Jump to content
sensimilia

Darmowe domeny - tylko dzisiaj:)

Recommended Posts

Ok, czy udało się komuś dzisiaj zarejestrować? Czy to może jakaś podpucha, żeby zebrać nowych partnerów?
Ola_DM, jakim limitem kredytowym, skoro domeny kosztują 0 zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi partnerzy mają ustalone limity kredytowe, dzięki którym mogą wykonywać operacje płatne.

Dzisiejsze rejestracje są odliczane z limitu kredytowego ale nie będą fakturowane

 

@ mindryl - DomainMaker jest serwisem, który daje możliwość sprzedaży domen i hostingu pod własną marką innym firmom. Nie obsługujemy KK bezpośrednio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pw cytuję:

 

rejestracja w naszym systemie wiąże się z podpisaniem umowy współpracy i wpłatą kaucji zwrotnej (300 PLN)

 

Także artykuł wprowadza moze i niecelowo ale w błąd - a kontakt z ta firma jest dobry, takze tu zastrzeżeń mieć nie mozna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artykuł nie jest naszego autorstwa, więc nie odpowiadamy za jego treść - ale polecam się w razie jakichkolwiek wątpliwości. Bez żadnego kręcenia odpwiem na pytania.

Konieczność wpłaty kaucji (zwrotnej przy rozwiązywaniu umowy) nie jest tajemnicą i każdy partner nawiązujący z nami współpracę, dzisiaj, wczoraj, rok temu czy za miesiąc do wpłaty kaucji jest zobowiązany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod wydajemy maksymalnie w ciągu 72 godzin. Jeżeli są to domeny partnera a nie jego klienta kod wydawany jest zazwyczaj tego samego dnia roboczego. Jeżeli sytuacja jest naprawdę pilna to wystarczy @/tel i wydajemy od razu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypełniasz elektroniczny formularz na podstawie którego generowany i przesyłany jest mailowo dokument do wydrukowania, podpisania i podpieczętowania. Taki wniosek wraz z dokumentami rejestrowymi można przesłać via @, faksem, pocztą - jak komu wygodnie. O całej procedurze osoba występująca o kod jest informowana w mailu z wnioskiem a informacja o wymaganych dokumentach jest też na samym wniosku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem do progreso.pl. DM zablokowało im promocję około 20:00, bo ktoś skorzystał z automatu. Ciekawe, czy korzystanie z automatu było naruszeniem umowy pomiędzy DM a progreso.pl skoro i tak wszystko odbywa się przez szybsze lub wolniejsze 'automaty'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście w Wolsce nic nie może się udać i człowiek nie może sobie skorzystać z promocji, bo zaraz stado sępów-cwaniaków obsiądzie wszystko jak muchy g...o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie zarejestrowałem dziś nawet jednej domeny (jestem partnerem DomainMaker od 2005 roku). Ale nie uważam, że napisanie skryptu do rejestracji miliona domen jest cwaniakowaniem, skoro organizator wyraźnie mówi o braku limitów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uściślijmy więc. Ilośc domen jaką dany partner mógł zarejestrować była zależna od limitu kredytowego danego partnera - rejestracje nie będą zafakturowane ale obowiązywał zarówno limit kredytowy jak i limit odpytań do bazy. Promocję zmuszeni byliśmy odwołać wcześniej przez nieuprawnione działania partnerów.

 

@apze - tak jak pisaliśmy na PW :) promocja jest najbardziej opłacalna dla partnerów, którzy aktywnie działają przez DM. Podziałaj trochę to na pewno skorzystasz z kolejnej promocji.

 

Tak czy inaczej kolejne promocje na pewno się pojawią i takich darmowych dni będzie więcej - będziemy po prostu bardziej restrykcyjnie podchodzić do sprawy.

Oprócz takich darmowych dni przydzielamy jeszcze najbardziej aktywnym partnerom określone pule darmowych domen, tak więc nie ma co narzekać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(jestem partnerem DomainMaker od 2005 roku).

Z jakiego powodu? Opłaca się to bardziej od AM i Premium przy kilku tysiącach domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z jakiego powodu? Opłaca się to bardziej od AM i Premium przy kilku tysiącach domen?

Każdy partner DM pracuje od lat na swoje kredyty (coś jak liczba możliwych operacji, kredyt zaufania). Im więcej wydasz w DM tym więcej operacji możesz wykonać w miesiącu, w oparciu o kaucję. Posiadam umowę z DM jednak nie jestem aktywnym partnerem tj od lat nic tam nie zakupiłem, w ogóle prawie nie dokonywałem operacji. W związku z tym, to co sobie wypracowałem do tej pory to bardzo niska liczba operacji/kredytów, która sprawia że nie opłaca się dostosowywać oprogramowania do rejestracji na potrzeby promocji, bo te zmieniło się przez te 9 lat, a ja nie dbałem o update.

 

Jestem też partnerem NASK. Czyli mam możliwość rejestracji i odnawiania po kosztach. Jednak w dobie gdy AM i Premium.pl oferują rejestracje i odnowienia dla dużych klientów bez marży, lub dopłacają nawet do takich klientów bo zarobią innym miejscu to nie opłaca się budować infrastruktury w oparciu o API czy EPP. Bo budowa nowej infrastruktury to koszt, a wszystko co potrzebne, po cenie bez marży oferują inne podmioty.

 

Tak więc mimo, że posiadam konto w NASK, HRD, DM i wielu innych serwisach oferujących API najkorzystniejsze pod każdym względem dla domainera są rozwiązania AM i Premium.pl.

 

Ta promocja była dużym prezentem dla największych partnerów, którzy faktycznie mogli zarejestrować wiele domen. Ale trzeba pamiętać, że przez lata dali oni zarobić DM i można rozpatrywać to w kategorii "dałeś nam już sporo gotówki, to nic się nie stanie jak ci jej trochę zwrócimy".

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie w tym problem - jaki jest cennik? bo też się go nie doprosiłem, więc cofam to co napisałem o dobrym kontakcie z ich strony :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mindryl - moja ostatnia wiadomość na PW: 'Jeżeli chodzi o ceny - rejestracje są w cenach 10 za .pl, 8 za .fun.pl, 3 za reg.pl, 19,90 za .eu i 29,90 za globalne. Ceny odnowień zależne są od ilości obsługiwanych u nas domen'

Potem juz żadnej odpowiedzi od Ciebie nie otrzymałam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie - nie dostałem powiadomienia - ale przynajmniej inni się tez dowiedzieli :)

Edited by mindryl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×