Jump to content
mahaal

Gdzie kupić tajską domenę .co.th ?

Recommended Posts

Hej, mam plan zrobic strone internetowa na rynek Tajski, nie bedzie to nic zwiazanego z realnym pobytem tam. Po prostu witryna skierowana na rynek w Tajlandii. Da sie jakos zarejestrowac domene .co.th albo .in.th bez wyjazdu do azji :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

.th malo uzywana jest przez Tajów

 

Oni preferuja globalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, mam plan zrobic strone internetowa na rynek Tajski, nie bedzie to nic zwiazanego z realnym pobytem tam. Po prostu witryna skierowana na rynek w Tajlandii. Da sie jakos zarejestrowac domene .co.th albo .in.th bez wyjazdu do azji :D ?

Ja bym pojechał...połączysz przyjemne z pożytecznym...

:)

Poszukaj wśród rejestratorów z Hongkongu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

.th malo uzywana jest przez Tajów

 

Oni preferuja globalne

 

Hmm bo doczytalem sie, ze aby przebic sie na jakies sensowne pozycje w tajskim google.co.th warto miec koncowke .co.th albo .in.th i wtedy latwiej idzie pozycjonowanie.

 

Okej, znalazlem taka firme: http://web-solutions.eu/domain-names-thailand.htm - oferuja tajskie domeny i pisza ze zalatwiaja wszystkie wymagane lokalne formalnosci wraz z rejestracja znaku towarowego. Co myslicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że w ogóle ciężko o biznes w Tajlandii ze względu na bariere językową oraz kulturową. Rób klasykę - czyli pod USA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli strona ma być skierowana na rynek tajski, to wypadałoby też znać ich język.

 

ยินดีต้อนรับสู่จังหวัดภูเก็ต
ข่มุกอันดามัน สวรรค์เมืองใต้ หาดทรายสีทอง สองวีรสตรี บารมีหลวงพ่อแช่ม

źródło: phuket.go.th

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kangur: Chodzi o to, ze w google.co.th lawiej sie przebic majac koncowke .co.th niz samo .com, a stronka i tak moze byc po angielsku i tajsku.

 

@umberto: dzieki za odpowiedz, ghandi.net wyglada bardzo zacnie, takze decyzja chyba juz podjeta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kangur: Chodzi o to, ze w google.co.th lawiej sie przebic majac koncowke .co.th niz samo .com, a stronka i tak moze byc po angielsku i tajsku.

To daj znać jak już ją stworzysz - będę ciekaw jak sobie z tajskim poradziłeś ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×