Jump to content
Maku Maku

prywatnymakler.pl

Recommended Posts

prywatnymakler.pl

 

Po krótkim mailingu dostałem dzisiaj zapytanie z mBanku jakie są moje oczekiwania finansowe co do tej domeny. Bank posiada końcówki com.pl i com i kiedyś próbował zastrzec znak towarowy pod tą nazwą (ale nie wyszło). Wcześniej pod tą domeną funkcjonowali pośrednicy inwestycyjni innego banku. Ile wg Was powinienem zaproponować ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celowałbym w kwotę w okolicach niskiego xx xxx. Tak jak napisałeś - posiadają już jakiś czas .com i .com.pl, próbowali zarejestrować znak towarowy, czyli raczej zależy im na tej konkretnej frazie, a w takiej sytuacji wydatek niższego xx xxx, dla instytucji tej wielkości, nie powinien być problemem.

Oczywiście może też być tak, że taka kwota ich zniechęci, dadzą sobie spokój i możesz stracić chyba najlepszego KK na tą konkretną domenę w tej chwili, ale takie ryzyko chyba zawsze istnieje i każdy sam musi zdecydować czy chce je podjąć.
Na pewno na korzyść domeny działa to, że istniało pod nią już coś związanego z tym czym zajmuje się obecny zainteresowany.

Życzę jak najwyższej sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki. Dlatego napisałem też do konkurencji. Pod tą domeną działali maklerzy jako agenci współpracujący z ING i to właśnie ta firma ma się jutro określić. Bardzo promują swój produkt Prywatny Makler... Czy mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Po krótkim mailingu dostałem dzisiaj..." - brzmi, jak gdyby mailing wysłano minimum kilka tygodni temu.

 

Biorąc pod uwagę godzinę rejestracji domeny, pozyskanie adresów email do odpowiednich pionów korporacji, czas na napisanie treści mailingu, wysłanie i napisanie postu tutaj to wszystko zajęło Ci mniej niż 26 godzin. I już jest odzew.

 

Ciekaw jestem (na prawdę) co zawiera Twój mailing, skoro tak duże firmy, i to w dodatku aż dwie nie tylko się zdeklarowały, że są zainteresowane, ale też w ogóle raczyły odpowiedzieć. W dodatku jedna z nich napisała Ci kiedy konkretnie się określi.

 

A więc bardzo szybko udało Ci się dotrzeć do decyzyjnej osoby w jednym i drugim banku i wzbudzić zainteresowanie. Co ciekawe z ING odpisali, że określą się jutro? Email dotarł do osoby decyzyjnej, a ta szybko wyznaczyła sobie deadline do namysłu na następny dzień... konkretna osoba na konkretnym stanowisku.

 

Zazdroszczę.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem skąd ten podejrzliwy ton... znalezienie adresów mailowych kilku domów maklerskich to jakieś kilka minut. Moje maile to dosłownie kilka zdań - kolejne kilka minut. Z wysłanych kilku (chyba do 7 domów) maili wczoraj, dzisiaj rano odpowiedział facet z mBanku (nie ma stanowiska, tylko nazwisko) a w przypadku ING dostałem info, że jutro dostane info. Zupełnie nie rozumiem skąd te insynuacje... Oba maile na końcu mają maczkiem, że nie wolno mi zdradzać treści maila więc nie mogę ich przytoczyć. Zresztą słabo mi zależy na tym czy mi wierzysz... dziwi mnie tylko ton tej wypowiedzi. Nie mam nastu lat aby bawić się w jakieś gierki. Nikt z Was i tak nie kupiłby tej domeny więc nie wiem zresztą o co biega. Jakbyś jednak mógł pomóc w tej sytuacji to będę wdzięczny.

 

A i na priv wysłałem Ci treść moich maili i odp.. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość. PZDR

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem skąd ten podejrzliwy ton... znalezienie adresów mailowych kilku domów maklerskich to jakieś kilka minut. Moje maile to dosłownie kilka zdań - kolejne kilka minut. Z wysłanych kilku (chyba do 7 domów) maili wczoraj, dzisiaj rano odpowiedział facet z mBanku (nie ma stanowiska, tylko nazwisko) a w przypadku ING dostałem info, że jutro dostane info. Zupełnie nie rozumiem skąd te insynuacje... Oba maile na końcu mają maczkiem, że nie wolno mi zdradzać treści maila więc nie mogę ich przytoczyć. Zresztą słabo mi zależy na tym czy mi wierzysz... dziwi mnie tylko ton tej wypowiedzi. Nie mam nastu lat aby bawić się w jakieś gierki. Nikt z Was i tak nie kupiłby tej domeny więc nie wiem zresztą o co biega. Jakbyś jednak mógł pomóc w tej sytuacji to będę wdzięczny.

 

A i na priv wysłałem Ci treść moich maili i odp.. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość. PZDR

Też bym chciał poznać treść wysłanych maili-jeśli można

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)

Biorąc pod uwagę godzinę rejestracji domeny, pozyskanie adresów email do odpowiednich pionów korporacji, czas na napisanie treści mailingu, wysłanie i napisanie postu tutaj to wszystko zajęło Ci mniej niż 26 godzin. I już jest odzew.

(...)

To jest możliwe. Nie odkrywam Ameryki pisząc, że każda domena jest tylko jedna i refleks też się liczy.

