Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Zaczynam zauważać Twoje parcie na szkło...czy może piszesz aby pisać i zbierać posty ?

 

Obawiasz się konkurencji? ;-)

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nie ma znaczenia, że wpisuje sobie samo pudełko. Sam tytuł i opis, w tym nadmienie, że "mam na sprzedaż procesor", a potem, że tylko pudełko nosi znamiona przestępstwa z k.k.

 

Art. 286

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

 

jak jednak wiemy, szczególnie ścigane są przestępstwa o wartości do 5 zł (koszt batonika). Powyżej to już jest znikoma szkodliwośc społeczna i skończy się umorzeniem "z powodu niewykrycia sprawcy".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


W tym wypadku powodem będzie "niewykrycie procesora w pudełku" ;-)

jak jednak wiemy, szczególnie ścigane są przestępstwa o wartości do 5 zł (koszt batonika). Powyżej to już jest znikoma szkodliwośc społeczna i skończy się umorzeniem "z powodu niewykrycia sprawcy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gdzie tu widzisz pakiet ?

;)

 

Zastanawiająca za to jest obecna kwota...skoro dotychczasowy licytujący został wyautowany to i wyautowane powinny być złożone przez niego oferty...

A czemu wyautowany nie został sprzedający to chyba tylko AM wie...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak właśnie działa minimalna w AM. Licytujesz sam ze sobą jeżeli się nie mylę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym wiedzieć, który "ceniony i jeden z największych domainerów w Polsce, który oszacował wartość domeny idn będącej nazwą gminy na 10.000 zł netto." DD?, Theo? a może Kilofek :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym wiedzieć, który "ceniony i jeden z największych domainerów w Polsce, który oszacował wartość domeny idn będącej nazwą gminy na 10.000 zł netto." DD?, Theo? a może Kilofek :)

 

Ale i tak tanio ustawione "kup teraz" , wychodzi z opisu że ponad 400 wartościowych ;) domen x 10 tys. / szt. to grubo ponad 4 milijony a tu tylko 500 tys. okazja Panie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale i tak tanio ustawione "kup teraz" , wychodzi z opisu że ponad 400 wartościowych ;) domen x 10 tys. / szt. to grubo ponad 4 milijony a tu tylko 500 tys. okazja Panie.

Witam, widziałem wiele takich wycen gmin po 10k, np. gmina grójec. Co do kup teraz jest rzeczywiście niska jak na tą wycenę, pewnie chcą sprzedać szybko. Tak myślę. Sam bym zainwestował. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, widziałem wiele takich wycen gmin po 10k, np. gmina grójec. Co do kup teraz jest rzeczywiście niska jak na tą wycenę, pewnie chcą sprzedać szybko. Tak myślę. Sam bym zainwestował. Pozdrawiam

 

O, i sprzedający się nam ujawnił :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz...jedynego oferenta Ci zbanowali nieznający się na super biznesach ludzie z AM... Kulczyk nie żyje...to kto to teraz kupi? Taka okazja a tu taki pech...

 

:P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz...jedynego oferenta Ci zbanowali nieznający się na super biznesach ludzie z AM... Kulczyk nie żyje...to kto to teraz kupi? Taka okazja a tu taki pech...

 

:P

 

Zastanawiające jest w tym *super biznesie gminnym*, że na sprzedaż wystawiona jest domenaidn.pl a nie te wszystkie potwory gminne. Czyli ktoś klika KT 500k i ma jedną domenę. Nie wiem jak później wygląda przekazanie innych potworów ;) ...

 

* z listy monstrów najbardziej urzekła mnie żórawina.pl :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiające jest w tym *super biznesie gminnym*, że na sprzedaż wystawiona jest domenaidn.pl a nie te wszystkie potwory gminne. Czyli ktoś klika KT 500k i ma jedną domenę. Nie wiem jak później wygląda przekazanie innych potworów ;) ...

 

* z listy monstrów najbardziej urzekła mnie żórawina.pl :D

Mnie zaskakuje kwota jaką osiągnęła już aukcja 99 K :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka aukcja? Wałek nie aukcja. Szkoda tylko że jakoś do tej pory nikt nie zauważył że sprzedający wystawia aukcję niezgodnie z zasadami panującymi w AM...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×