Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

 

małym druczkiem:

*40% z wylicytowanej aukcji trafi na konto 24. Finału WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

:P

 

Nawet tego wcześniej nie zauważyłem :P

 

To powinien zmodyfikować tłusty napis "Zwycięzca aukcji otrzyma potwierdzenie, że jego pieniądze trafiły na konto 24. Finału WOŚP" , na "Zwyciezca aukcji otrzyma potwierdzenie, że jego 40% pieniędzy trafiły na konto WOŚP"

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sumie to 40% to lepsze niżnic. ja ta domenę sprzedałem za grosze na after kilka tygodni temu i nic nie przekazłem ( jeszcze ) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ta domenę sprzedałem za grosze na after kilka tygodni temu i nic nie przekazłem ( jeszcze ) ;)

Nie dziwota. Jak za grosze to 40% byłoby mniej niż grosz.

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest to aukcja, mimo to myślę, że to dosyć pasujące miejsce. W dziale Szukam Domeny w Aftermarket

https://www.aftermarket.pl/wanted_details.php?id=382 pojawiły się ciekawe domeny które określę "czat domeny"

Zobaczcie, zakładka "zgłoszone domeny"

:P;)

Admini Aftermarket wykasowali to ogłoszenie... Sprawa była związana z tym, że w dziale "szukam domeny" ktoś dodał informację o tym, że ma domenę na sprzedaż. Ludzie zaczęli zgłaszać domeny w stylu: tylko-glupi-sprzedaje-domene-w-dziale-ze-kupi.jakaśdomena.pl to-nie-ten-dzial.jakaśdomena.pl :) itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś zadarł z nowym samozwańczym szeryfem :)

Lepiej nie denerwować Zbigniewa bo jeszcze zacznie się interesować co to są te domeny i dlaczego NASK tak mało bierze za przedłużenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej nie denerwować Zbigniewa bo jeszcze zacznie się interesować co to są te domeny i dlaczego NASK tak mało bierze za przedłużenia...

 

I potem będą po 500+

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×