Jump to content
Sign in to follow this  
icered

łomża.pl puławy.pl zielonagóra.pl ciechanów.pl żory.pl kamiennagóra.pl nowysącz.pl buskozdrój.pl szklarska-poręba.pl myszków.pl milanówek.pl

Recommended Posts

łomża.pl

puławy.pl

zielonagóra.pl

ciechanów.pl

żory.pl

kamiennagóra.pl

nowysącz.pl

buskozdrój.pl

szklarska-poręba.pl

myszków.pl

milanówek.pl

tarnowskiegóry.pl

ostróda.pl

jeleniagóra.pl

głogów.pl

żyrardów.pl

 

Link do portfolio z wymienionymi domenami:

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=60563c06d46426ca1129eef965b8789f

 

Ustawiłem ceny Kup Teraz, ale otwarty jestem też na negocjacje w przypadku niektórych domen. Od razu po ustawieniu cen dostałem kilka ofert, ale warto chyba poinformować też forum. Kilka domen zostanie sprzedanych do końca tygodnia, więc jeśli ktoś zamierza negocjować/kupować to zalecam zrobić to teraz, bo potem może być za późno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka domen sprzedanych. Na resztę ustawiłem cenę kup teraz 500zł (oprócz łomża.pl i puławy.pl - 5000zł, do negocjacji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • EkskluzywneMieszkania.pl LuksusoweDomki.pl TanieKursy.pl   Na sprzedaż w aukcjach od 10 PLN bez ceny minimalnej domeny: EkskluzywneMieszkania.pl LuksusoweDomki.pl TanieKursy.pl   zapraszamy!
  • Sprzedam pakiet domen generycznych:   Zgrupowania.pl Lekkoatleci.pl Trichoskopia.pl Pelnomocnicy.pl Cewniki.pl   Oferty proszę składać na priv.   
  • Mój przykład pokazuje odwrotną sytuację, gdzie serwis na początku istniał pod własną domeną a potem został wrzucony do pod jedną domenę. Myślę, że to po prostu pewna praktyka optymalizacji i oszczędności, gdyż jaki ma tytuł strona nie jest tak istotne jak to, ile czasu potrzeba na utrzymanie tej domeny i serwisu na którym działa, więc względy ekonomiczne raczej.   Ten serwis jest tylko blogiem, gdyby był platformą do sprzedaży usług to miało by to sens, odłączyć domenę, gdyż wtedy lepiej się zarządza pod indywidualną subdomeną czy domeną aniżeli folderem dopiętym do domeny głównej.   Dlatego zaryzykuję stwierdzenie, że oni (SE) nic nie robią, tylko ją trzymają, bo może coś kiedyś....  
  • Myślę, że po prostu gdzieś tam w tle buduje się serwis pod podroze.pl, ale tez nie chcą, żeby google kojarzyło tę domenę z inną tematyką (np. z "budową", jak dadzą "strona w budowie").
  • tak, to ciekawe, dla przykładu podam inną domenę:   domosfera.pl http://domosfera.pl   która przekierowuje na: http://ladnydom.pl/wnetrza   oczywiście takich przekierowań jest masa, ale z tego co pamiętam, kiedyś to był indywidualny serwis http://www.domosfera.pl/wnetrza/0,0.html   Wygląda na to, że domena jest stosowana czysto technicznie
  • Ja mysle, ze poprostu chca budowac jeden spojny brand Super Express. A podroze.pl traktuja jako zrodlo trafficu. Moze nie moga sie dogadac co do formy projektu podroze.pl i poki co przekierowuja? Moze z kolegow pracuje dla Super Expressu albo ma tam znajomych, i pomoze to wyjasnic?
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18514
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  Fabciu
  Joined
×