Jump to content
2BE.PL

Hosting w 2BE.pl 90% taniej

Recommended Posts

Przez najbliższe dwa tygodnie pakiety hostingowe w 2BE.pl można aktywować w absurdalnie niskich cenach:

- Pakiet Żółty - 60 GB pojemności, 100 GB transferu miesięcznie, 10 stron www - 25 zł netto (30,75 zł brutto)

- Pakiet Czerwony - 120 GB pojemności, bez limitu transferu i liczby stron www - 55 zł netto (67,65 zł brutto)

Każdy z pakietów można bezpłatnie i bez zobowiązań testować przez 14 dni. Podczas testów konto posiada pełne parametry.


Po opłaceniu konta w promocyjnej cenie można skorzystać z pakietu usług dodatkowych dla klientów 2BE.pl:

- kupon Google AdWords o wartości 250 zł

- program antywirusowy G Data w specjalnej cenie

- sklep internetowy na platformie iStore za 1 zł


Oferta jest ważna tylko do 14 kwietnia 2014 r.


Edited by 2BE.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy doczekam czasów, kiedy nie będzie trzeba bawić się w Polsce w opychanie hostingu za 10 zł za pierwszy rok, a potem za 500 zł za każdy następny, albo 9,90 za pół roku,a potem 350 zł. Tak, wiem, przesadzam podając takie liczby, ale tak się człowiek czuje. Tak, wiem, nie chcę kupować, to nie muszę, mogę sobie iść do innej firmy i mogę zostawić taką śmieszną firmę robiąca taką błazenadę w stylu "woda jest za darmo, tylko płacisz 5 zł za butelkę".

 

Niestety, interes firmy rozmija się tutaj z interesem klienta, a powinny być wspólne: dostarczyć najlepsze, stabilne rozwiązanie na lata. Tego szuka klient. A firma ma inną strategię: złowić frajera.

 

Na szczęście są jeszcze takie firmy i nie są to 2be, Nazwa.pl, AZ.pl, Home.pl, Active24.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hekko zwiększyło ilość transferu na kontach - np. przy pakiecie za 70 brutto teraz zamiast 25 GB jest 100 GB. Różnica bardzo duża - to tak w ramach wspominania o dobrych promocjach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×