Jump to content

Domenatorix

Użytkownik
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Domenatorix last won the day on December 28 2018

Domenatorix had the most liked content!

Community Reputation

128 Excellent

About Domenatorix

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  domeny, programowanie, łączność

Recent Profile Visitors

14,589 profile views
 1. Bardziej o kod HTML mi chodziło ;-).
 2. To jest taki ? Czy chodzi o tę część Kategoria I: Polecane domeny wiadomości Najciekawsze domeny do przechwycenia ? A skoro już o tym mowa, planujecie umożliwienie klientom lepsze dopasowanie tych wiadomości do ich potrzeb? Np. chciałbym otrzymywać zwykłą listę domen bez żadnych ozdobników. Każda domena mogłaby być kierować do odpowiedniej strony, a najlepiej jakbym mógł jednym przyciskiem otworzyć wszystkie odnośniki w osobnych kartach przeglądarki, co zaoszczędziłoby mi dużo czasu na naciskanie po kolei wszystkich odnośników.
 3. paczucha.pl kupiła wczoraj spółka, której nazwa po norwesku oznacza „dochód”. Nie jestem całkowicie pewny za jaką cenę doszło do sprzedaży, ale mam pewne przypuszczenia.
 4. Widzę dużo zmian zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Z ogólną oceną wstrzymam się chyba aż do uruchomienia nowego serwisu. Mam nadzieję, że zostanie udostępniona możliwość zgłaszania uwag i błędów (a tych znalazłem dużo) bezpośrednio, bo chyba zostaliśmy poinformowani z tak dużym wyprzedzeniem, żebyśmy się dzielili opiniami, które wpłyną na ostateczny kształt nowego serwisu. Na tę chwilę najbardziej pozytywne jest dla mnie właśnie to, że nie wprowadzają tym razem zmian z zaskoczenia.
 5. Warszawiak, nie domyślaj się, ale czytaj. Czyli będzie drogo i nieopłacalnie dla większości domen. Nie będę podawał cen u konkurencji, bo obawiam się, że wykorzystają okazję i również podwyższą ceny.
 6. Poczytaj wyroki Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych. Są bardzo ciekawe i może one Cię przekonają. Dlatego, że moich domen nie dostałem za darmo, ale płacąc za nie pośrednikom. Obserwuję uważnie cały rynek wtórny i szacuję, że niektórzy z nas wydają nawet kilkanaście tysięcy złotych co miesiąc u pośredników, czyli głównie Aftermarket i Premium. Mamy dokładać ze swoich innych działalności, o ile takie w ogóle prowadzimy, czy może mamy zarabiać kasę, którą inwestujemy w kolejne domeny, twardo negocjując z chętnymi na nasze domeny?
 7. Bo już to robią. Ludzie czepiają się DD, a przecież Aftermarket i Premium również niejako handlują rezerwacjami. Sami sprawdźcie, jaki status mają domeny, które w Aftermarket są wystawione na aukcji po przechwyceniu, albo jaki status ma niby przechwycona przez Premium dla Was domena. Dla leniwych od razu podpowiem, że w obu przypadkach są to rezerwacje.
 8. Taka zażarta dyskusja się wywiązała, a nikt nie pokusił się o wrzucenie linka do aukcji, na której zdobyli tę domenę: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2428327 Po raz kolejny możemy się przekonać, że możliwość dołączania do aukcji przechwyconej domeny działa na szkodę osób, które zamówiły przechwycenie danej domeny.
 9. Po co ten pośpiech ? Wystarczy zapytać wujka Google'a i zaraz masz odpowiedź na stronie: https://github.com/akka/akka/issues/21708 A jeśli za słabo znasz angielski, to ten fragment jest kluczowy: Pousuwaj wszystkie znaki, które nie są ani literami, ani cyframi, ani myślnikiem i to powinno pomóc.
 10. Ale rezerwacje już są, a w chwili wygaśnięcia domeny opcja powoduje ZAREZERWOWANIE domeny na rzecz abonenta opcji, więc celowym jest pytanie co z prawami abonentów opcji, które siłą rzeczy się zmienią. Obecnie mają prawo (a nie obowiązek) opłacić rejestrację domeny w czasie trwania rezerwacji. A po zlikwidowaniu rezerwacji? Będą musieli się zdecydować, czy chcą domenę zarejestrować jeszcze zanim ta domena zostanie usunięta z rejestru, czy jak?
 11. DarkTorrrent.pl Domena z ruchem po popularnym forum z torrentami, który miał bogatą historię. Zapraszam do kupna za cenę Kup Teraz lub negocjacji . W ofercie mam również wiele innych ciekawych domen z ruchem. Wystarczy kliknąć na link w mojej stopce, a potem na nagłówek „Ruch”. Na życzenie udostępnię statystyki dla każdej domeny.
 12. No i to jest bardzo ciekawe . Podaj chociaż jaka to domena była i jakiekolwiek szczegóły, które uznasz za stosowne .
 13. Cytujesz moją odpowiedź na pytanie vula a nie Twoje i nie wiem, po co wtrącasz swoją historię, która mnie nie obchodzi. Wyraźnie jest napisane: „ps. Ci na di.pl ktorzy zrobili miliony, zrobili je dlatego, ze sprzedawali domeny, by inwestowac w krypto, nie odwrotnie”. Nie wynikało z tego, że mówisz o sobie, ale o jakichś anonimowych osobach, a przede wszystkim nie wynika z tego zdania, że „Ci” przestali inwestować w domeny. Nic Ci nie próbuję włożyć do ust.
 14. Którzy, a raczej ilu ich jest? Kilku? Kilkudziesięciu? A może kilkuset? Według moich szacunków jest ich co najwyżej kilku. Zapomniałem uściślić, że chodzi mi tylko i wyłącznie o polski rynek domen i o polskich inwestorów, żebyście mi zaraz nie napisali, że takich osób jest o wiele więcej niż kilka ;-). Tak więc, dlaczego miliony zarobione na kryptowalutach przez polskich inwestorów domenowych nie trafiły na polski rynek wtórny domen? Bo tych milionów nie było i nie ma. Tak, zwłaszcza, że zarabiać na domenach można było na długo przed wymyśleniem kryptowalut, więc pisanie o inwestowaniu w domeny, żeby „inwestowac w krypto” jest bez sensu.
 15. Ponieważ nie widziałem żadnych dowodów istnienia tych milionów, więc wątpię w ich istnienie. Jesteśmy na forum dotyczącym DOMEN, czy nie jesteśmy? Niektórzy z inwestorów DOMENOWYCH sami pisali, że zainwestowali w kryptowaluty, więc pieniądze teoretycznie zarobione na kryptowalutach w części powinny trafić na rynek domen. To przecież logiczna asumpcja .
×