Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

yyyy bez sprzedazy? ekhem, nie wydaje mi sie to zgodne z regulaminem wielkiego Alla ;)

 

 

 

Kilka dni temu, wysłałem Sprzedającemu delikatną podpowiedź/sugestię,

mniej więcej, że jeśli chce sprzedać, to musi uważać na to co pisze ... :P

 

Odpowiedział, dziękując za podpowiedź, iż zawarcia w opisie takich sformułowań trudno mu uniknąć,

gdyż potencjalni oferenci nie licytowaliby, wyczekując do końca aukcji, a nie ustawiając opcji

"cena minimalna", Sprzedający musi wiedzieć, iż kwota osiągnie próg, założony przez Sprzedającego ...

 

Nie znam gościa, i życzę mu sprzedania tej domeny. Przynajmniej nie jest oszustem i sprzedaje

swoją domenę, no ale "reguły gry" są twarde :blink:

Może obudzić się, wstrząśnięty wielką łapą Allegro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodano 2008-01-04 11:31

Aukcja zostanie zakończona przed czasem, dzisiaj w godzinach nocnych. Jeśli ktoś jest zainteresowany domeną - proszę licytować teraz. Kwota poniżej 18 300zł (czyli 15 000zł + VAT) jest kwotą minimalną. Jeśli nie zostanie osiągnięta, aukcja zostanie odwołana bez sprzedaży.

 

No i gość przegrał, bo miałem zamiar zalicytować, parę innych osób pewnie też, ale na takie dopiski reaguję alergicznie. Już pomijając sensowność sformułowania „Kwota poniżej 18 300zł (czyli 15 000zł + VAT) jest kwotą minimalną”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakkolwiek kontrowersyjne może być takie działanie to wołałbym powiadomić wszystkich jak aukcja będzie przebiegać. Już na wstępie zaznaczyłem, że snipowanie się nie uda. W aukcjach Allegro niestety wielkim mankamentem jest to, że aukcja kończy się o danej godzinie i nie może być automatycznie przedłużana po ofertach. Idealna byłaby aukcja na Sedo, ale... Sedo nie chce przyjąć moich domen na aukcje oraz ma wręcz horrendalne opłaty. Domena była wystawiona tu na di.pl za 20k zł (do wyboru z wt.pl), nie było chętnych. Wystawiłem domenę na Allegro, ale nie sprzedam jej poniżej 15k netto. Jeśli jakaś oferta przewyższy tą kwotę to aukcja nie zostanie odwołana.

 

Uzyskana kwota pójdzie na utworzenie systemu aukcji domenowych dla domen .pl. W przeciwieństwie do Allegro, nie będzie do śmietnik aukcji euro2012 tylko poważny serwis dla poważnych domeniarzy oraz... odbiorców domen. Wielu z was narzeka, że nie może znaleźć kupca na czasami atrakcyjne domeny. Często te atrakcyjne domeny giną w śmietniku nindż. Mam kilka ciekawych pomysłów i potrzeba jednak troche kapitału, żeby je zrealizować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakkolwiek kontrowersyjne może być takie działanie to wołałbym powiadomić wszystkich jak aukcja będzie przebiegać. Już na wstępie zaznaczyłem, że snipowanie się nie uda. W aukcjach Allegro niestety wielkim mankamentem jest to, że aukcja kończy się o danej godzinie i nie może być automatycznie przedłużana po ofertach. Idealna byłaby aukcja na Sedo, ale... Sedo nie chce przyjąć moich domen na aukcje oraz ma wręcz horrendalne opłaty. Domena była wystawiona tu na di.pl za 20k zł (do wyboru z wt.pl), nie było chętnych. Wystawiłem domenę na Allegro, ale nie sprzedam jej poniżej 15k netto. Jeśli jakaś oferta przewyższy tą kwotę to aukcja nie zostanie odwołana.

 

Uzyskana kwota pójdzie na utworzenie systemu aukcji domenowych dla domen .pl. W przeciwieństwie do Allegro, nie będzie do śmietnik aukcji euro2012 tylko poważny serwis dla poważnych domeniarzy oraz... odbiorców domen. Wielu z was narzeka, że nie może znaleźć kupca na czasami atrakcyjne domeny. Często te atrakcyjne domeny giną w śmietniku nindż. Mam kilka ciekawych pomysłów i potrzeba jednak troche kapitału, żeby je zrealizować.

Dobra inicjatywa. Ale kurczę, można wystawiać z ceną minimalną lub zacząć aukcję od 18.300 pln. Po kłopotach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra inicjatywa. Ale kurczę, można wystawiać z ceną minimalną lub zacząć aukcję od 18.300 pln. Po kłopotach.

no niby tak, ale wtedy trzeba odprowadzic wiecej kasy do allegro :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
no niby tak, ale wtedy trzeba odprowadzic wiecej kasy do allegro :]

 

I tak wyszłoby taniej niż na sedo, zresztą opłata za cenę minimalną jest zwracana gdy jest ona przekroczona.

A taki dopisek nie tylko zniechęca do licytacji, ale też grozi usunięciem aukcji – a wtedy tym bardziej nie ma sensu licytować.

