Jump to content
bradiaga

O Domenach Nad Jeziorem V

Recommended Posts

Do spotkania został ledwo tydzień więc proszę niezdecydowanych o zapisywanie się:)

 

Licząc z dziećmi - mamy już prawie 50 osób - więc na pewno nudno nie będzie!

 

www.odnj.pl

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja będę :) Wprawdzie pierwszy raz, więc z góry proszę o wybaczenie gdy zapomnę jak ktoś ma na imię ;)

 

Właśnie kombinuję jak dostać się do Żywca i wychodzi na to, że w piątek 6 czerwca około godziny 6:25 rano będę na dworcu MDA w Krakowie. Czy ktoś będzie jechał z Krakowa do Żywca własnym transportem i mógłbym zabrać się z nim? Podobnie wygląda sytuacja z powrotem w niedzielę 8 czerwca, z tym że wówczas chciałbym zabrać się do Zakopanego, ale jeżeli na forum nie ma nikogo ze stolicy Tatr, to może być również Kraków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Janku za podjęcie się po raz kolejny organizacji! Do zobaczenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wierzę, że będzie pod znakiem relaksu ;)

Na szczęście relaks wygrał ;)

Nie było kręgli ale było całkiem blisko innego ciekawego finału; jednak co się odwlecze to nie uciecze.

Dziękuję za świetną organizację i sympatyczne towarzystwo oraz za wszystkie podpowiedzi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również dziękuję za spotkanie - byłem pierwszy raz w ogóle na ODNJ i wrażenia super, a organizacja i liczba atrakcji na bardzo wysokim poziomie. :) Miałem tylko takie wrażenie, że na jakiekolwiek spotkania związane z domenami jeździ stała grupa osób, bo sam byłem tylko na kilku różnych spotkaniach i na ODNJ praktycznie już wszystkich znałem z widzenia, a szkoda, bo forum to jednak nie to samo co rozmowy na żywo (szczególnie takie z ODNJ do 3 nad ranem) i warto się czasem gdzieś wybrać - taka zachęta dla licznej grupy osób z di.pl, którym na żadne spotkania jeździć się nie chce. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wpadłem tylko na 3h i zalowalem ze nie moglem dluzej zostać i w sumie nikogo nie poznalem nowego :D a dodam ze osobiscie znalem tylko 4 osoby z calej ekipy , nie mniej jednak napewno bylo fajnie i za rok wpadne na całe przedstawienie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wpadłem tylko na 3h ...

A ja się zastanawiałem czy to nie była przypadkiem fatamorgana ?

Przywitać się miałem okazję, nawet wspomniałem komuś, że jesteś ale niektórzy patrzyli na mnie z niedowierzaniem ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się zastanawiałem czy to nie była przypadkiem fatamorgana ?

Przywitać się miałem okazję, nawet wspomniałem komuś, że jesteś ale niektórzy patrzyli na mnie z niedowierzaniem ;)

 

No troche to na dziko było wszystko z mojej strony , zaluje troche ze nie poznalem ludzi z forum ktorych po nickach znam od 6-7 lat jak Jankowi bedzie sie jeszcze chcialo zrobić "Jezioro" za rok czy komukolwiek innemu napewno będę chciał z Wami wypić piwko o 3.00 rano ;D

 

D.

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero teraz wróciłem do domu, więc również chciałbym podziękować za organizację spotkania, które podsumuję w trzech punktach:

- szkoda, że trwało tak krótko,

- szkoda, że jest raz w roku,

- szkoda, że wcześniej nie pojawiłem się na ODNJ,
Czyli było bardzo dobrze, miło było poznać osoby z którymi od ~7 lat dyskutuję na forum. Z góry też przepraszam jeżeli nie zapamiętałem imion wszystkich poznanych osób, w przyszłości będę mógł to zweryfikować i utrwalić ;)

 

 

PS. Może tylko wydaje mi się, ale w niedzielę wieczorem w Eska TV chyba widziałem krótki wywiad z gościem z którym dobę wcześniej piliśmy o 3 nad ranem (tego co rejestruje domeny "z palca" w nazwa.pl i nie do końca chciał przekonać się do generyków).

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Może tylko wydaje mi się, ale w niedzielę wieczorem w Eska TV chyba widziałem krótki wywiad z gościem z którym dobę wcześniej piliśmy o 3 nad ranem (tego co rejestruje domeny "z palca" w nazwa.pl i nie do końca chciał przekonać się do generyków).

 

Pamiętam, że była propozycja, żeby zainteresował się domeną winyl*pl w niskiej cenie (pamiętam też, że sprawdzałem z telefonu i była po 750 zł netto wtedy) i okazało się, że jest jednak niepotrzebna dla dużej wytwórni muzycznej, wydającej m.in. winyle. ;-) To są zresztą powody, że tak trudno się sprzedaje niektóre całkiem niezłe nazwy, nawet jak są w niskich cenach. Wcale by mnie nie zdziwił z nim wywiad w Esce, bo miał bardzo dużą tę wytwórnię hip-hopową, zresztą ogólnie na ODNJ było dużo ciekawych osób i osobowości spoza kręgu domen i nie mających tu w ogóle konta na di.pl

 

EDIT: a o Sodeko ja pytałem i tak faktycznie tylko "mignął", ja przynajmniej nie miałem okazji poznać, a szkoda. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze swej strony pragnę podziękować Jankowi za super organizację i trzymanie wszystkiego w ryzach i ... w granicach przyzwoitości, jak na rodzinną imprezę przystało :-)

Młody mój dziedzic bardzo zadowolony, do tego wreszcie zapytał się "tato, a co to te domeny w ogóle są i czy to do jedzenia się nadaje"? :-))))

 

Pozdrawiam wszystkich domeniarzy !

 

Marcin / DOMENER

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planowane jest spotkanie w tym roku ?

 

 

Witajcie!

ODNJ VI odbędzie się w Wieleniu(www.wczastur.com) w dniach 12-14 czerwca 2015.

Miejsca w ośrodku są zarezerwowane, miejsce na ognisko i pogoda również :)

Zaczniemy kolacją w piątek, skończymy obiadem w niedzielę.
Jak zwykle planujemy dwie wieczorne biesiady plus kajaki, rowery wodne.
Ceny będą zbliżone do zeszłorocznych.

I pytanie: Czy chcielibyście jakieś wykłady (jaka tematyka), zaprosić jakąś konkretną osobę, może jakąś szczególną atrakcję?
Pozdrawiam

Jan

PS.

Jeśli ktoś by chciał pobyć dłużej - to może warto by się zorganizować "po tej samej stronie weekendu". Ja planuję być kilka dni wcześniej z synem. Miejsce jest wymarzone na odpoczynek - ci co byli wiedzą :)

 

Było info na @ ponad miesiąc temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacyjnie nie jest bardzo słabo. Jest tragicznie. Okres wakacyjny każdy stara się zaplanować jak najwcześniej. Nie widzę powodów znając termin spotkania, by go nie nagłośnić tak wcześnie jak to tylko możliwe. Co gorsza, na ten problem zwraca się uwagę każdego roku ...i nic ;( Janku!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo żałuje ze nie mogę być, bardzo duzo ciekawych pomysłów jest poruszanych które już wykorzystałem w swojej działalności. Na tym spotkaniu pewnie będzie tez wiele osób nie związanych z domenami i dlatego tak chciałem na nim być.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×