Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

http://www.allegro.pl/item178242985__megaz...pr_okazja_.html

Nieźle nie?

Za niedługo czymś normalnym będzie sprzedaż zarezerwowanych domen.

Ten koleś nawet się nie kryje z tym, że sprzedaje nie swoją własność.

 

Najgorsze jest to, że ludzie to licytują... a nawet nie ma jak tego zgłosić, żeby usunęli aukcję, bo jedyna pasująca opcja to 'Inny powód -> Inny powód', a wtedy admini nie widzą niczego nieprawidłowego i aukcja nadal wisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm...To jest w pewnym sensie nawet ciekawe w swoim pomyśle, gdyby regulamin dopuszczał takie sytuacje to i na czymś takim można zarobić kase, no bo w końcu kto by narzekał gdyby gość wystawił na licytacje zarezerwowany skromny pakiecik typu auto.pl lekarz.pl bank.pl :rolleyes:

No a jak to tak już wzbudza wasz niesmak to przeprowadźcie sabotaż - zalicytujcie na 5 tysięcy a po aukcji zero kontaktu i jeśli gość zechce odzyskać prowizję to podajcie powód ostąpienia od aukcji obsłudze Allegro taki że Allegrowicz wystawił przedmioty nie należące do niego a to jest złamanie regulaminu i Allegro może nie zwrócic mu prowizji a jeśli tak się stanie to chłopak po raz drugi już nie zrobi czegoś takiego....oj oj ależ jestem okrutny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprytny wybieg

Przedmiotem licytacji jest konto do panelu z zarezerwowanym domenami

 

nie sa zarezerwowane domeny :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efekt 14-letnich biznesmenów. Pieniędzy chcą się dorobić lekko w najbardziej leniwy sposób. Skończyły się chyba już te czasy kiedy się wyjeżdzało na wakacje za robotą by zarobić grosza :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprytny wybieg

Przedmiotem licytacji jest konto do panelu z zarezerwowanym domenami

 

nie sa zarezerwowane domeny :rolleyes:

 

 

To nie tak, kolego! A jesli ja bede chcial sprzedac piracki film, czyli skradziona wlasnosc intelektualna, to co, wloze do szkatulki z bursztynu i napisze, ze przedmiotem aukcji jest czarodziejska szkatuleczka, a filmik jest tylko gratisem? Oj, oj,oj...to nie tak. Nie tedy droga.

 

Ten kolo od aukcji mysli, ze jest cwany..ale tu sie grubo myli...

 

Fajnie, ze pare takich aukcji zostalo juz usunietych..dzieki rece-niewidce, ktora siegnela po klawiature lubh telefon i przekazala info do allegro...

 

Allah Akbar

Share this post


Link to post
Share on other sites

niemiec.pl

zabij.pl

nospa.pl

 

Kusi ;]

 

 

Moze zarezerwuje 100 3literowek.pl i datki ze sprzedazy wydam na nowy serwer dla forum? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"BEZ CENY MINIMALNEJ A NIE TAK JAK NA INNYCH AUKCJACH 15.000 CZY 50.000"

 

A moze 100.000 :)

Nie bawmy się w drobne sumy, od razu $1.000.000 ;) Może ktoś wylicytuje 1zł pod koniec aukcji, wtedy

po odnotowaniu wpłaty domeny/a zostaną zarejestrowane, czyli zaczną działać

czyli będzie trochę do tyłu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym dodał:

autografy.pl

dostawcy.pl

importerzy.pl

ochroniarze.pl

pary.pl

pech.pl

poszukiwacze.pl

proxy.pl

wieszak.pl

zemsta.pl

 

i pewnie kilka innych ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę! Może ktoś mu się włamał na konto? Nie, nikt normalny nie mógł tego kupić... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym dodał:

autografy.pl

dostawcy.pl

importerzy.pl

ochroniarze.pl

pary.pl

pech.pl

poszukiwacze.pl

proxy.pl

wieszak.pl

zemsta.pl

 

i pewnie kilka innych ;)

 

OK . Dodac można zawsze ^_^

 

Ja miałem jednak na myśli to , że te wszystkie domeny bez wyjątku zostały wycenione przez sprzedającego na min. ca. 4.000,00 PLN za sztukę .

A ja bylbym bez zastanowienia skłonny zapłacic 4.000-5.000 zł tylko za tą jedną , wskazaną przeze mnie domenę (aczkolwiek nie chciałbym jednoznacznie twierdzic , że realna wartośc tych domen nie jest wyższa)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bezsens, zaden normalny czlowiek nie skacze z 1200 PLN na 10000 PLN. Jezeli dalby 1300 PLN to moze by mozna bylo jeszcze uwierzyc.

 

Cena minimalna byłą ustawiona na 10 000, a on dał tyle lub więcej, dlatego „wskoczyła” taka kwota (pozostałe dwie oferty były poniżej c.m.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×