tylko o SEO np. ZakladySportowe.pl SportoweZaklady.pl BettingFreeTips.com FreeBettingTips.com? Free-Betting-Tips.com?
 4. Gdzie najlepiej zarejestrować domenę Kenijską? co.ke? Najpewniej i najtaniej?
 5. no tak ale co daje ten ruch>? Boty nie konwertują? Podniesienie w rankingu google? itp? Czy to nie jest słabej jakości ruch i google go pomija w pagerankach?
 6. Sprzedam pakiet lub pojedyncze sztuki. Pelnomocnicy.pl Trichoskopia.pl Cewniki.pl Izotonik.pl Zgrupowania.pl Lekkoatleci.pl StrefaFormy.pl ( działająca sieć siłowni) Zapobiegaj.pl
 7. W jakim sensie ogólne. Chodzi o dotarcie z linkiem afiliacyjnym do potencjalnych klientów. Czy znacie sposoby, niestandardowe na tego typu działania? Klasyczna afiliacja to link na YT,FB lub własnej stronie, blogu, forum. Natomiast to dość archaiczny sposób. Istnieją spam traffici, model programmatic, dotarcie w sposób niestandardowy do dużej liczby osób.
 8. Czy ktokolwiek ma doświadczenie w programach afiliacyjnych na rynki zagraniczne, np. Afryka, Rosja, Rumunia? Afiliacje prowadzone przy pomocy mediów społecznościowych, komunikatorów, messenger, whatsapp, skype itp?
 9. Sprzedam niżej wymienione adresy po 79 zł/domenę: Myjki-Karcher.pl LaserStomatologiczny.pl EcoDelikatesy.pl Twarzowo.pl MobileStrike.pl Proponuję w google, wpisać każdą z tych fraz, aby przekonać się o genezie nazw i potencjalnej wartości, w perspektywie zainteresowania ze strony KK.
 10. Screeny z transakcji ESCROW w załączeniu. Zmieniam cenę za Trichoskopie. tym momencie jest klient końcowy na 500 zł netto. Więc podbijam na 600 zł netto.
 11. Wie ktoś, jak usunąć załączniki abym mógł dodać screeny? mam zapełnienie na poziomie 95 %, mogę dodać jedynie plik do 51 kb
 12. Swego czasu oferowałem pakiet domen za 6000 zł netto, trochę posiedziałem i udało się spieniężyć 3 z 10 oferowanych wówczas domen, za łączną kwotę 9020 zł netto. Majstermarket.pl, Kurzajki.pl i Lulaj.pl. Można to sprawdzić, prześlę screeny z ESCROW,. Mam jeszcze kilka ciekawych domen, którymi interesowały się różne firmy, podobnie jak tymi wymienionymi wcześniej. Nie można tego stwierdzić, ale może w perspektywie miesięcy, roku 2,3 lat znajdą klient końcowego. Dlatego sądzę, że moja oferta będzie dużą okazją dla brokerów szukających ciekawych inwestycji. Poniżej lista część pierwsza. Pelnomocnicy.pl +IDN (zainteresowanie e-prawnik.pl)- cena 600 zł Cewniki.pl (zainteresowanie Skamex, Galmed)- cena za tę domenę 500 zł Izotonik.pl (zainteresowanie Isostar, 4Move) cena za adres 900 zł Kolebka.pl - cena za adres 150 zł Strunobeton.pl (zainteresowanie Pozbruk)- cena za adres 300 zł CentrumLed.pl (zainteresowanie CentrumLed.com cena za adres 190 zł Trichoskopia.pl ( słynne badanie włosa, zainteresowanie Tricholab, DrTrycholog), cena 350 zł StrefaFormy.pl- zainteresowanie StrefaFormy.com- cena 400 zł Zgrupowania.pl- zainteresowanie (hotel-olimpia)- cena 500 zł Wyczynowo.pl- cena za domenę 300 zł AnalizyBiznesowe.pl- cena 300 zł Antysmogowa.pl- zainteresowanie (Respro Polska, maski antysmogowe) cena 350 zł Dermoporada.pl- zainteresowanie Dermatolog.pl cena 250 zł Futbolista.pl były portal, cena 400 zł Inwestuj24.pl, cena 500 zł LaserStomatologiczny.pl- cena 300 zł Cena za pakiet 16 domen- 5800 zł netto.
 13. Billy331

  Casio-Zegarki.pl

  Tutaj dochodzimy troszkę do paranoi. Ponieważ z jednej strony Casio zależy na tym, żeby sprzedawać ich zegarki, ale najlepiej żeby nikt nie kojarzył, że to Casio. Czyli bez nazwy, logotypów, bez nazwy domeny, bez czegokolwiek. Osobiście uważam, że zbudowanie marki własnej jest rzecz jasna bezpieczniejsze. Natomiast zwracając w domenie uwagę na to, że strona dotyczy zegarków casio, z legalnego źródła, od oficjalnego dostawcy z gwarancją w całym kraju na 3 lata, nie jest to moim zdaniem działaniem na szkodę producenta. W dodatku zachowując rynkowe ceny, a oferując więcej niż konkurencja, jest to działanie na rzecz producenta. Czy zatem oni https://www.eobuwie.com.pl/meskie/producenci:adidas.html powinni usunąć logo adidasa z podstrony z ich produktem lub z karty produktu? https://www.eobuwie.com.pl/buty-adidas-superstar-foundation-b27140-cblack-ftwwht-cblack.html . Najprościej byłoby gdyby producent nie musząc rejestrować, zastrzegł domeny, które są dla niego ważne. Pozostałe mogą stać się obiektem komercyjnego wykorzystania.
×