Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Serwisy podobne do Groupona powstają jak grzyby po deszczu, ot co :lol:

 

DD

Archive.org: 2001-02-17

10 latek będzie niedługo, mimo to ja bym nie dał 2500 za tą domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet nie ma czegoś takiego jak giełda śmieci czy giełda wody, musi być ustawka. :lol:

 

Ja bym pod tą domeną widział serwis z ofertami sprzedaży właśnie tego typu domen, ceny zaczynały by się od x xxx xxx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile się nie mylę swojego czasu miałem ją na liście domen do przechwycenia. Cena jednak wydaje mi się dość niska jak na domenę tego typu...

 

Przechwycona w grudniu za 200 PLN.

 

Nikt jej nie kupił na 3 kolejncyh aukcjach AM ( kolejno - ceny startowe: 1200 PLN , 1000 PLN , 600 PLN )

Share this post


Link to post
Share on other sites

.pl wolna ciekawe dlaczego wybrał .org.pl ;) czyżby miało na to wpływ pis.org.pl , po.org.pl , sld.org.pl , psl.org.pl ? Jakaś nowa partia polityczna powstała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba przegapiłem jakąś modę nową...

 

Za 10 zł możesz sobie kupić ślicznego małego, leżącego jeżyka (link), pod warunkiem, że gustujesz w takowych, a wiadomo z gustem się nie dyskutuje :D

Widocznie "producent" woli robić jeżyki zamiast kupować domeny więc reseller jeżyków posiadający domenę (pewnie zdobycz w promocji zero złotych *) postanowił ją sprzedać komu innemu (i dać namiary na producenta, gdyby to kupiec wykazał się większym talentem do namawiania).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę w tą cenę uwierzyć...

 

Jeśli nie jest to ustawka, to całkiem przyjemna kwota (a aukcja jeszcze się nie zakończyła) jak za domenę .eu - z tego co pamiętam kufle*eu sprzedałem za kilkadziesiąt PLN

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×