Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Dam sobie głowę obciąć że aukcja zostanie wycofana, ale nie będę pisał dlaczego.

Widocznie osoba wystawiająca nie zdaje sobie sprawy że aukcję wystawiła bez ceny minimalnej i od 1zł.

 

Moim zdaniem aukcja nie będzie wycofana. Ta domena była już kilka razy na aukcjach - od wysokich cen, z ceną minimalną, z opisem, bez opisu, we wszystkich kombinacjach, abonent na pewno ma pojęcie o Allegro.pl. Może abonent uznał, że w końcu chce *sprzedać* domenę, a nie tylko się pobawić.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wycofana czy nie, allegro i tak nie daje żadnej gwarancji finalizacji aukcji. Kiedyś kupiłem fajną domenę za 500 zł (od tylu była wystawiona - a skoro tak, to wydawałoby się, że taka cena satysfakcjonuje sprzedającego), po czym nie udało mi się nawiązać żadnego kontaktu. Nie było opcji płatności przez allegro, a na zapytania o numer konta itd. sprzedający nie odpowiedział. :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

allegro i tak nie daje żadnej gwarancji finalizacji aukcji.

 

Dokładnie tak!

Ja z kolei kupiłem kiedyś domenę i nawet zapłaciłem ... Sprzedający się wycofał ... Po wielu interwencjach Allegro zablokowało mu konto .... na kilka dni [sIC] ...

Od tamtej pory na Allegro nawet nie zaglądam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dam sobie głowę obciąć że aukcja zostanie wycofana, ale nie będę pisał dlaczego.

Widocznie osoba wystawiająca nie zdaje sobie sprawy że aukcję wystawiła bez ceny minimalnej i od 1zł.

Moim zdaniem aukcja nie będzie wycofana. Ta domena była już kilka razy na aukcjach - od wysokich cen, z ceną minimalną, z opisem, bez opisu, we wszystkich kombinacjach, abonent na pewno ma pojęcie o Allegro.pl. Może abonent uznał, że w końcu chce *sprzedać* domenę, a nie tylko się pobawić.

 

A jednak wycofali, powinienem wróżką zostać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak wycofali, powinienem wróżką zostać :)

 

A ja się pomyliłem. ;) Jednak abonent dalej chciał się tylko pobawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak wycofali, powinienem wróżką zostać :)

 

Nie wróżką tylko wróżem, jak to mówi o sobie Maciej z Tvn :-p

 

Odnośnie Allegro to chyba najgorsze miejsce do sprzedawania domen ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak wycofali, powinienem wróżką zostać :)

 

Nie wróżką tylko wróżem, jak to mówi o sobie Maciej z Tvn :-p

 

Odnośnie Allegro to chyba najgorsze miejsce do sprzedawania domen ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

x.de sprzedana? http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1281011 - wygląda jak ustawka tylko pod transfer domeny... Ciekawe czy miała miejsce faktyczna sprzedaż? Kojarzycie login Kupującego?

wrzucili pewnie przez przypadek z xxx innymi domenami wystawionymi od 20 zł. I z auckji ktoś wywalił, ale z newslettera nie zdążyli usunąć

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/najlepsza-domena-na-biznes-w-polsce-nie-zartuje-i2538932280.html - mam problem ze zliczeniem zer :blink:

 

 

 

PS - jeśli było, to sorry - staram się śledzić wsio na bieżąco, ale zawsze może coś umknąć :P

Allegro powinno wprowadzić bezzwrotne kaucje za aukcje z takimi cenami, na przykład w wysokości tylko jednego promila całej kwoty ;) Po czym zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyć na pierwszy w Polsce ośrodek leczenia głupoty.

Edited by poulj
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łykacie lipę jak młode pelikany. To dzieło jakiegoś domorosłego pozycjonera który myśli że wypozycjonuje w ten sposób stronę na frazę "darmowe ogłoszenia” korzystając z pageranku Allegro. Nie wie niestety że linki na Allegro mają atrybut "nofollow".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łykacie lipę jak młode pelikany. To dzieło jakiegoś domorosłego pozycjonera który myśli że wypozycjonuje w ten sposób stronę na frazę "darmowe ogłoszenia” korzystając z pageranku Allegro. Nie wie niestety że linki na Allegro mają atrybut "nofollow".

Tym bardziej takim praktykom powinno się jakoś zapobiegać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×