Skocz do zawartości

Interson

Użytkownik
 • Zawartość

  1 935
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Interson w Rankingu w dniu 10 Luty 2016

Interson posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

167 Excellent

O Interson

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://interson.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

10 869 wyświetleń profilu
 1. amarena.pl autostopem.pl baby-sitter.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2201193 amarena.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2201194 autostopem.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2201195 baby-sitter.pl Zachęcam do licytacji
 2. night.pl pomaluj.pl bioenergy.pl rapper.pl monitorowanie.pl meteorolog.pl odchudzajace.pl diagram.pl budki.pl saunarium.pl wearable.pl bilecik.pl specjalisci.pl cwicz.pl SzkolyJazdy.pl Rysownicy.pl Drabina.pl Urlopowicz.pl Szybka okazja do zakupu kilku domen w dobrej cenie. Oferta ważna do końca tygodnia, przy zakupie hurtowym (minimum 3 domeny) dodatkowy, uznaniowy rabat. Kontakt PW.
 3. Interson

  tancz.pl

  tancz.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2197274
 4. Interson

  pizzaonline.pl

  pizzaonline.pl Koniec aukcji jutro, brak ceny minimalnej - zapraszam
 5. Interson

  miliarder.pl

  Podbijam, dziś koniec aukcji.
 6. Interson

  miliarder.pl

  miliarder.pl Bez ceny minimalnej, zapraszam.
 7. Interson

  Terrorysci.pl

  Terrorysci.pl Zachęcam do licytacji tego pakietu domen od 1 zł, bez ceny minimalnej. Topowy temat idealnie nadający się na tematyczny serwis informacyjny i nie tylko.
 8. Interson

  MojaDrogeria.pl

  MojaDrogeria.pl Zachęcam do licytacji
 9. Interson

  parking24.pl

  parking24.pl Zachęcam do licytacji
 10. Interson

  our.pl

  our.pl Zachęcam do licytacji od 1 zł
 11. Interson

  zv.pl

  zv.pl
 12. Interson

  marketingowcy.pl

  marketingowcy.pl
 13. Interson

  pozycjonerzy.pl

  pozycjonerzy.pl
 14. Interson

  Nie licytuję ze świeżakami

  Dlatego wybór powinien należeć do sprzedającego. Wybierz typ weryfikacji: 100 zł jako kaucja dla SPRZEDAJĄCEGO, jakakolwiek wpłata na konto w przeszłości, przelew weryfikacyjny 1 zł, weryfikacja numeru telefonu, brak weryfikacji. Każdy sprzedający przed kaucją sam szacuje wartość domeny i może ocenić, która forma weryfikacji i czy w ogóle jest konieczna dla zapewnienia porządku aukcji i jej finalizacji.
 15. Interson

  Nie licytuję ze świeżakami

  Jako sprzedający dużo pewniej czułem się przy licytacji "gwiazdkowych". Nie mam czasu na kilkukrotne wystawianie aukcji, tym bardziej że gdyby raz jeszcze nie została opłacona, to już większość licytujących by sobie pewnie odpuściła przy kolejnej. Dodam jednak, że nie ustawiałem żadnych dodatkowych weryfikacji, po prostu wystawiłem ją ponownie. W moim odczuciu oczywiście wygodne dopuszczenie KK jest istotne, ale jeśli chodzi o małe pieniądze. Od kilku tysięcy w górę powinna być porządna weryfikacja, bo wtedy też zaczyna się poważniejszy biznes. Laik, który utworzył konto chwilę wcześniej łatwo licytuje i łatwo nie opłaca, nie odróżni tego faktu od zakupu na Allegro z którego zrezygnował minutę po licytacji.
×