Jump to content
Maku Maku

Mniejsze zło pozycjonować na dane słowo kluczowe: ***24.pl czy e***.pl

Recommended Posts

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na dwa poniższe pytania?

 

Które rozwiązanie jest łatwiej pozycjonować na dane słowo kluczowe:

***24.pl czy e***.pl

 

I ogólnie które rozwiązanie mniej rujnuje wartość domeny e czy 24 (zakładając, że oba jakościowo podobnie opisują branżę)

 

Dzięki za ewentualną pomoc.

 

Pewnie temat był już poruszany ale jakoś nie udało mi się go namierzyć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na dwa poniższe pytania?

 

Które rozwiązanie jest łatwiej pozycjonować na dane słowo kluczowe:

***24.pl czy e***.pl

Łatwiej pozycjonuje się domeny, które posiadają pozycjonowane słowo kluczowe w swojej nazwie i nie ważne jest czy jest to ecośtam.pl, lub cośtam24.pl, albo xxxcxcxCOŚTAMxzczxcasd.pl czy nawet

cośtam.no.worth.shit.org.hn. Teraz liczy się jakość strony i linków, które do niej prowadzą. Domena ma bardzo małe znaczenie w kwestii pozycjonowania.

Sądzę że powinieneś zarejestrować się na optymalizacja.com i tam trochę poczytać na temat pozycjonowania jeżeli interesuje Cię ta tematyka.

 

I ogólnie które rozwiązanie mniej rujnuje wartość domeny e czy 24 (zakładając, że oba jakościowo podobnie opisują branżę)

 

Podaj słowo dla swojej domeny to może wtedy coś da się określić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej skromnej opinii te wszystkie domeny typu 24 to są gorsze niż ecośtamy. Oczywiście biorę pod uwagę tylko i wyłącznie estetykę domeny bo jak tutaj wcześniej kolega zauważył - przy pozycjonowaniu nie ma to znaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki. Głównie chodziło mi o info dot. pozycjonowania. Nie mam jeszcze konkretnej domeny ale to co napisaliście bardzo mi pomoże.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli jest w domenie słowo kluczowe - nie ma znaczenia co tam jest więcej czy e czy 24 itd.

 

Ważniejsza jest struktura i rozkład linkowania do domeny - o ile są takie backlinki z wcześniejszej historii domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o tytuły (zmieniłem) określające zawartość postu, a nie wzorowane na Fakt i Onet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×