Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

"Aukcja dotyczy praw do domeny www.nieruchomosci.pl bez serwisu "

Może przechodzą na bez www jakimś cudem..... na stałe, na wyłączność, na swoje....

Obecny abonent subdomeny to osoba fizyczna. Może robią tak popularne w domenach badanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Aukcja dotyczy praw do domeny www.nieruchomosci.pl bez serwisu "

Może przechodzą na bez www jakimś cudem..... na stałe, na wyłączność, na swoje....

Obecny abonent subdomeny to osoba fizyczna. Może robią tak popularne w domenach badanie :)

 

Póki NASK nie ustawi rekordu A na nieruchomosci.pl, to większość przeglądarek będzie wpisujących nieruchomosci.pl przekierowywać na www.nieruchomosci.pl.

 

BTW kilka lat temu ta aukcja skończyła się na nieco ponad 100k (a też licytujący myśleli że licytują domenę, a nie subdomenę), więc wartość *dobrych* domen jednak rośnie. :P

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może przechodzą na bez www jakimś cudem..... na stałe, na wyłączność, na swoje....

Obecny abonent subdomeny to osoba fizyczna. Może robią tak popularne w domenach badanie :)

Nie pisz, że nie słyszałeś o zmianach w Melog , Morizon i Grupie Nokaut ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Póki NASK nie ustawi rekordu A na nieruchomosci.pl, to większość przeglądarek będzie wpisujących nieruchomosci.pl przekierowywać na www.nieruchomosci.pl.

 

BTW kilka lat temu ta aukcja skończyła się na nieco ponad 100k (a też licytujący myśleli że licytują domenę, a nie subdomenę), więc wartość *dobrych* domen jednak rośnie. :P

100k to pamietam byla moja oferta. Aukcja jakos w okresie swiat wielkanocnych byla. Tez wtedy myslalem, ze licytuje domene.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest i wytłumaczenie w komentarzach:

 

"niektórzy określają to jako subdomenę a wg NASK jest to rejestracja nazwy w domenie funkcjonalnej. Tym samym NASK nie sprzedaje swoich domen funkcjonalnych, a jedynie umożliwia rejestrację nazw w ramach tych domen." ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Mam wrażenie , że co niektórzy komentatorzy w tym wątku nie mają najmniejszego pojęcia w kwestii materii , o której się rozpisują .
Panie Rumcajs . Ja staram się już od ponad dwóch lat , bezskutecznie odkupić od właściciela omawianą domenę (kwotę 130k PLN zaoferowałem mu za nią już w połowie ubiegłego roku )
Gdyby się Pan np. dowiedział na jaką kwotę opiewa , złożona niedawno oferta przejęcia mojej www.media*pl , to by Panu najprawdopodobniej kapelusz z głowy spadł .
(Nie wspomnę o statystykach domeny , bo by się Pan rozchorował i nie mógłby brać udziału w tak owocnych dyskusjach ;) )"

 

Pisał keyword w 2008 roku.

 

http://di.pl/topic/10344-nieruchomoscipl/To link do całego wątku

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może by tak domeny zimionami byłych sprzedawać owinąwszy w taką bajeczkę?

 

http://allegro.pl/blagam-kupcie-ode-mnie-te-pie-e-szpilki-i4959655471.html

 

(mirror)

 

Jednak nie doszło do finalizacji transakcji. Z informacji profilowej "O mnie" :

 

"Witam,

Niezłe zamieszanie się zrobiło :) Aukcja może nie jest standardową, natomiast czegoś takiego się nie spodziewałam.

Buty licytowało kilka osób. Na początku wszystko przebiegało kulturalnie i powolutku, z czego bardzo się cieszyłam, później natomiast stało się to fajną atrakcją dla małolatów, którzy najwyraźniej nie zdawali sobie sprawy z tego, że mogłam zakończyć aukcję na poziomie kilku milionów. I niestety, licytacja zobowiązuje.

Ktoś by się nieźle wkopał :)

Zakończyłam aukcję przed czasem, bo nie widziałam już w tym sensu. Buty zostały kupione za 5800 zł. Wiele osób o to pyta i dla Waszej czystej ciekawości odpowiem, ta transakcja została anulowana, a ja w tym momencie czekam na zwrot prowizji za wystawienie oferty.

