Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

i w każdej licytuje tajemniczy user_37b1 :P

 

Ciekawe, czy w ogóle jakieś biuro rachunkowe to kiedykolwiek kupi. :P Ja bym nie kupił (zakładając hipotetycznie, że bym prowadził takowe), bo za długie to i jeszcze dwa myślniki.

 

Na ustawkę to w każdym razie nie wygląda - w ogóle ostatnio jest trochę osób, które masowo skupują domeny coś (zawód / usługa) + miasto.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
w ogóle ostatnio jest trochę osób, które masowo skupują domeny coś (zawód / usługa) + miasto.

 

Największym kolekcjonerem takich domen jest użytkownik "parsival" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
i w każdej licytuje tajemniczy user_37b1 :P

Od długiego czasu nie był aktualizowany rating (chyba liczą to ręcznie i pewnie dlatego tyle trwa), więc trudno coś powiedzieć o tym użytkowniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to kto odważy się kupić aby dostać w ,, mordę "

:)

chyba to dodał, wczesniej nie bylo tego o mordzie, a domeny dalej nikt nie kupil

Share this post


Link to post
Share on other sites
pisalem z pamięci, nie sprawdzilem :D

a opis dosc oryginalny, szkoda ze nie skutkuje

 

Moze wrecz przeciwnie - kazdy boi sie dostac po mordzie? :)

 

Ale fakt faktem, ze opis fajny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PoSeksie.pl - domena generyczna ;)

Bardziej na czasie byłyby domeny PoZjedzeniuGrzybów.pl, PoZjedzeniuMuchomora.pl PoZatruciuSięGrzybami.pl czy tez ŻyciePoPodwyżceVAT.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle,ze nie . Heden chyba by sie pocial ;)

 

a tam zaraz pociął. A moze sprzedaje ta domene przez opcje i jest dosc zadowolony z przebiegu aukcji? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto ma dostęp do aukcji prywatnej poradniamedyczna.pl i mógłby licytować w moim imieniu? Jakoś przegapiłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto ma dostęp do aukcji prywatnej poradniamedyczna.pl i mógłby licytować w moim imieniu? Jakoś przegapiłem ;)

Jak sobie to technicznie wyobrażasz? Pytam poważnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sobie to technicznie wyobrażasz? Pytam poważnie.

Proste - licytujesz ze swojego konta i w przypadku wygranej wysyłam @ do supportu z prośbą o przeniesienie płatności na moje konto. Już raz z kimś z forum to przerabiałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proste - licytujesz ze swojego konta i w przypadku wygranej wysyłam @ do supportu z prośbą o przeniesienie płatności na moje konto. Już raz z kimś z forum to przerabiałem :P

 

Takim właśnie sposobem można omijać dołączanie do aukcji domen przechwyconych... ;)

Zawsze te 5 zł od osoby w kieszeni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już licytują domener i zaskoczenie to pewne jest, że będzie cena z gatunku "sky's the limit".

 

A już myślałem, że się zatrzyma po tym jak napisałem "hold yer horses", bo moim zdaniem to raczej wysoka cena jak na d2d (już wysoka).

 

EDIT: przekroczyła 2 tys. zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×