Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

z mojego małego doświadczenia odważe się napisać że wszystkie 3 aukcje to ustawki :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytałem dziś o wyprzedaży Grupy Pino i w sumie to nawet mi przykro, bo jakaś część historii polskiego internetu (generalnie myślę tu o prv.pl) odchodzi w zapomnienie. Sam miałem u nich zarejestrowanych wieeele aliasów. Choć z drugiej strony...gdyby nie popularność tego aliasu na początku XXI wieku i panującego wówczas trendu, że wszystko chciało się mieć w internecie za darmo, to w moim portfolio byłoby dziś zapewne znacznie więcej ciekawych domen .pl (nawet pomimo wysokich wówczas cen rejestracji)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlepsza dostepna domena forexowa po forex.pl - sadze ze wlasciciel popelnil blad ja wystawiajac bez minimum.

Wbrew pozorom brak ceny minimalnej może zaprocentować wyższą ceną sprzedaży. Często o tym zapominamy :)

Z wiadomości, które posiadam podejrzewam że właściciel nawet o tym nie wiedział.

W opisie aukcji:

"AUKCJA BEZ CENY MINIMALNEJ !" ;)

Edited by Luke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi że właściciel nie wiedział, że fx to popularny i jednoznaczny skrót od forex.

TO taki efekt specjalny

kto wie, zdaje sie ze tak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wiadomości, które posiadam podejrzewam że właściciel nawet o tym nie wiedział.

 

A z wiadomości, które ja posiadam sprzedający (agencja Patvolli - jak ktoś zakłada opcje to na pewno dobrze kojarzy tę nazwę) świetnie wie, ile jest warta taka domena (i inne topowe domeny, które posiada), z czym się kojarzy i jaką przewidywalną (wysoką) cenę osiągnie na aukcji - wcześniej sprzedał już na aukcji AM inną topową domenę czyli inwestycja.pl

 

Co do samej domeny fx.pl to pod serwis o tematyce forex byłaby na pewno idealna, nie zdziwię się wcale jeśli osiągnie jakąś bardzo wysoką cenę na aukcji.

Edited by thomaso
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nastepna dwuliterówka jx.pl

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1360701

 

zastosowanie dla niej nie przychodzi mi do głowy.

 

ja Ci nie podpowiem bo sam nie wiem :P

 

Patrząc na krótkie domeny jedno lub dwu znakowe trudno mi sobie w głowie je z czymś skojarzyć aby później łątwiej było sobie przypomnieć i wklepać w przegladarkę w razie potrzeby.

Czy one nie są za bardzo lobbowane przez środowisko domainerów jako te "lepsze" ?

Edited by tomon

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Ci podpowiem - zaczyna się na f a kończy na x :) na pięć liter ;)

 

Chyba nie zauważyłeś, że już o innej domenie się rozmawia czyli jx.pl, a nie fx.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie zauważyłeś, że już o innej domenie się rozmawia czyli jx.pl, a nie fx.pl

 

fuck :D

nie nadążam już chyba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Ci podpowiem - zaczyna się na f a kończy na x :) na pięć liter ;)

 

Jorex? :D Na hodowlę "jorków" jak znalazł ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jorex? :D Na hodowlę "jorków" jak znalazł ;-)

 

Albo Jurex - na nazwę firmy jak znalazł. ;-)

 

@zabaco - ten sam pomysł. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

jurex :P no tylko nie gadaj że nie wiedziałeś :P

Albo Jurex - na nazwę firmy jak znalazł. ;-)

 

@zabaco - ten sam pomysł. :P

 

Widzę teraz telepatycznie z kim innym się porozumiewasz ;-)

 

Jortex? Chyba nawet jest u nas osoba z takim nickiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×