Skocz do zawartości

Domenatorix

Użytkownik
 • Zawartość

  574
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Domenatorix w Rankingu w dniu 8 Marzec

Domenatorix posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

105 Excellent

O Domenatorix

 • Tytuł
  Maniak

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

14 077 wyświetleń profilu
 1. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  KonkursMagentaBiznes.pl A MagentaBiznes.pl zarejestrowana ledwo 20 dni wcześniej. Przypadek ?
 2. Domenatorix

  UXtest.com

  To Ty ją wylicytowałeś, że cieszy Cię taka niska cena? Działa SPRZEDANE służy do chwalenia się swoimi SPRZEDAŻAMI, a nie zakupami. Poza tym ta domena w dalszym ciągu zarejestrowana jest na Expiry Assignment Service.
 3. Domenatorix

  UXtest.com

  Na której giełdzie?
 4. Domenatorix

  Dropped - Padł ?

  Działa u Was?
 5. Domenatorix

  Zobaczcie tę aukcję...

  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2261555 Jak to jest, że zwycięzcy licytacji udało się przebić własną ofertę o 4 PLN, chociaż nawet przy przebijaniu oferty na 1 zł minimalne podbicie to 5 PLN? Widzieliście może gdzieś listę progów, po których zmienia się wysokość minimalnego podbicia? Może źle szukam, ale nie mogę znaleźć .
 6. Domenatorix

  Zobaczcie tę aukcję...

  Domena została opłacona, więc przedwczesne było Wasze marudzenie .
 7. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  Być może nie rozumiem, ale chyba będę sam musiał do tego pana Kijowskiego napisać i go zapytać, bo nie przekonuje mnie, że to nie jest jego strona firmowa ani prywatny blog. Jest takie mądre powiedzenie, które mówi, że tylko winny się tłumaczy, a inne, że niewinny pozostaje niewinnym aż do udowodnienia mu winy... Ale nie poruszajmy w tym wątku tematów, których miejsce jest w wątku http://di.pl/topic/23613-polityka Dzięki. Przejrzałem parę wymienionych tam stron i są w mojej ocenie wykonane w sposób w mojej ocenie estetyczny i przemyślany. Nie zmienia to mojej oceny, że strona pana Kijowskiego wygląda tak, jak wygląda, jedynie z powodu braku umiejętności twórcy. No i lenistwa .
 8. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  A ja widzę wiele powodów, żeby się czepiać. Ta strona to dowód na to, że ten człowiek nie umie nawet porządnej strony dla samego siebie zrobić. Dowód na brak jego umiejętności jako informatyka. Przejrzysta stronka, piszesz? Minimalizm, piszesz? Prosto i zwięźle, piszesz? A potrafisz wskazać strony zrobione równie „przejrzyście”, „minimalistycznie” i/lub „prosto i zwięźle”?
 9. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  To dlaczego go bronisz ? Wyróżniłem Ci argumenty (niektóre z d**y wzięte), które przytaczasz na jego obronę. Wykonanie na poziomie zdolnego dziecka lub nastolatka po kilkugodzinnym szkoleniu z Wordpressa, a nie dorosłego człowieka, który za swój zawód podaje informatyk. A co to ma za znaczenie? To go jakoś nobilituje? O tej spółce mówisz https://mojepanstwo.pl/mkm-studio? Gdybyś Ty się publicznie chwalił zawodem informatyka, to nie wstydziłbyś się mieć tak wykonaną przez samego siebie stronę? Ale kogo tu obchodzą jakieś faktury? Czy ja napisałem cokolwiek o fakturach? Czy Ty masz może jakieś skrzywienie na ich temat?
 10. Domenatorix

  Znane firmy i ich domeny generyczne

  Zauważyłem dzisiaj reklamę Eurobanku, w której kierują na stronę WAMPIRYw.pl, więc chciałem tę domenę do wątku „Nigdy bym się nie spodziewał...”, ale podkusiło mnie, żeby sprawdzić, do kogo należy wampiry.pl (zarejestrowana od 2006.03.14 09:32:24) i się dowiedziałem, że tę też mają . Ktoś zna jakiekolwiek szczegóły tej sprzedaży?
 11. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  audyt.kijowski.net Strona Kijowskiego. Tak, tego Kijowskiego. Wejdźcie i sami oceńcie, czy ten człowiek słusznie uważa siebie za informatyka .
 12. Domenatorix

  Zobaczcie tę aukcję...

  To nie jest oferta złożona w aukcji. Sprzedawca wystawił aukcję dopiero po otrzymaniu oferty od tego użytkownika.
 13. Domenatorix

  mahjongg*it

  A waluta?
 14. Domenatorix

  działalność pl

  A sprzedażą tej się nie pochwalisz ;-)?
 15. Domenatorix

  Opcja na domenę

  Ciekawi mnie, jak to wygląda od strony formalnej. Czy którykolwiek z partnerów może świadczyć usługi, które nie są wymienione przy jego nazwie? Albo gdyby któryś z partnerów wprowadził bez wiedzy NASK nowe usługi i NASK się o tym dowiedział, partner może ponieść jakieś konsekwencje?
×