Jump to content

sebastian0000

Użytkownik
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

sebastian0000 last won the day on February 5

sebastian0000 had the most liked content!

Community Reputation

150 Excellent

About sebastian0000

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

7,556 profile views
 1. Z tego co wiem to nie, po wpisaniu danej domeny w wyszukiwarce w premium, pojawia się tylko informacja że domena jest na aukcji i nie można do niej dołączyć. Ale może lepiej niech Przemek się wypowie...
 2. Czy planujecie likwidacje możliwości dołączenia do aukcji domen przechwyconych, przez userów którzy nie dodali domeny do przechwycenia ? Tak, jak to jest w Premium ? Spędzamy masę czasu na poszukiwaniu ciekawych domeny do przechwycenia, a kiedy już taka domena zostanie przechwycona, to obecnie każdy może sobie dołączyć do takiej aukcji korzystając na cudzej pracy. Nie wspomnę już nawet o tym że kk może sobie dołączyć i kupić domenę za pół darmo, a my tym samym tracimy klienta. Obecne rozwiązanie jest wielce niesprawiedliwe.
 3. Nie wiedziałem ze tego rodzaju informację są tajne... Czyli rozumiem, że Partnerzy nie mogą nawet poinformować swoich klientów o planowanym wyłączeniu usługi i dowiemy się w dniu jej wyłączenia ?
 4. Tak, czytałem. Pojawia się termin 3 miesięcy ale z zastrzeżeniem że jest to nieoficjalny termin. Czy pozostali partnerzy NASK nie otrzymali podobnych informacji ? Myślałem że partnerzy AM Czy Premium mają jakieś bardziej konkretne informacje.
 5. Znany jest termin wycofania rezerwacji ?
 6. Zawiść ? Daj spokój... A co do tła... to prócz tego że nie do końca poprawnie wymawiasz nazwę wyspy to polecam Arubę, jest znacznie piękniejsza od pozostałych dwóch wysp. To wszystko w tym temacie ode mnie bo szkoda czasu. Pozdrawiam
 7. Na początku temat wydawał się fajny, bo fajnie było poczytać jak ten biznes wyglądał 10-20 lat temu i jakich kwot można było oczekiwać w tamtym czasie lub obecnie za domeny zakupione (zarejestrowane) w tamtym czasie. Ale ten obecny coachingowy bełkot, filmy na youtube i to jakie cudowne miejsca odwiedził Alexis to już nic fajnego...(pomimo tego że lubię podróżować ;))
 8. Czy działa Wam AM ? u mnie całkowicie leży i nie wiem czy to wina przeglądarki czy cos jest nie tak ?
 9. Zdaje się że od para ładnych godzin coś jest nie tak z serwisem. Nie da się opłacać domen, pobierać kodów ani wykonywa operacji na domenach. Sprawdzanie whois także nie działa w AM. W premium.pl działa, na DNS.pl też więc to chyba jakaś wewnętrzna awaria. Był jakiś komunikat o przerwie w działaniu bo nie kojarzę ?
 10. Nie dochodzą tylko maile ? Czy po zalogowaniu do panelu oferty są widoczne ? Pytam bo mam podobną sytuację.
 11. Inni userzy jakoś potrafią dotrzymać warunków i opłacają swoje zakupu. Ktoś popełnił błąd i ma ujemny rating- nie powinien mieć możliwości licytowania. Trudno- za błędy się płaci. To nie fair względem innych, w 100% uczciwych userów.
 12. wirtualnyspacer.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2269170 Gdyby nie podbijacz z ratingiem -9 który podbił cenę pewnie dla sportu, to aucja zakończyłaby się pewnie kwotą 300 zł. Samowoli na aukcjach AM ciąg dalszy...
 13. To samo, od wczoraj od 23.30 się zaczęło...
×