Skocz do zawartości

Billy331

Użytkownik
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Billy331 w Rankingu w dniu 4 Październik 2014

Billy331 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

14 Good

O Billy331

 • Tytuł
  Dyskutant

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6849011
 • Strona WWW
  http://www.domencenter.pl/

Informacje o profilu

 1. Pakiet 5 domen Premium za 35 000 zł- allegro

  Podbijamy, cena kup teraz 35 000, można składać swoje oferty, rozpatrze każda.
 2. Pakiet 5 domen- http://allegro.pl/pelnomocnicy-pl-izotoniki-pl-kurzajki-pl-premium-i6806550537.html Pelnomocnicy.pl + IDN Izotoniki.pl- 1300 odwiedzin miesięcznie Kurzajki.pl Zgrupowania.pl Lekkoatleci.pl
 3. Pełnomocnicy.pl

  Podbijam temat. Wydaje mi się, że to ciekawa okazja. Dorzucam do pakietu interesującą domenę Majstermarket.pl
 4. Pełnomocnicy.pl

  Pełnomocnicy.pl Pakiet domen na sprzedaż Pelnomocnicy.pl, Izotoniki.pl , Zgrupowania.pl, Kurzajki.pl, iFinance.pl, AnalizyBiznesowe.pl, Lekkoatleci.pl. Można składać oferty cenowe.
 5. Sprzedam pakiet domen w niskiej cenie, same adresy generyczne: Kurzajki.pl Izotoniki.pl Pelnomocnicy.pl+ Pełnomocnicy.pl Zgrupowania.pl Duka.com.pl Lekkoatleci.pl Zapobiegaj.pl
 6. Co się stało ze Świstak.pl?

  Tym razem bez personaliów, ale właściciel Świstak (czy też współwłaściciel), to także inwestor domenowy, więc niewielka szansa. Tak przypuszczam...
 7. 9 domen premium- ciekawe domeny

  Z pakietu domen wypada- Zgrupowania.pl znalazł się KK. Pozostałe domeny do kupienia za kwotę niską... 12.000 zł.- 1500 zł za domenę.
 8. Noi fajnie. Może domeny wspomniane w temacie celowo były postawione jako ekomersy, żeby podnieść ich wartość lub przeprowadzić test sprzedażowy na generyku.
 9. Co nie tak z tytułem? Są domeny premium, na których są e-sklepy. Rozwinięcie jest w treści. Treść dotyczy stawiania e-sklepu na domenach premium, pytanie czy warto? Ale tutaj nie można zadać pytania. Bo większość skupia się na jego poprawności, na tym czy było odpowiednie. Nie ma żadnych szans żeby ktokolwiek napisał coś co dotyczy tematu.
 10. Obowiązuje nas cenzura? To chyba, żadna tajemnica. Ogłoszenia są ogólnodostępne. Poza tym główne pytanie nie było kierowane do niego. Chodziło o e-sklep na domenie premium, czy to ma sens, biorąc pod uwagę wymienione przypadki + chęć sprzedaży całego portfolio. Raczej będzie wdzięczny, to darmowa reklama. Jego domeny nie są głównym wątkiem dyskusji. Przynajmniej dla mnie i chyba tylko dla mnie.
 11. Wrażenia pozostaw dla siebie. Bo np. ja mam wrażenie, że każdy przebija się z bardziej (tylko według niego) bystrym komentarzu do posta. I gdybuście chociaż trochę uważniej czytali temat.Główny wątek dotyczył czegoś zupełnie innego/ Domeny z e-sklepami naturalny, zoologiczny ebboki itd, były wątkami pobocznymi. W zasadzie mogło ich nie być. "Zmierzch rynku domen" to sarkazm. Pewnie dlatego, że za mało piszesz.
 12. Domeny są biznesem dla aftermarket, nie dla Ciebie.
 13. Nadajemy na innych częstotliwościach. Porażki w biznesie uczą więcej od sukcesów. I głównie do tego odnosił się mój post. Byłem zdziwiony widząc ogłoszenia wyżej wymienionymi sklepami na allegro, bo byłem przekonany, że działają na określonym poziomie. A że temat łączy się z domenami, nie wiem co głupiego, czy też dziwnego jest w poście? To biznes, chłodna kalkulacja, nie emocje. Co wypada, nie wypada. Wypada wiedzieć, co się stało. A korzystając z okazji i doświadczenia, że środowisko domeniarzy na di jest otwarte, liczyłem na dwa zdania wyjaśniające. Mam dziwne, wrażeniem że odbieracie ten post jako chęć ataku, upokorzenia kogoś. Nie, zwyczajne pytanie, które może dla innych okazac sie kluczowe , na etapie planowania e-sklepu pod domeną premium. Część z was zabawiła się w recenzentów poziomu zadanego pytania. Nie potrzebuje tych opinii, wiem co napisałem. Jeżeli nie piszecie w temacie, nie piszcie w ogóle. Tylko odnośnie tematu, ewentualnie swoich doświadczeń. Z Twojej strony wygląda to tak, jakby domeny były biznesem. Domeny są inwestycją, allegro biznesem. Skoro inwestor chce sprzedać wszystkie domeny na raz, jest to jakaś informacja odnosząca się do sytuacji na rynku. Widzę, że nadal tego nie rozumiesz. Musisz pozostać na swoim stanowisku. I nie bierz tego do siebie niespecjalnie zależy mi na Twoich wywodach odnośnie zasadności pytania. Gdybym nie chciał czegoś wiedzieć, to bym nie pytał.
×