Jump to content

Billy331

Użytkownik
 • Content Count

  482
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Billy331 last won the day on October 26 2018

Billy331 had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

About Billy331

 • Rank
  Dyskutant

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6849011
 • Strona WWW
  http://www.domencenter.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6688 profile views
 1. Jak rozwiązalibyście sytuację, w której macie kontent na 3 kraje i jest on bardzo pdobny, ale jednak się różni detalami. 3 osobne strony na 3 domenach z różnymi końcówkami. Wszystko na jednej stronie z wyborem kraju (wyświetlane na podstronie z oznaczeniem .com/pl com/ge Geotargetowanie treścio jeeli ktoś wchodzi z niemiec ma swój kontent, ktoś z Polski ma dostosowany pod siebie. Dodatkowo zaznaczę, wszystkie treści w jednym języku.
 2. Nie macie siana, wszystko poszło na wakacje i długie weekendy> ? :D
 3. Na sprzedaż najlepsze domeny z mojego portfolio: Pelnomocnicy.pl Izotonik.pl Trichoskopia.pl PrzejeciaSpolek.pl Lekkoatleci.pl Zgrupowania.pl Cewniki.pl Strunobeton.pl Oczekiwana cena- 5 900 zł netto, do negocjacji. Kiedyś oferowałem podobny pakiet, Kurzajki.pl, Majstermarket.pl, Izotoniki.pl, Lulaj.pl, euroogrod.pl- sprzedałem te adresy za ponad 15 tys. zł, w przeciągu 3 miesięcy. Były one dostępne na di.pl w większych pakietach za kwotę 4 900 zł netto, praktycznie nikt nie napisał ;) Każda z domen powyżej miała kilku zainteresowanych, z konkretów: Izotonik.pl- oferta od producenta izotoników na 2000 zł, nie zdecydowałem się na sprzedaż, myślałem wówczas że cena 20 000 zł to potencjał adresu, dziś sprzedałbym raczej bez większego zastanawiania się Pelnomocnicy.pl (kiedyś została sprzedana za ponad 5000 zł, portal upadł i ja ją przejąłem) Trichoskopia.pl 1200 zł, nie zdecydowałem się na sprzedaż PrzejeciaSpolek.pl-1200 zł netto, kupiec przeciągnął transakcję, zdecydował się, po czym tydzień później rozmyślił Lekkoatleci.pl-300 zł od Polanika, nie zdecydowałem się Cewniki.pl (producent cewników i worków na mocz)- 500 zł netto, nie zdecydowałem się na sprzedaż
 4. Domeny na sprzedaż wraz z cenami: AnalizyBiznesowe.pl (150 zł) Futbolista.pl (120 zł)- wygasa za kilka dni WspieramyBiznes.pl- 120 zł Strunobeton.pl (proszę sprawdzić frazę w google)- 150 zł W przypadku zakupu 3 lub 4 domen, cena: 350 zł.
 5. Sprzedam sztuka za 49 zł mafiozo.pl zabawni.pl laserystomatologiczne.pl antysmogowa.com.pl antysmogowa.pl kwasmigdalowy.pl mikrodermobrazja.pl oczysc.pl oczyść.pl casio-zegarki.pl
 6. Drugie pytanie w kwestii domen, czy kolejność słów w domenie ma znaczenie pod kątem SEO? Podobnie jeżeli chodzi i myślnik pomiędzy nazwami. Pomijamy kwestie oczywiste , chodzi tylko o SEO np. ZakladySportowe.pl SportoweZaklady.pl BettingFreeTips.com FreeBettingTips.com? Free-Betting-Tips.com?
 7. Gdzie najlepiej zarejestrować domenę Kenijską? co.ke? Najpewniej i najtaniej?
 8. no tak ale co daje ten ruch>? Boty nie konwertują? Podniesienie w rankingu google? itp? Czy to nie jest słabej jakości ruch i google go pomija w pagerankach?
 9. Sprzedam pakiet lub pojedyncze sztuki. Pelnomocnicy.pl Trichoskopia.pl Cewniki.pl Izotonik.pl Zgrupowania.pl Lekkoatleci.pl StrefaFormy.pl ( działająca sieć siłowni) Zapobiegaj.pl
 10. W jakim sensie ogólne. Chodzi o dotarcie z linkiem afiliacyjnym do potencjalnych klientów. Czy znacie sposoby, niestandardowe na tego typu działania? Klasyczna afiliacja to link na YT,FB lub własnej stronie, blogu, forum. Natomiast to dość archaiczny sposób. Istnieją spam traffici, model programmatic, dotarcie w sposób niestandardowy do dużej liczby osób.
 11. Czy ktokolwiek ma doświadczenie w programach afiliacyjnych na rynki zagraniczne, np. Afryka, Rosja, Rumunia? Afiliacje prowadzone przy pomocy mediów społecznościowych, komunikatorów, messenger, whatsapp, skype itp?
 12. Sprzedam niżej wymienione adresy po 79 zł/domenę: Myjki-Karcher.pl LaserStomatologiczny.pl EcoDelikatesy.pl Twarzowo.pl MobileStrike.pl Proponuję w google, wpisać każdą z tych fraz, aby przekonać się o genezie nazw i potencjalnej wartości, w perspektywie zainteresowania ze strony KK.
×