Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

To moja aukcja.

Co do Licytującego z minusowym ratingiem niech AM to sprawdzi i wypowie się w tym temacie - ja nie mam z nim nic wspólnego !!!

 

Co do ruchu, tak jak napisałem w opisie aukcji, jest to domena po hostingu zdjęć, nie była na parkingu.

 

edit. zymlok został właśnie zablokowany (mam nadzieję, że blokada działa również w aukcjach)

 

Dzięki za odpowiedź, czyli do zobaczenia na końcu aukcji ;) jeszcze na zakończenie jako ciekawostkę warto dodać, że ten użytkownik http://di.pl/user/20256-break/ wysłał mi taką ciekawą wiadomość:

 

"odnośnie aukcji domeny screencity.pl

 

https://www.aftermar....php?id=2159289

sprawdzone u źródła, koleś sam sobie podbija

 

pozdrawiam

Daniel"

 

Spytałem się go czy o 16:47 czy może mi powiedzieć jakiego źródła, niestety nie odpisał mi do tej pory.

Edited by Frostx
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, czyli do zobaczenia na końcu aukcji ;) jeszcze na zakończenie jako ciekawostkę warto dodać, że ten użytkownik http://di.pl/user/20256-break/ wysłał mi taką ciekawą wiadomość:

 

"odnośnie aukcji domeny screencity.pl

 

https://www.aftermar....php?id=2159289

sprawdzone u źródła, koleś sam sobie podbija

 

pozdrawiam

Daniel"

 

Spytałem się go czy o 16:47 czy może mi powiedzieć jakiego źródła, niestety nie odpisał mi do tej pory.

Może ma szklaną kulę. Powtarzam, niech AM się wypowie czy użytkownik zymlok ma coś wspólnego ze mną.

 

Szkoda, że nie ma możliwości automatycznej blokady użytkowników z ratingiem minusowym żeby nie mogli przystąpić do aukcji bo jak widać wzbudza to podejrzenia i niechęć do licytacji

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie ma możliwości automatycznej blokady użytkowników z ratingiem minusowym żeby nie mogli przystąpić do aukcji bo jak widać wzbudza to podejrzenia i niechęć do licytacji

 

Temat na forum wałkowany tyle razy o minusowych rankingach, a aftermarket nadal nic -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwota dobra, ale mnie nie zaskoczyła :)

Kiedyś Randki.org.pl została sprzedana za około 10k, więc niektórzy ciągle widzą dobrą niszę w tym temacie.

Bądź co bądź moim zdaniem kwota za randkuj.pl bardzo przesadzona jeżeli to inwestycja.

Brałem udział w licytacji przechwyconej i poszła chyba za wysokie/średnie xxx. Aukcja z października.

Jeżeli to kk to gratulacje dla deliego,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby kogoś o coś posądzać trzeba mieć coś więcej niż logiczny tok rozumowania.

 

O czymś zapomniałeś...Występuję w przyrodzie również zjawisko zwane poszlaką...

 

A tak na marginesie to nastąpiło dziwne zjawisko nagłego zakończenia aukcji zaraz po ukazaniu się mojego postu...Przypadek to czy zwykłe zrządzenie losu?

:)

 

 

Tak że śmiało możesz mi podziękować. Gdybym o tym nie napisał to kto wie czy byś czasem do rana przed kompem nie siedział...A tak się przynajmniej wyśpisz...

:) :) :)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

To podążaj za tą poszlaką i udowodnij,że podbijałem własną aukcję. Nie mam czasu na podbijanie własnych aukcji a tym bardziej na udowadnianie, że tego nie robię. Skoro zacząłeś temat to liczę, że doprowadzisz go z honorem do końca i przedstawisz dowody służące potwierdzeniu Twojej poszlaki.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie wystarczy logiczny tok rozumowania ?

 

Nie chce nic mówić, ale zwykle czytam jakies cytowane przez Ciebie paragrafy, wiec wydaje mi się, że jakieś pojęcie o prawie masz ... więc mamy tutaj lekki paradoks. Wydaje mi się także, że kolejne żale na di.pl związane z podbijaniem aukcji (lub domysłami o podbijaniu) są już poprostu nudne. Póki AM nic nie zrobi, możecie sobie pisać do woli i dalej śmiecić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To podążaj za tą poszlaką i udowodnij,że podbijałem własną aukcję. Nie mam czasu na podbijanie własnych aukcji a tym bardziej na udowadnianie, że tego nie robię. Skoro zacząłeś temat to liczę, że doprowadzisz go z honorem do końca i przedstawisz dowody służące potwierdzeniu Twojej poszlaki.

 

Czy mi się wydaję czy Ci licytujący upodobali sobie Twoje aukcje z cenami minimalnymi?

Tak pytam tylko...z ciekawości...

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj linka do moich aukcji w których brali udział. Mam nadzieję, że rozwikłasz tą zagadkę i przedstawisz na forum publicznym dowody na to, że podbijałem własną aukcję. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Czekam(y) na wyniki Twojego postępowania. Z mojej strony temat wyczerpany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj linka do moich aukcji w których brali udział. Mam nadzieję, że rozwikłasz tą zagadkę i przedstawisz na forum publicznym dowody na to, że podbijałem własną aukcję. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Czekam(y) na wyniki Twojego postępowania. Z mojej strony temat wyczerpany.

 

Zerknij u siebie w zakończone aukcje...

:)

 

Masz rację. Koniec aukcji, koniec tematu...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O czymś zapomniałeś...Występuję w przyrodzie również zjawisko zwane poszlaką...

 

W prawie istnieje domniemanie niewinności i zanim się kogoś oskarża to należy mieć mocne dowody / poszlaki a nie kierować się własnym intynktem czy widzimisię. Pewien jestem, że rzucasz tego typu oskarżeniami wyłącznie na forach internetowych, bo opieranie się na takich poszlakach w realu skutkowałoby częstymi wizytami u stomatologa ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

key*pl

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2167774&newsletter=1

 

Dobra cena, nawet jeśli to podbijanko.

 

Przez dłuższy czas cena z VATem była niższa niż bez VATu...

 

https://zapodaj.net/c9face7dd30df.jpg.html

 

Poza tym aukcja już powinna się zakończyć a trwa...

Edited by Bazyli
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem tę domenę na aukcji ostatnio ta sama sytuacja cena startowa 3k KT 12k , i 0 licytujących bo pamiętam nie jestem tylko pewien czy była CM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem tę domenę na aukcji ostatnio ta sama sytuacja cena startowa 3k KT 12k , i 0 licytujących bo pamiętam nie jestem tylko pewien czy była CM

 

Była...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×