Jump to content
Domenatorix

[ParkingCrew] Optymalizacja automatyczna a ręczna

Recommended Posts

z tego samego podobno też, zobacztysz ze przy 1uq bedziesz mial czasami wiecej jak 1 klików

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego samego podobno też, zobacztysz ze przy 1uq bedziesz mial czasami wiecej jak 1 klików

 

Faktycznie. Sprawdziłem i tak przy niektórych domenach jest. Mam 2uq a 3 kliki. Dzięki za wyjaśnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Related są od Google więc nie masz na nie wpływu ani zmiana parkingu ani keywordy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jak mam domenę z tier 1 blocked to jest możliwość, że w ND, sedo lub VooDoo nie będzie zablokowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam zaparkowane domeny w PC, i często jak wchodzę na domeny o które pytają klienci, to zamiast strony parkinowej pojawia się inna strona "np z reklamą biedronki i jakims bonusem"

 

Przez to w pasku adresu nie ma adresu PC, nie ma tez na stronie informacji ze domena jest na sprzedaz..

 

Jak to zlikwidowac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam zaparkowane domeny w PC, i często jak wchodzę na domeny o które pytają klienci, to zamiast strony parkinowej pojawia się inna strona "np z reklamą biedronki i jakims bonusem"

 

Przez to w pasku adresu nie ma adresu PC, nie ma tez na stronie informacji ze domena jest na sprzedaz..

 

Jak to zlikwidowac?

 

https://www.parkingcrew.com/manage.php?mode=settings

DirectAdvertiser -> don't allow

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten parametr mam włączony od tygodnia...ale nadal się pojawiają się przekierowania na strony reklamowe

czy parametr można wyłączyć globalnie dla wszystkich domen dodanych wcześniej? przez wyłączeniem tej opcji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz dla danej domeny (tej która ma tej problem) w Edit Domain Settings czy masz włączone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę o pomoc. Chciałbym ustawić we wszystkich domenach zaparkowanych na parkingcrew motyw jak poniżej, tak aby zawsze się tylko on wyświetlał, czy jest to możliwe? Kombinuje i tak zawsze mi rotują motywy...

 

12140910_950289971676753_425437287799126

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×