Jump to content
Domenatorix

[ParkingCrew] Optymalizacja automatyczna a ręczna

Recommended Posts

Też macie wszędzie ustawiane automatycznie motywy CleanPeppermintBlack (strasznie brzydkie kolory :huh:) i Volga (dużo ładniejszy)? W przypadku jednej literówki miałem CTR przy pierwszym motywie mniej niż 10%, a przy drugim ponad 50%, więc chyba również odwiedzający wolą motyw Volga, który ma moim zdaniem lepiej dobrane kolory. Jakie macie doświadczenie z ręcznym wpisywaniem kategorii reklam? Pomaga, czy może lepiej zostawić to automatowi?

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się te najlepiej sprawdzają:

 

CleanPeppermintBlack 2-click
CleanPeppermint 2-click
Danube 2-click (dla banków, kredytów, ubezpieczeń)

 

Dwa z góry są prościutkie, imho działa to na plus. Trzeci, ze względu na zdjęcie i spokojną, blękitno-białą kolorystykę. Ustawiam 2-click ponieważ przy szablonach 1-click wyświetla się banner graficzny, którego tematyka w stosunku do tematyki domeny jest często "od czapy" co raczej wzbudza podejrzliwość i zniechęca do kliknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ile keywordów w PC? oddzielać przecinkami?

 

Jakie macie doświadczenie z ręcznym wpisywaniem kategorii reklam? Pomaga, czy może lepiej zostawić to automatowi?

 

Dręczy mnie to samo pytanie na które kolega wyżej jeszcze nie uzyskał odpowiedzi :)

Czy jak chce ustawic slowo kluczowe jak worldcup to pisać je razem czy przedzielić spacja? ... world cup...

Edited by godsobek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat. Czy u Was także zablokowano opcje ręcznej optymalizacji dla nowo dodanych domen? Od kilku dni ręczna optymalizacja jest możliwa tylko dla "starych", wcześniej optymalizowanych domen. Dawniej tak nie było. Wie ktoś o co chodzi?

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites

mowisz o kategori/temacie skórek? czy o keywordach?

kategorie i skórki mozesz zmieniac, keywordy wlasnie dopiero po jakims czasie:

zeby ustawic skorki: my Domain >> zaznaczasz domeny ktore chcesz ustawic i klikasz jak na obrazku :

post-17192-0-72388600-1404319987_thumb.png

Edited by godsobek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, chodziło mi o keywordy. Dawniej po bodajże 3 dniach można było je zmieniać. Teraz mam domeny dodane 10 dni temu do panelu i nadal zmiana keywordów dla nich jest zablokowana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

faktycznie

 

Tak, chodziło mi o keywordy. Dawniej po bodajże 3 dniach można było je zmieniać. Teraz mam domeny dodane 10 dni temu do panelu i nadal zmiana keywordów dla nich jest zablokowana..

faktycznie, na domenie ktora dodalem 14.06 w dalszym ciagu nei moge zmieniac keywordow... Napisalem do PC, zobaczymy co odpisza i wrzuce odpowiedz

PS: CSS a ile masz keywordow ustawionych? oddzielasz je przecinkami?

Edited by godsobek

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 lub 2 keywordy na domenę. Tak, oddzielam przecinkami, ale nie wiem czy to potrzebne - nie sprawdzałem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

odpowiedz z PC:

Hi Lucas,

If the domain has not received much traffic yet, we can't identify the main traffic sources. As soon as the page has received a significant amount of traffic, you will be able to add your keyword suggestions in the edit domain section.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki! Ciekaw jestem tylko ile to jest "dużo ruchu" wg. nich..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzucam tutaj bo nie widzę potrzeby zakładania nowego tematu. Powiedzcie mi gdzie znajdę opcję na ParkingCrew "add domains"?

 

Pytam serio. Od wczoraj próbuję to znaleźć i za nic nie potrafię dodać do mojego konta domen... O czymś nie wiem? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra już wiem - nie mam takiej opcji :/ bo konto było zsynchronizowane z AM...

 

Muszę założyć nowego użytkownika. Stąd od wczoraj szukam i szukam... ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki tmi. Już założyłem nowe konto i teraz działa. Ale po Twoim screenie dowiedziałem się, że w PC dobrze płacą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki tmi. Już założyłem nowe konto i teraz działa.

A co z Twoimi dotychczasowymi zarobkami? Przenieśli je na nowe konto? Mi szkoda zwłaszcza dotychczasowej historii.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z Twoimi dotychczasowymi zarobkami? Przenieśli je na nowe konto? Mi szkoda zwłaszcza dotychczasowej historii.

 

Ponad rok temu zarejestrowałem się na PC używając optymalizacji wewnętrznej z AM. Nie miałem żadnych zarobków bo prędko przeniosłem się do ND. Teraz chcę wrócić i sprawdzić czy lepiej płacą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli u kogoś nie widać menu dodawania domen w PC, można dodawać poprzez adres:

https://www.parkingcrew.com/add.php

 

Te.. faktycznie :D

 

Chyba nawet z supportu o tym nie wiedzą bo napisali mi dzisiaj maila, że muszę założyć nowe konto bo dodawanie jest niemożliwe :P

Dzięki wielkie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze tu zapytam czy po 48 godzinnej aktualizacji zarobków na PC kwota zarobiona nie może się zmniejszyć? Czy może zdarzają

się przypadki, że system nalicza i wpisuje w Earnings this month: XX a po jakimś czasie ta kwota zostaje zmniejszona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

masz tam gwiazdki przy każdym dniu który nie został zaktualizowany

Share this post


Link to post
Share on other sites

masz tam gwiazdki przy każdym dniu który nie został zaktualizowany

 

Tak. Gwiazdki są aktywne przy dwóch ostatnich dniach bo czekają na aktualizację systemu i wyliczenie revenue. Ale czy jak już system wyliczy i wpisze w total earnings to czy może się to potem jeszcze po jakiejś "kolejnej aktualizacji" zmniejszyć. Np jak na ND gdzie widzimy ceny wyższe a czasami po paru dniach one spadają i są śladowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przecież przy dniach z gwiazdkami masz $0 więc nawet jeśli je zsumować z total earnings to zgadnij jaka kwota wyjdzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

przecież przy dniach z gwiazdkami masz $0 więc nawet jeśli je zsumować z total earnings to zgadnij jaka kwota wyjdzie?

 

My się nie rozumiemy :P

 

Spróbuje jeszcze raz: mija dzień, system PC pokazuje mi, że mam X klików i pokazuje kwotę $0 z gwiazdką - czyli jeszcze nie rozliczone.

Po dwóch dniach z tego "*$0" robi się przykładowo w $2.50 i trafia do Earnings this month: $ 2.50 ... i teraz ja się pytam czy może tak być, że minie kolejne X dni i z tego $2.50 robi się np. $1.50 czy nie ma absolutnie takiej możliwości i choćby się waliło i paliło to mam $2.50? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to juz ostateczne zarobki

 

Super. Dzięki. Czyli mam $2.50 :D

 

Czy system naliczy $ za kliki z tego samego unikalnego IP, który będzie dziennie wchodził na daną domenę i wykonywał 1 klik? Czy to jest może tak, że 1 zapłacony klik = tylko 1 dany IP bez względu na częstotliwość i ilość klikania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×