Skocz do zawartości

Domenatorix

Użytkownik
 • Zawartość

  581
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Domenatorix w Rankingu w dniu 8 Marzec

Domenatorix posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

110 Excellent

O Domenatorix

 • Tytuł
  Maniak

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

14 282 wyświetleń profilu
 1. Domenatorix

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Zgadza się. Zajrzałem do włoskiego alfabetu i to mnie zmyliło.
 2. Domenatorix

  Koniec domen?

  Palo Alto to miejscowość, a nie firma.
 3. Domenatorix

  Ciekawe artykuły o domenach

  Główną przyczyną takiej wysokiej ceny sprzedaży jest to, że domena należała do wielkiej spółki, dla której sprzedaż domen nie była i nie jest główną gałęzią działalności.
 4. Domenatorix

  Odrzucone oferty

  Weź się nie ośmieszaj. Po pierwsze, zakładasz, że wina leży po stronie sprzedawcy, nie znając żadnych szczegółów. Po drugie, „nawet 10X” tyle to według Ciebie już wystarczająca kwota? Dobry negocjator bez problemu wynegocjuje dużo więcej. Po trzecie, „buta sprzedawcy”? A dlaczego nie klienta? Zobacz np. takie coś:
 5. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  KonkursMagentaBiznes.pl A MagentaBiznes.pl zarejestrowana ledwo 20 dni wcześniej. Przypadek ?
 6. Domenatorix

  UXtest.com

  To Ty ją wylicytowałeś, że cieszy Cię taka niska cena? Działa SPRZEDANE służy do chwalenia się swoimi SPRZEDAŻAMI, a nie zakupami. Poza tym ta domena w dalszym ciągu zarejestrowana jest na Expiry Assignment Service.
 7. Domenatorix

  UXtest.com

  Na której giełdzie?
 8. Domenatorix

  Dropped - Padł ?

  Działa u Was?
 9. Domenatorix

  Zobaczcie tę aukcję...

  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2261555 Jak to jest, że zwycięzcy licytacji udało się przebić własną ofertę o 4 PLN, chociaż nawet przy przebijaniu oferty na 1 zł minimalne podbicie to 5 PLN? Widzieliście może gdzieś listę progów, po których zmienia się wysokość minimalnego podbicia? Może źle szukam, ale nie mogę znaleźć .
 10. Domenatorix

  Zobaczcie tę aukcję...

  Domena została opłacona, więc przedwczesne było Wasze marudzenie .
 11. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  Być może nie rozumiem, ale chyba będę sam musiał do tego pana Kijowskiego napisać i go zapytać, bo nie przekonuje mnie, że to nie jest jego strona firmowa ani prywatny blog. Jest takie mądre powiedzenie, które mówi, że tylko winny się tłumaczy, a inne, że niewinny pozostaje niewinnym aż do udowodnienia mu winy... Ale nie poruszajmy w tym wątku tematów, których miejsce jest w wątku http://di.pl/topic/23613-polityka Dzięki. Przejrzałem parę wymienionych tam stron i są w mojej ocenie wykonane w sposób w mojej ocenie estetyczny i przemyślany. Nie zmienia to mojej oceny, że strona pana Kijowskiego wygląda tak, jak wygląda, jedynie z powodu braku umiejętności twórcy. No i lenistwa .
 12. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  A ja widzę wiele powodów, żeby się czepiać. Ta strona to dowód na to, że ten człowiek nie umie nawet porządnej strony dla samego siebie zrobić. Dowód na brak jego umiejętności jako informatyka. Przejrzysta stronka, piszesz? Minimalizm, piszesz? Prosto i zwięźle, piszesz? A potrafisz wskazać strony zrobione równie „przejrzyście”, „minimalistycznie” i/lub „prosto i zwięźle”?
 13. Domenatorix

  Nigdy bym się nie spodziewał

  To dlaczego go bronisz ? Wyróżniłem Ci argumenty (niektóre z d**y wzięte), które przytaczasz na jego obronę. Wykonanie na poziomie zdolnego dziecka lub nastolatka po kilkugodzinnym szkoleniu z Wordpressa, a nie dorosłego człowieka, który za swój zawód podaje informatyk. A co to ma za znaczenie? To go jakoś nobilituje? O tej spółce mówisz https://mojepanstwo.pl/mkm-studio? Gdybyś Ty się publicznie chwalił zawodem informatyka, to nie wstydziłbyś się mieć tak wykonaną przez samego siebie stronę? Ale kogo tu obchodzą jakieś faktury? Czy ja napisałem cokolwiek o fakturach? Czy Ty masz może jakieś skrzywienie na ich temat?
 14. Domenatorix

  Znane firmy i ich domeny generyczne

  Zauważyłem dzisiaj reklamę Eurobanku, w której kierują na stronę WAMPIRYw.pl, więc chciałem tę domenę do wątku „Nigdy bym się nie spodziewał...”, ale podkusiło mnie, żeby sprawdzić, do kogo należy wampiry.pl (zarejestrowana od 2006.03.14 09:32:24) i się dowiedziałem, że tę też mają . Ktoś zna jakiekolwiek szczegóły tej sprzedaży?
×