Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Przecież to domena z gatunku SUPER PREMIUM...to se wisi...bo tylko do tego się nadaję...Pięknie wypełnia przestrzeń...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, szmiko napisał:

Wstyd. Co tu komentować.

 

Jaki wstyd? Wstyd to jest pić, kraść i z d..y spaść...

W tym przypadku kolega ma błędne przekonanie że trafił na debili a Aftermarket to Allegro...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, damien napisał:

Jak myślicie - jaki wpływ na rynek aukcji miałaby konieczność weryfikacji przelewem bankowym na symboliczną kwotę (albo blokadą symbolicznej kwoty na karcie)?
Sprawa prosta do wdrożenia, weryfikacja szybka, brak multikont na aukcjach...

Jaki problem w tym, żeby poprosić kolegę lub dziewczynę o podbicie, albo innego użytkownika? Ty podbijesz mi, ja tobie.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Pan_Grzegorz napisał:

Jaki problem w tym, żeby poprosić kolegę lub dziewczynę o podbicie, albo innego użytkownika? Ty podbijesz mi, ja tobie.

Na krótką metę nie ma problemu, ale w dłuższej perspektywie da się analizować, które konta są ze sobą powiązane, które tylko podbijają ale nic nie kupują itp.
No i najważniejsze - AM musiałoby w końcu coś zrobić z użytkownikami z minusowym ratingiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM ma to głęboko w d****. Ile to już razy był ten temat wałkowany? Nie zrobili nic, nawet fakultatywnej wstępnej weryfikacji. NIC. Widocznie im to pasuje, pójdzie news i biznes się kręci. Kto tak naprawdę będzie dochodził po czasie, czy rzeczywiście się sprzedała? MY z czystej ciekawości...

Wstyd dla AM.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, zabaco said:

Czy ktoś z Was może podać konkretny dowód, że aukcja jest podbijana ? 

 

 

Jeśli coś wygląda jak kaczka, kwacze jak kaczka i  chodzi jak kaczka, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jest to kaczka :)

 

Podobnie wygląda ta aukcja. Domena kiepska, cena ogromna z aukcją i ceną minimalną która najprawdopodobniej została podbita tak aby każda następna oferta już była powyżej min. Ranking sprzedawcy 0, pozostałe jego domeny to również ninje w kosmicznych cenach. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości spytam - ile w tym roku na AM było aukcji, które zakończyły się kwotą przynajmniej 10K i zostały opłacone? ;)

 

Poza domenami przechwyconymi (których też było tyle, że na palcach jednej ręki można to policzyć) to chyba takich domen nie znajdziemy, a jeśli już to naprawdę są to pojedyncze sprawy. Ba, pewnie nawet sprzedaży bezpośrednich przez AM jest tyle co kot napłakał, bo jak ktoś ma sprzedać domenę i zapłacić kilka tysięcy prowizji to będzie wolał sprzedać ją na Allegro czy też na fakturę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Rerek napisał:

 jak ktoś ma sprzedać domenę i zapłacić kilka tysięcy prowizji to będzie wolał sprzedać ją na Allegro czy też na fakturę ;)

Głupoty waść gadasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

8 godzin temu, przemowild napisał:

 

Jeśli coś wygląda jak kaczka, kwacze jak kaczka i  chodzi jak kaczka, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jest to kaczka :)

 

Podobnie wygląda ta aukcja. Domena kiepska, cena ogromna z aukcją i ceną minimalną która najprawdopodobniej została podbita tak aby każda następna oferta już była powyżej min. Ranking sprzedawcy 0, pozostałe jego domeny to również ninje w kosmicznych cenach. 

 

Ja nie pytałem o prawdopodobieństwo :)

 

Tutaj ten użytkownik też licytuje https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2211391&newsletter=1

Sprzedającego też rzucicie na pożarcie na forum? ;)

 

ps. w tym  temacie też wiele kaczuszek, które kwakają ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, zabaco napisał:

 

ps. w tym  temacie też wiele kaczuszek, które kwakają ;)

 

Jako naczelny kaczor rozpoznajesz swoich?

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Bazyli napisał:

 

Jako naczelny kaczor rozpoznajesz swoich?

;)

 

nie, bo ja nie szukam taniej sensacji :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 4.10.2017 o 21:36, zabaco napisał:

 

Tutaj ten użytkownik też licytuje https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2211391&newsletter=1

Sprzedającego też rzucicie na pożarcie na forum? ;)

 

ps. w tym  temacie też wiele kaczuszek, które kwakają ;)

Aukcja nie została opłacona.

AM nadal przymyka na to oczy zasłaniając się tym, że dopuszczanie do licytacji osób bez weryfikacji to mniejsze zło niż ich nie dopuszczanie.

Ja natomiast chciałbym mieć możliwość zweryfikowanie "na żądanie" takiego użytkownika, oraz ujawnienie jego danych.

Ukróciłoby to proceder trolowania aukcji, oraz oczyściło AM z podejrzeń, że ktoś życzliwy dla nich rejestruje się by trochę podciągnąć im prowizję na wypadek wyższej sprzedaży...

  • Like 2
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, korneliusz.com napisał:

Już powinien mieć zablokowaną możliwość licytacji.

Dokładnie, a dziś już kilka aukcji jego jest. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, korneliusz.com napisał:

Już powinien mieć zablokowaną możliwość licytacji.

 

Przesadzasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 18.02.2018 o 17:47, Kamis086 napisał:

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2255644

 

11k i licytacja użytkownika na minusie.

 

Dnia 18.02.2018 o 17:50, korneliusz.com napisał:

Już powinien mieć zablokowaną możliwość licytacji.

Domena została opłacona, więc przedwczesne było Wasze marudzenie ;).

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2261555

 

Jak to jest, że zwycięzcy licytacji udało się przebić własną ofertę o 4 PLN, chociaż nawet przy przebijaniu oferty na 1 zł minimalne podbicie to 5 PLN? Widzieliście może gdzieś listę progów, po których zmienia się wysokość minimalnego podbicia? Może źle szukam, ale nie mogę znaleźć :mellow:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Domenatorix napisał:

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2261555

 

Jak to jest, że zwycięzcy licytacji udało się przebić własną ofertę o 4 PLN, chociaż nawet przy przebijaniu oferty na 1 zł minimalne podbicie to 5 PLN? Widzieliście może gdzieś listę progów, po których zmienia się wysokość minimalnego podbicia? Może źle szukam, ale nie mogę znaleźć :mellow:.

 

najprawdopodobniej zmienił swoje maksimum z 3 000 na 3 004 zanim jeszcze pojawiła się oferta na 3 000 zł od innego użytkownika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×