Jump to content

Domenatorix

Użytkownik
 • Content Count

  652
 • Joined

 • Days Won

  12

Domenatorix last won the day on September 14 2019

Domenatorix had the most liked content!

Community Reputation

145 Excellent

About Domenatorix

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  domeny, programowanie, łączność

Recent Profile Visitors

15479 profile views
 1. Komukolwiek Aftermarket rzeczywiście zaproponowało kupno po takiej cenie? Mi jeszcze nigdy. Poza tym mam osobiście sprawdzać, czy wszystkie aukcje przechwyconych domen, w których brałem udział, zakończyły się opłaceniem domeny? To w interesie Aftermarket jest informowanie osoby przelicytowanej, że domena nie została opłacona. Pod warunkiem, że to do przelicytowanego będzie należała ostateczna decyzja, czy akceptuje ofertę kupna.
 2. Tylko domeniarzy? Przejrzyj same jednoliterówki. Ile z nich jest w rękach domeniarzy? Naprawdę dobre domeny są w rękach co najmniej kilkaset osób. Ledwie garstka z nich to „domeniarze”, jakkolwiek ich zdefiniujesz.
 3. Wszedłeś w ogóle na tę stronę? Gdzie na niej jest napisane, że to nazwa piwa? Na zdjęciu wyraźnie widać napis „DYSTRYBUTOR PIWA NISZOWEGO”, więc nie jest to nazwa piwa.
 4. Ktokolwiek zna przyczynę odwołania tej aukcji? https://www.aftermarket.pl/aukcja/2469257 Domena została przechwycona przez Aftermarket i zgodnie z regulaminem trafiła na aukcję.
 5. punkta.pl Kolejna „marka” w branży ubezpieczeniowej.
 6. Właśnie. Nie wierzę, że to mogłoby nastąpić „samo z siebie”. Zamykanie negocjacji to bardzo ciekawa funkcja i temat do głębszych analiz, ale jak już zauważyłem, nie wszyscy klienci są świadomi, jakie konsekwencje może nieść za sobą zamknięcie negocjacji. Moi klienci jeżeli zamykają negocjacje, to najczęściej od razu po otrzymaniu ode mnie pierwszej kontroferty i gdy po pewnym czasie składają mi ponowną ofertę, to ja zamykam negocjacje i niech sobie czekają do usranej śmierci na ich wznowienie, bo ja nie będę zgadywał, kiedy będą gotowi na poważne negocjacje. Także pamiętajcie: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom .
 7. zieleniak2040.pl Kolejna akcja w Polsce dużego zagranicznego banku.
 8. Domenatorix

  opcje

  Może to NASK przygotowuje się do działalności na rynku wtórnym SecondaryMarket.pl A tak na poważnie, również chyba wszystkie opcje na co cenniejsze domeny są przedłużane, więc zjawisko jest bardzo ciekawe, choć bez dostępu do baz danych NASK trudno będzie poznać przyczyny.
 9. Jeszcze tylko dodam, że nawet w regulaminie jest ładna definicja, czym jest przechwycenie: No i biorąc pod uwagę tę definicję, na jakiej podstawie Premium nalicza opłatę jak za przechwycenie, skoro zarejestrowanie domeny, która była w stanie BOOK_BLOCKED lub dostępna do rejestracji, nie jest przechwyceniem?
 10. Zgadnij, co się stanie, gdy do przechwycenia dodasz domenę, która ma stan BOOK_BLOCKED lub jest dostępna do rejestracji .
 11. Widzę, że przegapiliście parę ciekawych aukcji, więc wrzucam je tutaj: koronapolski.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2458870 kacper.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2457263 karta-kredytowa24.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2459565 tworzymyatmosfere.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2459568 kolektorysloneczne.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2460000
 12. Sprawa rozwiązana. Sprawdzałem nie tam, gdzie trzeba . Mój błąd .
 13. Dlaczego porównujesz eobuwie.pl do buty.pl a nie do obuwie.pl?
 14. Nie wiem, czy to jakiś błąd spowodowany gruntownymi zmianami w Aftermarket, ale domena, na którą otrzymałem wczoraj ofertę, nie jest już na moim koncie. Nie tylko ona zniknęła z mojego konta, ale również nie ma na moim koncie śladu po tej otrzymanej ofercie, jakby ktoś próbował zacierać ślady... Strony https://www.aftermarket.pl/Negotiation/Seller/Accept/?id=, https://www.aftermarket.pl/Negotiation/Seller/Offer/?id= i https://www.aftermarket.pl/Negotiation/Seller/Close pokazują mi taki komunikat: Mieliście taki przypadek? We whois ostatnia zmiana była parę miesięcy temu, więc formalnie ciągle ja jestem abonentem tej domeny, ale nie mam jej na koncie w Aftermarket, a na giełdzie wygląda ona tak:
×