Ja bym wystawił od 18300 i po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no niby tak, ale wtedy trzeba odprowadzic wiecej kasy do allegro :]

 

 

BOSZE! i to jest to polskie myslenie: kupilem domene za 20 PLN, przedluyzlem ze dwa razy lub z dziesiec razy, zainwestowalem w to w sumie z 2k, teraz mam sprzedac domene za 18k, ale kurcze, trzeba kilka groszy wiecej zaplacic Allegro i podatek. To po co wystawiasz na Allegro...jak chcesz robic biznes, to profesjonalnie z wszystkimi skutkami, a jak chcesz te pare groszy ukryc przed US to musisz handlowac na Stadionie Dziesieciolecia a nie bawic sie w profesjonalne podejscie do sprawy. BOSZE, co za myslenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra cena. Ma ktoś ochotę i pomysł na pierwszy polski parking.pl domen?

Odpalenie parkingu to strasznie trudna sprawa. Nie wiem jak Bodis zdobył feed od Google, ale chody musiał mieć niezłe. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
podobno moja domena kategoriab.pl to nindza, wiec jak nazwiecie to ?

przecież nie ma żadnych ofert kupna, wystawienie odmeny na aukcje to nie znaczy, że nie jest nindżą

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/item294909722_republika_..._kup_wyspe.html rotfl.gif

 

Costaguana liczy 350 tysięcy mieszkańców, w większości Metysów, pogodnych i uroczo leniwych. Ale to cecha całego regionu. Terytorium niepozorne, wielkości województwa mazowieckiego. Stolicę wielkości Torunia...
W kilkunastu podstawówkach w stolicy kraju, Ciudad de la Diversion, jako język dodatkowy jest wykładany polski. Lektorami są Polacy, którzy od trzech lat tworzą tu niewielką, ale wraz z lekarzami, stomatologami i pielęgniarkami bardzo szanowaną kolonię.

Istny raj! To juz wiem gdzie wszyscy tak na prawde wyjezdzaja.

A tak na serio, to byl zart primaaprilisowy w Angorze. Jednak gosc teraz twardo sprzedaje ^^ Dawno nie widzialem takiej "promocji" i lania h20 zeby sprzedac domene. Jak ktos kupi to dostanie medal.. :unsure: Jedynie w tytule prawde napisal - "wyspa marzen".

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na serio, to byl zart primaaprilisowy w Angorze. Jednak gosc teraz twardo sprzedaje ^^ Dawno nie widzialem takiej "promocji" i lania h20 zeby sprzedac domene. Jak ktos kupi to dostanie medal.. :unsure: Jedynie w tytule prawde napisal - "wyspa marzen".

 

Najlepsza jest nazwa tej „republiki” – gówniane wybrzeże. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na serio, to byl zart primaaprilisowy w Angorze.

Dzięki za wyjasnienie.

Przyznam, że przez chwilę zwątpiłem.

Co prawda zwiedziłem połowę tego regionu na jachcie ale przy tak dobrym rumiie mogłem coś przegapić :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
a tak z innej beczki :unsure: - co o tym sadzicie:

 

http://allegro.pl/item290473132_domena_ip_pl.html

 

A co mamy sądzić? Gość wystawia tę domenę na aukcji prywatnej już któryśdziesiąty raz, zresztą pewnie już ze dwa razy była wklejana w tym wątku, więc nie wiem na jakiej zasadzie to jest „inna beczka”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • najlepszawrozka.pl   Sprzedam domenę najlepszawrozka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • www.PaniAI.pl   Krótka, treściwa i łatwa do zapamiętania nazwa dla... produktu lub marki związanej z AI.   Robot, asystent(ka), aplikacja? Pani AI zrobi dla Ciebie wszystko, o ile powstanie. Ale wymyślona przeze mnie nazwa już czeka, gotowa do zakupu i wykorzystania.
    • Cześć! Wznawiamy promocję na rejestrację domen .pl za 2 PLN netto  Tym razem na nieco innych warunkach - limit dla jednego Klienta wynosi 5 domen w promocji do końca kwietnia. Po wykorzystaniu limitu cena rejestracji wyniesie 10 PLN netto. Odnowienie według cennika dostępnego na stronie https://ddregistrar.pl/cennik/   Tym razem promocyjna cena naliczy się już automatycznie, nie trzeba czekać na uaktualnienie cen przez obsługę.   Pula promocyjnych domen: 500. Promocja trwa do końca kwietnia 2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.     Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • expirki.pl   Zapraszamy do licytacji domen z portfolio expirki.pl Katalog wszystkich aukcji (kwiecień 2024) https://www.aftermarket.pl/katalog/3469/   Lista domen wraz z parametrami SEO: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FkFaxbkP25bfcI98I_SnCLeJQwmalixvKGSlCcWs6h8/   Szczegóły na blogu: https://expirki.pl/aukcje-domen-kwiecien-2024/
    • Bardzo ciekawe info! Dzięki  
    • Sprzedałem ją kiedyś za okolice 10k+.
    • Wyscigi.eu     https://www.aftermarket.pl/domena/wyscigi.eu/?utm_source=market_redirect&_track=4d27347ec40a09903b1c380b2e6a067b
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,177
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Perman
    Joined
×