Jump to content

Domenatorix

Użytkownik
 • Content Count

  627
 • Joined

 • Days Won

  9

Domenatorix last won the day on December 28 2018

Domenatorix had the most liked content!

Community Reputation

137 Excellent

About Domenatorix

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  domeny, programowanie, łączność

Recent Profile Visitors

14907 profile views
 1. Aftermarket wystawiło na aukcję domeny przechwyconej domenę, która nawet nie wygasła https://www.aftermarket.pl/aukcja/2447042
 2. lidl-sklep.pl Mogli sobie zarejestrować np. LidlOnline_pl, eLidl_pl, e-Lidl_pl, iLidl_pl czy i-Lidl_pl, ale wybrali akurat powyższy adres. LidlSklep.pl nawet nie chciało im się przekierować.
 3. sport1.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2446293
 4. Sugerujesz, że inwestuję w opcje na potworki językowe? Przecież to byłoby nielogiczne.
 5. Ja nie uważam, że ściemniasz, ale próbuję zrozumieć, co się z tą domeną działo od 2 kwietnia.
 6. W takim razie należą Ci się przeprosiny, bo opacznie zrozumiałem Twoją wypowiedź. Cieszę się, że wpływ zapożyczeń na polszczyznę nie jest Ci obojętny.
 7. Jesteś pewny, że to było wczoraj, 26 kwietnia?
 8. I właśnie przez takich ludzi jak Ty nasz piękny język ojczysty jest zaśmiecony najczęściej zupełnie zbędnymi zapożyczeniami, które często wypierają z użycia rodzime wyrazy. „Camping” jest tutaj bardzo dobrym przykładem. W języku polskim od kilkuset lat jest wyraz „obozowisko”, który oznacza to samo co „camping”, ale ludzie bezmyślnie używają (od kilkudziesięciu lat?) tego anglicyzmu i jeszcze im się wydaje, że „camping” to nie to samo co „obozowisko”. Musicie sobie uświadomić, że te wszystkie zapożyczenia są jedną z przyczyn niskich cen, za jakie jesteśmy zmuszeni sprzedawać domeny. Wypiszę Wam wszystkie domeny pokrewne do campingi.pl i to tylko w naszej ulubionej końcówce: camping.pl campings.pl campingi.pl kemping.pl kempingi.pl oboz.pl obóz.pl obozy.pl obozowisko.pl obozowiska.pl Jak widać, jest ich aż 10, więc sami sobie odpowiedzcie, która z nich ma największą wartość. Przez tę mnogość możliwości każda z nich podkrada wartość innym. Dla porównania dla wyrazu „chleb” są tylko dwie możliwe domeny z końcówką .pl: chleb.pl chleby.pl Dla wyrazu „podróż” możliwości są aż 4, ale to i tak dużo mniej niż 10: podroz.pl podróż.pl podroze.pl podróże.pl Tolerując zapożyczenia w polszczyźnie, a do tego rejestrując i sprzedając domeny z zapożyczeniami, sami szkodzicie rynkowi domen, nawet jeśli krótkoterminowo macie jakiś tam zysk.
 9. Po co Aftermarket wysyła wielokrotnie tę samą wiadomość? Poniższy przykład nie jest jedynym, ale poprzednimi razami powtórzeń było mniej.
 10. Mnie bardziej interesuje, czy od 1 maja Aftermarket zacznie ludziom debetować konta, czy usunie z giełdy te domeny zewnętrzne, za które nie może pobrać opłaty. To chyba do tej pory nie zostało wyjaśnione.
 11. exsite.pl wylicytowana za całą niezłą kwotę https://www.aftermarket.pl/aukcja/2444311
 12. I to, co mnie najbardziej wkurza. Dlaczego w wiadomościach „Do przechwycenia:” umieszczacie domeny, które mają status jakikolwiek inny niż !?! W zeszłym tygodniu wprowadziliście mnie w błąd w przypadku trzech domen, które według informacji w wiadomościach od Was miały wygasnąć dopiero po kilku dniach, a zostały „przechwycone” dosłownie po chwili od dodania ich do przechwycenia! Anulujecie te zamówienia?
 13. Dlaczego żadna z moich domen zaparkowanych na Waszych serwerach nic nie wyświetla? Kolejne uwagi ode mnie: Formularze w postaci obecnej nie dość, że mają niezmienne wymiary, to nie zapamiętają tekstu, który do nich został wpisany. Poprzednie były dużo lepsze - można było je dowolnie rozciągać, co zwiększało komfort pracy, a w razie np. siłowego ubicia procesu przeglądarki lub zamknięcia karty po przywróceniu karty z formularzem była w nim treść, którą się wpisało przed przypadkowym czy celowym zamknięciem karty z formularzem. Przywróćcie to, proszę. Na chyba wszystkich przyciskach (np. na „Zobacz wynik wykonania operacji”) nie działa wywołanie menu podręcznego prawym przyciskiem myszki, co umożliwiłoby otwarcie strony, na którą kieruje przycisk, w nowej karcie, a zamiast tego jesteśmy zmuszeni do przejścia tej strony w tej samej karcie, co jest uciążliwe. Z pięciu ikonek powiadomień w prawym górnym tylko ikonka koła zębatego powoduje wysunięcie dodatkowych opcji. Wszystkie z tych ikonek powinny działać na tej zasadzie i umożliwiać szybki podgląd bez kolejnego bezsensownego ładowania stron. Brak osobnej listy operacji hurtowych powoduje, że musimy interesującą nas operację hurtową wyszukiwać wśród setek operacji pojedynczych. Dodajcie możliwość wyświetlania operacji hurtowych i pojedynczych osobno. Poza tym już od tygodnia czekam aż niektóre z operacji, które zleciłem tydzień temu, się zakończą. Nie możecie ich ubić? A niektóre z prawidłowo zakończonych (czyli wszystkie operacje cząstkowe wykonane prawidłowo) mają status „Operacja wstrzymana”. Dziwne. Mam wyłączoną możliwość wysyłania do mnie wiadomości bez oferty, jednak jednemu z oferentów udało się do mnie wysłać wiadomość bez oferty. Dlaczego? Po wysłaniu zgłoszenia (który w waszej terminologii to „ticket”) dostajemy potwierdzenie kierujące na stronę http://www.aftermarket.pl/new_ticket.php?id=, która nie działa!
×