Jump to content
Geekboy68k

Skrzynka e-mail, która pozwala na podpięcie kilku adresów przez rekordy MX

Recommended Posts

Cześć!

 

Poszukuję usługi e-mail, która zapewni mi możliwość podpięcia adresu mójadres@mojadomena.pl, bez jednoczesnej utraty dostępu do samego mojadomena.pl (musi zostać zaparkowana na innym hostingu). Zależy mi więc na usłudze, którą można podpiąć do domeny poprzez same rekordy MX.

 

Usługa musi pozwalać na obsługę kilku adresów, z różnych domen, z poziomu jednej skrzynki e-mail.

 

Będę wdzięczny za sugestie. Skorzystanie z jednego serwera dla poczty oraz hostingu odpada - wolałbym, aby ta pierwsza była obsługiwana przez zewnętrzną usługę.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze byłoby google apps, ale już nie udostępniają wersji darmowej. Wypróbuj zoho.com, działa podobnie.

 

BTW, chyba był podobny temat.

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProKonto to jedyna taka usługa na polskim rynku,. pozwalająca mieć za darmo 10 skrzynek skonfigurowanych tak, jak @Geekboy68k sobie życzy. Sam używam ProKonto, ale niestety, usługa działa słabo. Dlatego pytałem też kiedyś w jednym z tematów o inne (płatne) alternatywy, ale odp. nie uzyskałem. ProKonto działa moim zdaniem słabo. nie mam tam wielu skrzynek ani nie prowadze przez nie intensywnej komunikacji mailowej, więc nie mogę powiedziec, czy wszystkie maile dochodza i jakie są opóźnienia. Ale są. W dodatku zauważyłem, że akurat ja muszę się logować dwa razy do ProKonta. Najpierw jak si,ę loguję, to się zwiesza i nie chce zalogować. Musze przeładować stronę z logowaniem i dopiero za drugim razem udaje się, co jest upierdliwe. Chciałem przetestować pocztę w Home.pl, ale tam trzeba podobno przetransferować domenę do nich, więc to odpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się, prokonto jest słabe, często są jakieś problemy z dostępem do konta, logowaniem. W thunderbirdzie jest lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Outlook.com od MS też jest za darmo.

http://domains.live.com/

 

Ewentualnie Yandex:

http://www.tfq.me/how-to-setup-free-custom-domain-email-on-yandex/

 

1. Changes to custom domains with Outlook.com

 

Outlook.com no longer offers support for new custom domain sign ups. New customers looking to manage custom domains are encouraged to use Office 365, Microsoft's premium online service

 

2. Yandex - broń cię panie bobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Changes to custom domains with Outlook.com

 

Outlook.com no longer offers support for new custom domain sign ups. New customers looking to manage custom domains are encouraged to use Office 365, Microsoft's premium online service

O kurcze, to jakoś ostatnio się zmieniło. Poszli śladem Google, szkoda. A już zaczynałem się przyzwyczajać do tego interfejsu i chciałem podpiąć kolejną domenę.

2. Yandex - broń cię panie bobrze!

Dlaczego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×