Skocz do zawartości
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Promowane odpowiedzi

24 minuty temu, kK napisał:

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2362536&newsletter=1

Gołębiewski, booking.com, a może inny gracz na polskim rynku licytował? Ciekaw jestem czy cena minimalna osiągnęła swoją wysokość.

Napisane jest, że niby nie. Kwota ładna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 hours ago, cannot said:

Ciekawe na jakim poziomie była minimalna. Mam nadzieję, że to nie abonent domeny sobie reklamę robi.

Patrząc na to jak przebiegła licytacja, obstawiam, że minimalna była na poziomie 350k. Jakoś podejrzanie mi to wygląda. Nie sądzicie?

Ktoś rejestruje konto tuż przed zakończeniem licytacji i zaczyna podbijać stawkę. Na początku podbija o 50k by nagle zwolnić po osiągnięciu 300k i przestaje licytować przy 345k, tuż przed osiągnięciem kwoty 350k. Moim zdaniem to jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie cena minimalna i podbijacz to domena poszłaby za niewiele ponad 100k.  

Edytowane przez przemowild
  • Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 23.11.2018 o 07:09, przemowild napisał:

Patrząc na to jak przebiegła licytacja, obstawiam, że minimalna była na poziomie 350k. Jakoś podejrzanie mi to wygląda. Nie sądzicie?

Ktoś rejestruje konto tuż przed zakończeniem licytacji i zaczyna podbijać stawkę. Na początku podbija o 50k by nagle zwolnić po osiągnięciu 300k i przestaje licytować przy 345k, tuż przed osiągnięciem kwoty 350k. Moim zdaniem to jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie cena minimalna i podbijacz to domena poszłaby za niewiele ponad 100k.  

Względnie częsta praktyka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta