Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

 

Nie no jak koszt transportu gratis to biorę ;)

 

"ODBIÓR OSOBISTY: Możliwy jest odbiór osobisty.

 

Gratis - koszty transportu oraz opakowania.

 

WYSYŁKA W 24 H: Wysyłki paczek priorytetowych z zamówionym towarem realizujemy expresowo, zazwyczaj w ciągu 24 godzin przez cały tydzień.

 

DOJAZD GRATIS: Na terenie Warszawy dostarczenie dokumentów z dojazdem do firmy lub domu jest gratis - koszt 0zł.

 

DARMOWE UBEZPIECZENIE: Przedmioty są ubezpieczone na nasz koszt. W przypadku zaginięcia przesyłki, klient nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Zwracamy całą wpłaconą kwotę lub wysyłamy po raz drugi taki sam towar. Przedmioty są zawsze starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas transportu. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem i tak tanio poszła. Ponad 30000 ruchu/msc. . Licytowałem do 1000, a później nie miałem odwagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla takiego ruchu chyba warto zapłacić około 1k PLN

 

Jasne, chyba nie miales doczynienia z prawnikami google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOSP.COM

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1450667158 aukcja i historia z morałem.

 

Już liczyłem niesamowitą kasę z literówki wsop.com (world series of poker) ale czułem lipę od momentu gdy przeczytałem stronę 'o mnie'.

Sprzedawca miał byc tylko pośrednikiem przy sprzedaży - ok mogę przeżyć.

PO aukcji skontaktowałem się (za 51 zł moja!) i otrzymałem nr telefonu. Domniemany właściciel powiedział, że za 51 zł to nie opłaca mu się przedłużać...mówie nie ma problemu, ja przedlużę. dodał ze zarejstrował ją 2 tyg temu - tutaj zapaliło się światełko ostrzegawcze - w whois 1999 rok!

Okazało się wiec, że kupilłem WOŚP.COM :) nie do końca o to mi chodziło więc podziękowałem. oczywiście przekonywano mnie, że nie ma różnicy w przeglądarce ale twardo obstawałem przy swoim.

 

Co najlepsze będąc dociekliwym domeniarzem sprawdziłem WOŚP.com jest wolna!!!

ech całe allegro...

Share this post


Link to post
Share on other sites
WOSP.COM

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1450667158 aukcja i historia z morałem.

 

Już liczyłem niesamowitą kasę z literówki wsop.com (world series of poker) ale czułem lipę od momentu gdy przeczytałem stronę 'o mnie'.

Sprzedawca miał byc tylko pośrednikiem przy sprzedaży - ok mogę przeżyć.

PO aukcji skontaktowałem się (za 51 zł moja!) i otrzymałem nr telefonu. Domniemany właściciel powiedział, że za 51 zł to nie opłaca mu się przedłużać...mówie nie ma problemu, ja przedlużę. dodał ze zarejstrował ją 2 tyg temu - tutaj zapaliło się światełko ostrzegawcze - w whois 1999 rok!

Okazało się wiec, że kupilłem WOŚP.COM :) nie do końca o to mi chodziło więc podziękowałem. oczywiście przekonywano mnie, że nie ma różnicy w przeglądarce ale twardo obstawałem przy swoim.

 

Co najlepsze będąc dociekliwym domeniarzem sprawdziłem WOŚP.com jest wolna!!!

ech całe allegro...

 

BArdzo bylbym wdzieczny abyś napisał do Allegro i opisał tą sytuacje oraz wnioskował o blokade konta. Zyskamy tym jednego krętacza mniej w światku domeniarzy, zrób to dla naszego wspólnego dobra :-) dziekuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja Wam powiem, że gość miał szczęście że nie trafił na mnie, nie odpuścił bym za żadne skarby-zakończenie licytacji jest równoznaczne z podpisaniem umowy kupna-sprzedaży i jest prawnie wiążąca. To że gość powypisywał jakieś bzdury w " o sobie" nie ma znaczenia ponieważ są to zapisy po pierwsze niezgodne z regulaminem allegro, po drugie z kodeksem cywilnym, a ajeżeli coś jest niezgodne z kodeksem cywilnym to tak jakby tego nie było i choćbyś krwią podpisał że się z tym zgadzasz to sąd i tak to odrzuci ")

Generalnie egzekwował bym wydanie przedmiotu transakcji aż gość by się rozpłakał na moich oczach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×