Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Ja nie rozumiem jednej rzeczy w tej aukcji online.pl, druga najwyższa oferta to 25 000, zaś najwyższa to 250 000, czyli wynika z tego, że Allekcjoner-PL przebił polskiedomeny ot tak sobie o 225 tysięcy??? Allegro chyba standardowo proponuje automatyczne licytowanie, tj. podaje się najwyższą kwotę, jaką chce się za dany towar zapłacić, a system automatycznie licytuje minimalne kwoty wymagane, by przebić inne oferty... Czy coś źle rozumuję?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie rozumiem jednej rzeczy w tej aukcji online.pl, druga najwyższa oferta to 25 000, zaś najwyższa to 250 000, czyli wynika z tego, że Allekcjoner-PL przebił polskiedomeny ot tak sobie o 225 tysięcy??? Allegro chyba standardowo proponuje automatyczne licytowanie, tj. podaje się najwyższą kwotę, jaką chce się za dany towar zapłacić, a system automatycznie licytuje minimalne kwoty wymagane, by przebić inne oferty... Czy coś źle rozumuję?

250k było ustawione jako cena minimalna, więc nic w tym nie ma dziwnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... myślę żę warto zwrócic uwage na tą licytację...

Po to żeby podawać jako przykład trzyliterówki z niepożądanym znakiem ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po to żeby podawać jako przykład trzyliterówki z niepożądanym znakiem ? :)

 

W tej sytuacji to całkiem pożądany jest ten znak w środku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasza-Klasa.pl :)

 

Domenę można wykorzystać do szeregu pomysłowych zastosowań, np:

 

* utworzenie konkurencji dla znanego portalu, wyspomnianego powyżej,

* jako "skocznię marketingową" promując dowolny produkt lub usługę w humorystyczny sposób,

* wykorzystać jej potencjał odwiedzin wynikający z bliskości brzmieniowej - domena notuje KILKASET wizyt Unikalnych Użytkowników miesięcznie bez ŻADNEJ promocji!

* jako domenę producenta lub dystrybutora kasz :)

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kasza-Klasa.pl :)

 

Widziałem tą aukcję ale już z powodu nazwy w nią nie wchodziłem ale teraz żałuję ;)

Normalnie aż mi mowę odjęło.

W razie czego zarezerwowałem "kaszaklasa.pl" (bez kreseczki), może zarobimy 100.000.000 $ amerykanskich ;).

Jak nie będzie szkoda kilku złotych na jej rejestrację to sprawdzimy czy na pewno jest kilkaset unikalnych odwiedzin, bo w końcu ta bez kreseczki jest chyba bardziej "chodliwa" :)

 

Ps. I ta "promocyjna" cena 13.000 zł netto

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy uważacie, że to rzeczywiście nadgorliwość administratora Allegro?

 

To nie aukcja była powodem zawieszenia konta, które odblokowano. Aukcje są usuwane automatycznie w tym wypadku.

Nadgorliwość jak najbardziej, bo nikt rozsądny nie zmienia zdania po niecałej minucie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

masakra, jeszcze trochę a kwota dojdzie do ceny rynkowej tej domeny, właściciel przez ostatnie dwa lata chciał ją sprzedać za 5k i jakoś mu się nie udało. ciekawe na jakiej kwocie skończy się ta aukcja...

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
masakra, jeszcze trochę a kwota dojdzie do ceny rynkowej tej domeny, właściciel przez ostatnie dwa lata chciał ją sprzedać za 5k i jakoś mu się nie udało. ciekawe na jakiej kwocie skończy się ta aukcja...

 

 

5k raczej nie będzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
dom.eu - aukcja została usunięta przez pracownika Allegro. ???

Dobrze, że DD nie strzelił jakiegoś wpisu na swoim blogu o tej aukcji. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według "PB", inwestorzy wyceniają serwis z grami (Kurnik.pl) na ponad 10 mln zł. Jego największą kartą przetargową jest gigantyczna liczba użytkowników, którzy miesięcznie spędzają tam średnio 10-14 mln godzin. To na pewno podreperowałoby budżet niejednego portalu.

 

Tutaj raczej chodzi o zainteresowanie inwestorów i zrobienie szumu wokół serwisu. Kurnik.pl rezygnuje ze współpracy z O2.pl i szuka inwestora. Transakcji takiego rzędu nie robi się przez Allegro.

 

Z drugiej strony jednak, to co się tam dzieje to niezły meksyk :D

W ciągu półtorej godziny stawka doszła do 1 000 000 pln :)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tutaj raczej chodzi o zainteresowanie inwestorów i zrobienie szumu wokół serwisu. Kurnik.pl rezygnuje ze współpracy z O2.pl i szuka inwestora. Transakcji takiego rzędu nie robi się przez Allegro.

 

Z drugiej strony jednak, to co się tam dzieje to niezły meksyk :D

W ciągu półtorej godziny stawka doszła do 1 000 000 pln :)

 

Wątpię żeby licytował ktoś poważny.

Już 1 700 000 pln

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątpię żeby licytował ktoś poważny.

Już 1 700 000 pln

 

no ja tam widzę wśród licytujących m.in. właściciela Fotka.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×