Jump to content
DD

Ofensywa premium.pl ;)

Recommended Posts

Szykuje się jakaś nowa ofensywa premium.pl? ;) Bo w kwietniu powstało trochę nowych spółek, które przystąpiły do programu partnerskiego NASK:

 

DP Africa Sp. z o.o.
DP America Sp. z o.o.
DP Asia Sp. z o.o.
DP Australia Sp. z o.o.
DP Europe Sp. z o.o.
DP Poland Sp. z o.o.

 

http://www.dns.pl/porozumienie/partner.html

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj właśnie domenę, którą dodałem do przechwycenia złapało DP America Sp. z o.o. w organizacji

 

Czy ktoś wie (z pewnością ktoś tak ;) co z tymi domenami będzie się działo? Będą gdzieś wystawione czy czekają na transfer

do "łapaczy premium" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że czekają na transfer do osoby, która zleciła przechwycenie. Do tej pory np. Premium działało w ten sposób ze spółką Grok Domains.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sprawdziliście nawet, kto jest prezesem zarządu w tych wszystkich spółkach? Jest nim Marcin Paweł Kuśmierz, a jednym z członków zarządu jest Przemysław Paweł Bojczuk. Według mnie te spółki są pomysłem tego pierwszego <_<.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że czekają na transfer do osoby, która zleciła przechwycenie. Do tej pory np. Premium działało w ten sposób ze spółką Grok Domains.

 

Grok jest AM.

 

Już minęło parę godzin od momentu złapania i domena jest zarezerwowana ale nie została przekazana.

 

Może to osobny projekt nastawiony na indywidualne łapanie hm?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szykuje się jakaś nowa ofensywa premium.pl? ;) Bo w kwietniu powstało trochę nowych spółek, które przystąpiły do programu partnerskiego NASK:

 

DP Africa Sp. z o.o.
DP America Sp. z o.o.
DP Asia Sp. z o.o.
DP Australia Sp. z o.o.
DP Europe Sp. z o.o.
DP Poland Sp. z o.o.

 

http://www.dns.pl/porozumienie/partner.html

 

DD

 

DP GLOBAL

 

http://dpglobal.net/

Share this post


Link to post
Share on other sites

dpglobal.net, bo... dpglobal.com

Creation Date: 22-dec-2002 Ojej, nie udało się odkupić? 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj właśnie domenę, którą dodałem do przechwycenia złapało DP America Sp. z o.o. w organizacji

 

Czy ktoś wie (z pewnością ktoś tak ;) co z tymi domenami będzie się działo? Będą gdzieś wystawione czy czekają na transfer

do "łapaczy premium" ?

 

Niestety, żadna ze spółek nie świadczy obecnie uslug przechwytywania na rzecz premium.pl, domena musiała być więc złapana dla AZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale rozumiem, że chcecie dzięki temu poprawić efektywność łapania a nie tylko dorównać ilościowo Dropcatchers, LLC ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale rozumiem, że chcecie dzięki temu poprawić efektywność łapania a nie tylko dorównać ilościowo Dropcatchers, LLC ? :)

 

Liczy się jakość, a nie ilość. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, żadna ze spółek nie świadczy obecnie uslug przechwytywania na rzecz premium.pl, domena musiała być więc złapana dla AZ.

 

Czyli te wszystkie spółki wymienione przeze mnie w pierwszym poście łapią dla AZ.pl? Planowane jest jakieś połączenie spółek AZ.pl i premium.pl, skoro szef tej ostatniej zasiada w zarządzie spółek, które łapią dla AZ.pl? :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli te wszystkie spółki wymienione przeze mnie w pierwszym poście łapią dla AZ.pl? Planowane jest jakieś połączenie spółek AZ.pl i premium.pl, skoro szef tej ostatniej zasiada w zarządzie spółek, które łapią dla AZ.pl? :P

 

DD

 

Idealnie zadane pytanie pod którym podpisuję się wszystkimi częściami ciała... które potrafią trzymać długopis ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idealnie zadane pytanie pod którym podpisuję się wszystkimi częściami ciała... które potrafią trzymać długopis ;)

 

Nie ma żadnych planów połączenia, a spółki to tylko wiosenne porządki w temacie przechwytywania. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnych planów połączenia, a spółki to tylko wiosenne porządki w temacie przechwytywania. ;-)

 

Hmm...

 

A to co oznacza:

 

Strona w budowie / Site under construction

 

Ceny domen *.pl: / *.pl domain prices

Rejestracja / Registration: 25 PLN netto / net

Odnowienie / Renewal: 75 PLN netto / net

 

Do czasu ukończenia panelu do rejestracji i obsługi domen, zamówienia można składać drogą mailową.

 

Bo mi ogólnie powyższy tekst nie wygląda tylko na wiosenne porządki w temacie przechwytywania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnych planów połączenia, a spółki to tylko wiosenne porządki w temacie przechwytywania. ;-)

 

Nie odpowiedziałeś na pierwszą część pytania :) Chcę napisać mały artykuł o przechwytywaniu i muszę wiedzieć do kogo przypisać tych "łapaczy" :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie odpowiedziałeś na pierwszą część pytania :) Chcę napisać mały artykuł o przechwytywaniu i muszę wiedzieć do kogo przypisać tych "łapaczy" :)

 

To napisz, że nie wiesz. :D

 

@vul - wymogi formalne nask ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To napisz, że nie wiesz. :D

 

@vul - wymogi formalne nask ;-)

 

Zaspokoiłeś moją ciekawość... przynajmniej na ten czas ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To napisz, że nie wiesz. :D

 

@vul - wymogi formalne nask ;-)

 

Skoro łapią dla AZ.pl, a nie premium.pl, to wiem ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro łapią dla AZ.pl, a nie premium.pl, to wiem ;)

 

DD

 

Ale nie wiesz czy wszystkie, a o to pytałeś. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale nie wiesz czy wszystkie, a o to pytałeś. :P

 

Pewnie się wkrótce dowiem, które łapią dla kogo. Chyba, że te nowo stworzone firmy będą łapały zarówno dla AZ.pl jak i premium.pl, np. zależnie od tego, gdzie będzie więcej chętnych. Ewentualnie sami jeszcze nie wiecie jakie będzie ich wykorzystanie, dlatego nie możesz powiedzieć :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj DP Poland przechwyciła domenę do premium.pl :D

 

To dobry znak, który wróży polepszenie usług przechwytywania w premium.pl czy jakiś "skutek uboczny" projektu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ma to związek ale od kilku dni, może tygodni, 70% domen dodanych przeze mnie do przechwycenia LITE w dropped jest łapana przez premium i wystawiana w tych wyprzedażach od 400 zł KT z ceną malejącą do 20 zł (niestety nie sprawdzałem czy to DP Poland czy inne spółki dla premium.pl).

Wcześniej z kolei bardzo często zdarzało się, że łapaczka LITE w dropped łapała pierwsza domeny dodane w normalnym trybie w premium.pl i chyba to wkurzyło Przemka i spółkę bo widać coś zaczęło się dziać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że nowe "łaparki" faktycznie łapią dla az.pl ;) Przynajmniej póki co.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że nowe "łaparki" faktycznie łapią dla az.pl ;) Przynajmniej póki co.

 

DD

 

Po za tym jednym przypadkiem, który zauważyłem, że złapały do premium.pl (aktualnie trwa aukcja ale rejestratorem jest DP Poland Sp.

z o.o. w organizacji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×