Jump to content

Domenatorix

Użytkownik
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Days Won

  12

Domenatorix last won the day on September 14 2019

Domenatorix had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

About Domenatorix

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  domeny, programowanie, łączność

Recent Profile Visitors

15668 profile views
 1. Po pierwsze domeny to nie towar, więc już samo to dowodzi, że nie można rozważać spekulacji w kontekście domen internetowych. A najbardziej wymierne koszty, czyli wszelkiego rodzaju opłaty (za przechwycenia, rejestracje i przedłużenia) ponoszone przez nas na rzecz wszelkiego rodzaju pośredników, według Ciebie się nie liczą? Za wszystkimi tymi pośrednikami stają rejestry domen, którym z kolei to pośrednicy muszą płacić w imieniu rejestrujących domeny. Największą spekulacją to jest działalność rejestrów domen. O ile my, inwestorzy, możemy łatwo wyliczyć, jakie ponosimy koszty, podobnie pośrednicy, to jak uzasadnić takie, a nie inne ceny hurtowe narzucane przez rejestry? Jakie rejestry domen ponoszą właściwie koszty?
 2. Upoważniłem Cię do wypowiadania się o moich prawach? Nie, więc zajmij się swoimi. Zapytam jeszcze raz: Kto Tobie zlikwidował prawo do własności?
 3. Kto Ci w Polsce zlikwidował prawo do własności?
 4. Nie sprzeda się, bo nie jest zarejestrowana.
 5. Może chodzi o to, że Paypal domyślnie uważa roszczenia płacących za zasadne, dlatego przyjmij płatność przez Paypal, zleć od razu wypłatę na swój rachunek bankowy i dokonaj cesji dopiero, gdy zostaną one zaksięgowane przez bank.
 6. A dlaczego miałoby to nie być możliwe? Daty wygasania domen są jawne.
 7. A jeśli w tym okresie zmieni się abonent ?
 8. Komukolwiek Aftermarket rzeczywiście zaproponowało kupno po takiej cenie? Mi jeszcze nigdy. Poza tym mam osobiście sprawdzać, czy wszystkie aukcje przechwyconych domen, w których brałem udział, zakończyły się opłaceniem domeny? To w interesie Aftermarket jest informowanie osoby przelicytowanej, że domena nie została opłacona. Pod warunkiem, że to do przelicytowanego będzie należała ostateczna decyzja, czy akceptuje ofertę kupna.
 9. Tylko domeniarzy? Przejrzyj same jednoliterówki. Ile z nich jest w rękach domeniarzy? Naprawdę dobre domeny są w rękach co najmniej kilkaset osób. Ledwie garstka z nich to „domeniarze”, jakkolwiek ich zdefiniujesz.
 10. Wszedłeś w ogóle na tę stronę? Gdzie na niej jest napisane, że to nazwa piwa? Na zdjęciu wyraźnie widać napis „DYSTRYBUTOR PIWA NISZOWEGO”, więc nie jest to nazwa piwa.
 11. Ktokolwiek zna przyczynę odwołania tej aukcji? https://www.aftermarket.pl/aukcja/2469257 Domena została przechwycona przez Aftermarket i zgodnie z regulaminem trafiła na aukcję.
 12. punkta.pl Kolejna „marka” w branży ubezpieczeniowej.
 13. Właśnie. Nie wierzę, że to mogłoby nastąpić „samo z siebie”. Zamykanie negocjacji to bardzo ciekawa funkcja i temat do głębszych analiz, ale jak już zauważyłem, nie wszyscy klienci są świadomi, jakie konsekwencje może nieść za sobą zamknięcie negocjacji. Moi klienci jeżeli zamykają negocjacje, to najczęściej od razu po otrzymaniu ode mnie pierwszej kontroferty i gdy po pewnym czasie składają mi ponowną ofertę, to ja zamykam negocjacje i niech sobie czekają do usranej śmierci na ich wznowienie, bo ja nie będę zgadywał, kiedy będą gotowi na poważne negocjacje. Także pamiętajcie: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom .
 14. zieleniak2040.pl Kolejna akcja w Polsce dużego zagranicznego banku.
×