Nie będę nikogo ciągać po sądach, jak wielu z Was mi to sugerowało, bo nie w tym sęk. Po co? Krwi sobie napsuć? Szkoda czasu i zdrowia.

Dupy nie pokazałam, cycków nie pokazałam, krzywdy też nikomu nie zrobiłam, a jednak jestem na językach wielu osób, nie wiem czy mi się to podoba, ale machina już ruszyła.

Aleee z tego całego szumu wynikła jedna bardzo sympatyczna sprawa, pomijam zaproszenia do telewizji śniadaniowych, bo raczej mnie tam nie zobaczycie :) ...

A mianowicie, odzyskałam wiarę w ludzi, POWAŻNIE :) To jest cholernie fajne i takie ludzkie, co do mnie pisaliście. Dostałam tyle życzeń i mnóstwo ciepłych słów. Wiele osób opisało mi swoją historię i to nie były same kobiety!

Oczywiście, dostałam chyba ze 2-3 mniej przychylne, ale ja się nie dam ! :) Daliście mi niezłego pozytywnego kopa!

Za to wszystko bardzo Wam dziękuję i powiem szczerze, że jestem w szoku .. To co się w tym momencie dzieje to istne szaleństwo.

I potrafimy się zjednoczyć, udowodniliście to. Szkoda, że w kwestii koryta ciężko nam idzie hehe

No dobra, kończę.

Powiem jeszcze tyle, buty w dalszym ciągu są do sprzedania :) Nie za miliony, pierwszy milion muszę ukraść, później już podobno pójdzie z górki :)

Jeżeli więc ktoś z Was jest w dalszym ciągu zainteresowany, to zapraszam na stronę na fb.

A i jeszcze coś, nie mam oficjalnego konta na fb, mam takie cicho-ciemne więc mnie nie znajdziecie, ale zawsze możemy porozmawiać tu :

https://www.facebook.com/pages/A-wszystko-zacz%C4%99%C5%82o-si%C4%99-od-but%C3%B3w/841138709275991?ref=hl

i jeżeli chcecie to tutaj również zapraszam do licytacji.

PS- cieszę się, że poprawiłam Wam humor. Nie tylko podczas ćwiczeń wydzielają się endorfiny, czyli hormony szczęścia, podczas szerokiego i głośnego śmiania się wydziela się ich znacznie więcej. Mam też nadzieję, że nie pogubiliście swoich ziarenek ryżu ;)

Koniec.

Fajny jesteś człowieku. Tak Ty! To do Ciebie mówię (czyt. piszę) !

Pozdrawiam i Wam wszystkim życzę tego samego czego i Wy mi życzyliście

nieźle zgrywusów załatwiłam, nie? hehe"

edit:

A tutaj już informacja z fb jak widać marketing ruszył

"Witajcieeeeee ludzieeee

Prosiłabym o Waszą pomoc !

NA ALLEGRO W TYM MOMENCIE JEST BUM !!!

BARDZO NIEŁADNIE, ALE WIELE OSÓB KOPIUJE MÓJ OPIS I WKLEJA NA SWOJĄ AUKCJĘ.

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!

TO NIE JA !!!! JA WYSTAWIŁAM TYLKO JEDNA PARĘ BUTÓW, ŻADNA INNA AUKCJA NIE JEST PROWADZONA PRZEZE MNIE ANI NIE MAM Z NIĄ NIC WSPÓLNEGO.

POZA TYM, KOPIOWANIE JOTA W JOTĘ SŁÓWKA PO SŁÓWKU, JEST CHYBA KRADZIEŻĄ, CO?

PROSZĘ WAS, UDOSTĘPNIJCIE TO CO NAPISAŁAM, NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ."

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie ktoś z Allegro powinien przyjrzeć się temu typowi aukcji (zwłaszcza takich) bo to nic innego jak żebractwo on-line. Mówią, że wszystko idzie z duchem czasu? Tylko czy oby w dobrym kierunku. Bije to bezpośrednio w renomę Allegro bo za niedługo będzie to taki handlowo-usługowy kwejk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu było dla nas za drogo, a oferta została złożona w celu weryfikacji. W tamtym roku wydaliśmy ponad dwa tysiące złotych na aukcjach WOŚP, a Ty ile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×