Inna sprawa, to pisanie tak szczegółowe (z podawaniem nazw firm) opisywanie całej sprawy na forum. Tutaj ja jestem dużo bardziej wstrzemięźliwy.

Swoją drogą pół godziny temu (około godz. 20) pojawiła się informacja na "Aftermarket", ze złożono ofertę na tę domenę. To oczywiście może być jakaś oferta d2d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Po krótkim mailingu dostałem dzisiaj..." - brzmi, jak gdyby mailing wysłano minimum kilka tygodni temu.

 

Biorąc pod uwagę godzinę rejestracji domeny, pozyskanie adresów email do odpowiednich pionów korporacji, czas na napisanie treści mailingu, wysłanie i napisanie postu tutaj to wszystko zajęło Ci mniej niż 26 godzin. I już jest odzew.

 

Ciekaw jestem (na prawdę) co zawiera Twój mailing, skoro tak duże firmy, i to w dodatku aż dwie nie tylko się zdeklarowały, że są zainteresowane, ale też w ogóle raczyły odpowiedzieć. W dodatku jedna z nich napisała Ci kiedy konkretnie się określi.

 

A więc bardzo szybko udało Ci się dotrzeć do decyzyjnej osoby w jednym i drugim banku i wzbudzić zainteresowanie. Co ciekawe z ING odpisali, że określą się jutro? Email dotarł do osoby decyzyjnej, a ta szybko wyznaczyła sobie deadline do namysłu na następny dzień... konkretna osoba na konkretnym stanowisku.

 

Zazdroszczę.

 

Ja bym nie zazdrościł a pogratulował...

:)

 

Temat był taki na forum...Najszybciej sprzedana domena...jak kolega sprzeda, czego mu życzę...to w sam raz do tamtego wątku...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę uzyskania nawet 30k PLN, realnie jednak może się skończyć na 6k PLN (i ja bym za taką kwotę spokojnie tą domenę sprzedał).

Abstrahuję już czy historia z zainteresowaniem po mailingu jest prawdziwa, czy też nie.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja oczywiscie bardzo zyczę powodzenia i trzymam kciuki..

ale nie rozumiem roztrząsania tematu wyceny w trakcie trwania negocjacji czy nawet kontaktów z klientami..

skoro kontaktujesz sie z potencjalnymi klientami to powinienes znać swoje oczekiwania finansowe..

to moje zdanie..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja oczywiscie bardzo zyczę powodzenia i trzymam kciuki..

ale nie rozumiem roztrząsania tematu wyceny w trakcie trwania negocjacji czy nawet kontaktów z klientami..

skoro kontaktujesz sie z potencjalnymi klientami to powinienes znać swoje oczekiwania finansowe..

to moje zdanie..

W 100% trafne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Po krótkim mailingu dostałem dzisiaj..." - brzmi, jak gdyby mailing wysłano minimum kilka tygodni temu.

 

Biorąc pod uwagę godzinę rejestracji domeny, pozyskanie adresów email do odpowiednich pionów korporacji, czas na napisanie treści mailingu, wysłanie i napisanie postu tutaj to wszystko zajęło Ci mniej niż 26 godzin. I już jest odzew.

 

Ciekaw jestem (na prawdę) co zawiera Twój mailing, skoro tak duże firmy, i to w dodatku aż dwie nie tylko się zdeklarowały, że są zainteresowane, ale też w ogóle raczyły odpowiedzieć. W dodatku jedna z nich napisała Ci kiedy konkretnie się określi.

 

A więc bardzo szybko udało Ci się dotrzeć do decyzyjnej osoby w jednym i drugim banku i wzbudzić zainteresowanie. Co ciekawe z ING odpisali, że określą się jutro? Email dotarł do osoby decyzyjnej, a ta szybko wyznaczyła sobie deadline do namysłu na następny dzień... konkretna osoba na konkretnym stanowisku.

 

Zazdroszczę.

nawet jak już nie będę zaglądał na di,to wspomnienie spiskowych teorii i śledczego zacięcia apze,

zawsze wywoła uśmiech na moim obliczu..:) a wiem,ze nie jest nieomylny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jesteś już milionerem czy nie ? ;)

On o tym nie myśli...a ja tak...

Codziennie rano przeglądam aktualną listę najbogatszych Polaków i szukam swego nazwiska...jak mnie tam nie ma, ubieram się i idę do roboty...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledzy :) zapytanie o pomoc w tym dziale było dla mnie wielką nauką... Dlatego już nic nie napiszę w tym temacie :) Jak sprzedam dam znać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maku Maku, sprzedałeś ? Bo widzę, że wczoraj zmieniło się coś w bazie. Również oferta sprzedaży zniknęła i zamieniła się w formularz kontaktowy - wygląda na nowego właściciela.

To cisza przed burzą czy już szampan otwarty? ;)

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, sprzedana... niestety nie mogę ujawnić szczegółów ze względu na nabywcę...a chciałbym :) Powiem tylko, że to nie ten klient na którego na początku liczyłem :)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję szybkości i dobrego nosa :)

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, sprzedana... niestety nie mogę ujawnić szczegółów ze względu na nabywcę...a chciałbym :) Powiem tylko, że to nie ten klient na którego na początku liczyłem :)

To może ja ujawnię i mam nadzieję, że Maku Maku się na mnie nie obrazi.

Obserwowana przez Ciebie domena prywatnymakler.pl została sprzedana poprzez Kup Teraz za XXXXXXX netto.

4e729957f8a4bed0m.jpg :P

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×