Skocz do zawartości

Domenatorix

Użytkownik
 • Zawartość

  563
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Domenatorix w Rankingu w dniu 5 Styczeń

Domenatorix posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

102 Excellent

O Domenatorix

 • Tytuł
  Maniak

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

13 940 wyświetleń profilu
 1. Zobaczcie tę aukcję...

  To nie jest oferta złożona w aukcji. Sprzedawca wystawił aukcję dopiero po otrzymaniu oferty od tego użytkownika.
 2. mahjongg*it

  A waluta?
 3. działalność pl

  A sprzedażą tej się nie pochwalisz ;-)?
 4. Opcja na domenę

  Ciekawi mnie, jak to wygląda od strony formalnej. Czy którykolwiek z partnerów może świadczyć usługi, które nie są wymienione przy jego nazwie? Albo gdyby któryś z partnerów wprowadził bez wiedzy NASK nowe usługi i NASK się o tym dowiedział, partner może ponieść jakieś konsekwencje?
 5. Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2235424 Nie, nie była to aukcja domeny przechwyconej, co wyraźnie widać po pierwszej ofercie.
 6. ekosilnik.pl ewaserwis.pl naszabydgoszcz.pl

  Dlaczego prosisz o wycenę cudzych domen?
 7. Płatność kryptowalutami za domenę

  Kto Ci zabrania zapłacić Bitcoinami poza giełdą? Z niektórymi sprzedającymi da się pewnie dogadać.
 8. ksiegarnia.online

  Jasne, zyska na wartości . Im więcej ludzi będzie wiedziało, że zamiast kupić ksiegarnia.online mogą zarejestrować m.in. ksiegarnia.xyz, ksiegarnia.shop, ksiegarnia.web, ksiegarnia.books, ksiegarnia.ooo i wiele innych równie lub nawet bardziej dziwnych domen, tym gorzej dla całego rynku wtórnego domen. Nowe końcówki to bagno, w które nie warto ładować kasę.
 9. premium.pl - uwagi i sugestie

  A ja się podłączę do powyższego pytania. Mi również nie przekazano przechwyconej i opłaconej przeze mnie domeny. A miała do mnie trafić 4 listopada. Zaczynam się zastanawiać, czy to incydentalne przypadki, czy jakaś zorganizowana akcja...
 10. AfterMarket / Dropped - padł ?

  Dwa ważne tickety wysłane wczoraj i do tej pory zero odpowiedzi . Status obu jest niby zamknięty, ale ani ja nie widzę żadnej odpowiedzi, ani nawet treści swojego zgłoszenia. Żadna odpowiedź nie dotarła również na mój adres email. Czy oni tam ciągle mają długi weekend ??? Dodanie kolejnej wiadomości do ticketa skutkuje u mnie tylko dodaniem linijki z nickiem i dokładną datą. Treści ponownie nie widać...
 11. Odrzucone oferty

  KochamFutbol 100 zł Parę minut po złożeniu powyższej oferty, a na długo zanim zdążyłem złożyć kontrofertę, ta sama osoba zarejestrowała dwie podobne, ale gorsze domeny. Teraz zastanawiam się po co. Mi one nie będą potrzebne, a skoro ta osoba nie ma mojej i nie widać u niej chęci do negocjacji, to po co jej one ;)?
 12. Domena za 1 mln zł

  Twoje pytanie jest mylące. Chodzi Ci o domeny warte DOKŁADNIE 1 mln złotych, czy warte CO NAJMNIEJ 1 mln zł? Moim zdaniem każda domena jednoznakowa jest warta co najmniej jeden milion złotych.
 13. Reklamy z użyciem domen

  „Żywiec” to nie tylko nazwa miejscowości, ale również rzeczownik potoczny, który występuje głównie wyrażeniach „skup żywca” i „ceny żywca”.
 14. Seksualny.pl

  Tyleś się naprodukował, a nawet nie potrafisz odpowiedzieć na moje proste pytanie, mądralo.
 15. Seksualny.pl

  Głupiś. Widziałeś jakikolwiek polski wyraz z literą „x”???
×