Skocz do zawartości

Zobaczcie tę aukcję...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9242 odpowiedzi w tym temacie

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2784 postów

To podążaj za tą poszlaką i udowodnij,że podbijałem własną aukcję. Nie mam czasu na podbijanie własnych aukcji a tym bardziej na udowadnianie, że tego nie robię. Skoro zacząłeś temat to liczę, że doprowadzisz go z honorem do końca i przedstawisz dowody służące potwierdzeniu Twojej poszlaki.

Czy mi się wydaję czy Ci licytujący upodobali sobie Twoje aukcje z cenami minimalnymi?

Tak pytam tylko...z ciekawości...

:)

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

budmen1

budmen1

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 357 postów

Daj linka do moich aukcji w których brali udział. Mam nadzieję, że rozwikłasz tą zagadkę i przedstawisz na forum publicznym dowody na to, że podbijałem własną aukcję. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Czekam(y) na wyniki Twojego postępowania. Z mojej strony temat wyczerpany.

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2784 postów

Daj linka do moich aukcji w których brali udział. Mam nadzieję, że rozwikłasz tą zagadkę i przedstawisz na forum publicznym dowody na to, że podbijałem własną aukcję. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Czekam(y) na wyniki Twojego postępowania. Z mojej strony temat wyczerpany.

Zerknij u siebie w zakończone aukcje...

Masz rację. Koniec aukcji, koniec tematu...

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Bing (1)