Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Jaka aukcja? Wałek nie aukcja. Szkoda tylko że jakoś do tej pory nikt nie zauważył że sprzedający wystawia aukcję niezgodnie z zasadami panującymi w AM...

 

Kupujący i sprzedający to nie nowi użytkownicy aczkolwiek wszystko wskazuje, że to ustawka.

Tylko nie wiem co chce osiągnąć sprzedający, czy podnieść wartość tych domen, czy liczy, że ktoś zalicytuje.

 

Na marginesie, już widzę jak gminy zabijają się by pozyskać domeny IDN ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zauważyłeś może iż kupującego nie ma już wśród aktywnych użytkowników AM ?

Ktoś skreślił tego super inwestora. Mam nadzieję że dożywotnio...

 

;)

 

Edit:

Wielka strata dla naszej branży...aukcję, kupujacego oraz sprzedającego diabli wzięli..

Idę dać na msze w intencji ich dusz...no i żeby nie grzeszyli więcej...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiające jest w tym *super biznesie gminnym*, że na sprzedaż wystawiona jest domenaidn.pl a nie te wszystkie potwory gminne. Czyli ktoś klika KT 500k i ma jedną domenę. Nie wiem jak później wygląda przekazanie innych potworów ;) ...

 

* z listy monstrów najbardziej urzekła mnie żórawina.pl :D

 

Nazwa zabawna rzeczywiście :)

 

Najzabawniejsze jest to, że dochód na osobę w gminie Żórawina jest wyższy niż w miastach jak Toruń, czy Rzeszów :)

http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/135028/Ranking-najbogatszych-i-najbiedniejszych-gmin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie zaskakuje kwota jaką osiągnęła już aukcja 99 K :blink:

Witamy,

Informujemy, że osoba odpowiedzialna za wystawienie aukcji nie poradziła sobie ze zgrupowaniem 415 domen i wpadła na "genialny" pomysł dodania tych domen w opisie. Nabywca, który wygra aukcję domenaidn.pl stanie się posiadaczem tej domeny + 415 nazw gmin wymienionych w opisie. Obecnie trwają rozmowy z AM w celu dodania tych domen do trwającej licytacji. Niezależnie od tego obowiązuje opis. Przepraszamy za niedogodności. Zespół domenyidn.pl Aktualnie dostępna strona http://domenaidn.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może po prostu admini tego forum sprawdzą czy nie nastąpiło jakieś rozdwojenie jaźni albo kolejny cud w stylu jeden człowiek w dwóch osobach...

 

;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zauważyłeś może iż kupującego nie ma już wśród aktywnych użytkowników AM ?

Ktoś skreślił tego super inwestora. Mam nadzieję że dożywotnio...

 

;)

 

Edit:

Wielka strata dla naszej branży...aukcję, kupujacego oraz sprzedającego diabli wzięli..

Idę dać na msze w intencji ich dusz...no i żeby nie grzeszyli więcej...

:)

 

Naszym zdaniem AM niezasadnie zablokowało konta sprzedawcy domenyidn i oferenta. Uzasadnienie AM było takie, że następuje podbijanie oferty. Tylko o jakim podbijaniu może być mowa, jeśli jedna osoba składa swoje oferty by np. sprawdzić wysokość ceny minimalnej. Jak widać na przykładzie aukcji druk3d.pl tylko wybrane aukcje są blokowane. Wyjaśniamy również tą sprawę w AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naszym zdaniem AM niezasadnie zablokowało konta sprzedawcy domenyidn i oferenta. Uzasadnienie AM było takie, że następuje podbijanie oferty. Tylko o jakim podbijaniu może być mowa, jeśli jedna osoba składa swoje oferty by np. sprawdzić wysokość ceny minimalnej. Jak widać na przykładzie aukcji druk3d.pl tylko wybrane aukcje są blokowane. Wyjaśniamy również tą sprawę w AM.

 

jest coś takiego jak nr IP :)

Bajki to się opowiada dzieciom na dobranoc "Wartość naszych domen to 5.116.000zł", więc skończ te swoje wywody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest coś takiego jak nr IP :)

Bajki to się opowiada dzieciom na dobranoc "Wartość naszych domen to 5.116.000zł", więc skończ te swoje wywody.

Ciekawe co być pisał będąc właścicielem tego pakietu domen. Masz jakiś interes w tym by zaniżyć cenę naszych domen? Wielu znanych domainerów wycenia domenę idn będącą nazwą gminy na minimum 10.000zł netto. Ostatnio domena jeziorna.pl (nazwa wsi) została sprzedana za 6-7.000 więc swoje bajki, że te domeny nie są tyle warte opowiadaj dzieciom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym Wam dał bana choćby za te brednie z opisu...o tym że wystawiles aukcję niezgodnie z zasadami AM to chyba wspominać nie trzeba. Podbijanie własnej aukcji zasługuje na dożywotniego bana. I nie rób cwaniczku porównań bo aukcja druk3d to calkiem inna bajka do której nie dorosles...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielu znanych domainerów wycenia domenę idn będącą nazwą gminy na minimum 10.000zł netto. Ostatnio domena jeziorna.pl (nazwa wsi) została sprzedana za 6-7.000 więc swoje bajki, że te domeny nie są tyle warte opowiadaj dzieciom.

 

KONKRETNIE - jacy znani domeniarze ?

Zobacz co jest pod domeną jeziorna.pl zanim napiszesz kolejną bzdurę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno wycenę robił im Rick Schwartz...

To tak im tanio wycenił...Pewnie chciał odkupić ten super pakiet to zaniżył wartość...

 

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to nie jest żadna wycena tylko cena kup teraz :D jak napiszesz i zagadasz to za 1k kupisz bez problemów :D

 

Nie jestem przekonany czy za 1k dało by się kupić. Pomijając to, w pakiecie jest 415 domen regionalnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem przekonany czy za 1k dało by się kupić. Pomijając to, w pakiecie jest 415 domen regionalnych.

 

"Kończ… waść!… wstydu… oszczędź!…"

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mógłbyś jeszcze mi wyjaśnić czym się różni wycena od ceny "kup teraz" ?

To nie ma zupełnie znaczenia. Według przedstawionych wycen ten pakiet powinien mieć kup teraz w wysokości ponad 4.000.000 netto. Biorąc pod uwagę, że oferta kierowana jest do domainerów zdecydowaliśmy się na kwotę "kup teraz" 500k. Dodamy, że to maksymalna wysokość którą można podać w AM. Zapraszamy do licytacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość nie świadczy ani o jakości ani o wartości...Jak dla mnie to możesz wycenić ten pakiet i na miliony ale nie pisz bzdur, nie kłam i nie podbijaj własnej aukcji z innych swoich kont...AM to nie Allegro...

Czas skończyć tą jalową dyspute z Panem Jazz vel Domenyidn vel coś tam jeszcze bo on i tak niczego nie zrozumie...

Edited by apze
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×