Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

(nie mniej niż: 49 000,00 zł):

(nie mniej niż: 75 000,00 zł):

Myslisz, ze ktos da tyle pieniedzy za takie domeny??? B)

 

Pozdrawiam

Nie bardzo rozumiem, robisz listę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo rozumiem, robisz listę?

 

przestraszyles mnie B) jak chcesz moje domeny, to nie musisz wydawac ponad 100 tysiecy. Tyle nie sa warte :D

Jesli ktos kupi te dwa pakiety i aukcja zakonczy sie finalizacja tranzakcji oddaje za reg fee wszystkie swoje domeny.

 

Ps. jak wyczuje, ze jakis walek to sie nie liczy :-)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i właśnie o to mi chodziło, po co kupować coś, co się nie opłaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja to już naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać ( z ludzkiej głupoty, że ktoś to licytuje ).

bo nie wszyscy się znaja na domenach tak jak ty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trzeba się znać by wiedzieć, że domena zarezerwowana jeszcze nie należy do właściciela. W przeciwieństwie do domeny zarejestrowanej.

Allegro powinno coś z tym zrobić, przecież on sprzedaje coś, do de facto, nie należy do niego. Czyż nie mam racji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Allegro powinno coś z tym zrobić, przecież on sprzedaje coś, do de facto, nie należy do niego. Czyż nie mam racji ?

 

Ludzie sprzedają prawa do mieszkania, które jeszcze nie zaczęło powstawać... sytuacja analogiczna. Po prostu sprzedają prawo pierwokupu danej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, z tego co pamiętam to większość z Was miała inne zdanie ( nie dam sobie ręki uciąć, że Ty też pb ) na ten temat, sprzedaży niezarejestrowanych domenę.

 

Jakkolwiek w sytuacji sprzedaży praw do mieszkania raczej uważam, że jest to pewne, że to mieszkanie dostaniemy.

 

Słuchaj, bo teraz powiedziałeś coś w stylu: " rezerwuję sobie domenę, eloziamadafaka.pl ( rejestracja 15zł netto az.pl ), ustawiam cenę minimalną 300zł, jak ktoś kupi to rejestruję i mam czysty zysk. Jak nikt nie kupi to przynajmniej nie muszę jej opłacać."

Wiesz, jakoś mnie to nie przekonuje do interesów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzeba się znać by wiedzieć, że domena zarezerwowana jeszcze nie należy do właściciela. W przeciwieństwie do domeny zarejestrowanej.

Ale jak ktoś się nie zna na domenach to skąd ma wiedzieć, że domena zarezerwowana to nie to samo co zarejestrowana. Za rezerwacje najczesciej placi sie z gory np rezerwując pokój w hotelu, albo bilet lotniczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, z tego co pamiętam to większość z Was miała inne zdanie ( nie dam sobie ręki uciąć, że Ty też pb ) na ten temat, sprzedaży niezarejestrowanych domenę.

 

Nadal uważam, że sprzedaż domen zarezerwowanych powinna być zakazana, próbowałem tylko "rozpracować" przesłanki, którymi kierują się osoby uprawiające ten proceder.

 

Jakkolwiek w sytuacji sprzedaży praw do mieszkania raczej uważam, że jest to pewne, że to mieszkanie dostaniemy.

 

Słuchaj, bo teraz powiedziałeś coś w stylu: " rezerwuję sobie domenę, eloziamadafaka.pl ( rejestracja 15zł netto az.pl ), ustawiam cenę minimalną 300zł, jak ktoś kupi to rejestruję i mam czysty zysk. Jak nikt nie kupi to przynajmniej nie muszę jej opłacać."

Wiesz, jakoś mnie to nie przekonuje do interesów :)

 

Masz rację, jest to sytuacja trochę inna, bo w prawo do mieszkania trzeba najpierw zainwestować i jeśli się nie uda sprzedać, to się sporo traci. Tutaj jest to "inwestycja bez ryzyka", czyli pseudo-biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie zagadka dla uważnych :) kto pamięta za ile poszła jakiś czas temu na Allegro domena która jest teraz wystawiona na poniższej aukcji i do kogo należała?

http://www.allegro.pl/item239558236_domena...cm_od_1_zl.html

 

Telepie mi się w głowie nick, który jest od niedawna na tym forum, więc wolę go nie wymieniać. ;-)

A cena? Aukcja była wystawiana parę razy, kiedyś skończyła się na 50 czy 90 000, ale nie wiem czy to był „ten raz”.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena ip po raz kolejny na Allegro i choć wystawiający napisał że cena minimalna jest wysoka to jedna nie wystawił jej z ceną minimalną a więc teoretycznie dwuliterówkę można mieć już za złotówkę :)

 

http://allegro.pl/item242016468_domena_ip_pl.html

Dobry adwokat i wsio ;)

 

Tylko lepiej licytować pod koniec, żeby nie zdążył usunąć oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobry adwokat i wsio :)

 

Tylko lepiej licytować pod koniec, żeby nie zdążył usunąć oferty.

 

pfff, to jest: Aukcja prywatna

 

łyso? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×