Jump to content
damien

Android - wyszukiwarka i whois

Recommended Posts

Cześć, korzystacie może z jakichś ciekawych aplikacji na Androida, dzięki którym na szybko możecie zorientować się, czy jakaś domena jest wolna?
Idealnie, jakby dało się sprawdzić bez problemów także whois domen zajętych. Aha, no i żeby dało się dostosować listę sprawdzanych końcówek - zależy mi na .pl i polskich funkcjonalnych (na tych drugich mniej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie prowadzisz dzialalnosci gospodarczej a rozwazasz rozszerzenie kojarzone z biznesem tylko dlatego, ze jest wolne?

 

Podbijam temat. Także szukam wygodnej i bezpiecznej wyszukiwarki domen pl i globalnych na androida. Whois - niekoniecznie ale zawsze mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to ja do dziś nie znalazłem dobrego narzędzia tego typu na desktop. Czegoś, co działa szybko, jest bezpieczne i można wybrać końcówki. Ostatnio odkryłem http://instantdomainsearch.com/ - ale to nie działa zbyt dokładnie. Jeżeli ktoś może zasugerować ciekawą alternatywę, to chętnie podłapię.

 

 

Cześć, korzystacie może z jakichś ciekawych aplikacji na Androida, dzięki którym na szybko możecie zorientować się, czy jakaś domena jest wolna?
Idealnie, jakby dało się sprawdzić bez problemów także whois domen zajętych. Aha, no i żeby dało się dostosować listę sprawdzanych końcówek - zależy mi na .pl i polskich funkcjonalnych (na tych drugich mniej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja po prostu korzystam zawsze i wszędzie z UDAG.de NIe żadna tam aplikacja-sraplikacja, tylko w Operze mini. whois działa, domenki sprawdza i to wystarczy. Oto cała tajemnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co dokladnie miala by robic taka apka?

Pole textowe na domene + przycisk -> wynik (wolna zajeta lub whois)?

Takich apek jest pelno.

 

Jak ma to byc jakas bardziej wypasiona to napiszcie jakie funkcje Was interesuja. Jak macie jakies ciekawe pomysly to moge napisac taka apke.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×