Jump to content
Roooocky

ann.pl

Recommended Posts

Znowu trafiła na aukcję, tym razem bez ceny minimalnej i znowu licytuje nowy użytkownik, tym razem wystartował "skromnie" od 400 zł. Lubisz orać jałową ziemię ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu trafiła na aukcję, tym razem bez ceny minimalnej i znowu licytuje nowy użytkownik, tym razem wystartował "skromnie" od 400 zł. Lubisz orać jałową ziemię ?

Jaki nowy...brał udział w poprzedniej aukcji...i też zalicytował pierwszy...

 

Musi być to jakiś prezes...telefonu zaufania...specjalista od telefonicznych aukcji...

:)

 

 

Mam prośbę do adminów o usunięcie tego tematu.

Ewidentnie wprowadza w błąd...tym bardziej w temacie...Sprzedane

 

Ewentualnie załóżcie jakiś nowy temat pt. Techniki sprzedaży...i wrzućcie w dział...Licytacje telefoniczne...

:)

Nie zapominając o metodach sprzedaży: na Vula

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja proszę o pozostawienie tego tematu tutaj gdzie zagląda chyba najwięcej ludzi, jako ostrzeżenia, także dla nowych userów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja nabiera tempa w zastraszającym tempie Panowie, sami doświadczeni gracze biorą udział :P

 

user_16513 (0) 650 PLN 2014-08-14 20:33:44

user_167e8 (0) 601 PLN 2014-08-14 18:06:18

user_164fc (0) 470 PLN 2014-08-14 18:00:58

user_167e8 (0) 450 PLN 2014-08-14 17:58:27

user_164fc (0) 400 PLN 2014-08-13 15:24:38

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już jest desperacja a więc nic wesołego.

 

Tak. Zgadzam się z Tobą. Powiem szczerze, że to w mojej krótkiej historii domainingu pierwszy przypadek tak upartego "sprzedawcy" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mów "hop" :P

 

Zgadzam się. Kolejny raz właściciel domeny sprzedał ją sobie samemu. Może to taki "nowatorski sposób" na generowanie kosztów aby od podatków uciekać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogratulujmy zatem sprzedającemu ponownie sprzedaży...ale tym razem również niebywałej umiejętności sprzedaży po raz kolejny już dawno sprzedanej domeny...

:)

 

 

Cztery strony pisania farmazonów w temacie który już dawno powinien być usunięty... jeśli Di.pl ma być wiarygodnym źródłem wiedzy o domenach i rynku domen, to wszelkiego typu " przekręty " powinno się likwidować w zarodku...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się. Kolejny raz właściciel domeny sprzedał ją sobie samemu. Może to taki "nowatorski sposób" na generowanie kosztów aby od podatków uciekać :P

Może taka "promocja" wychodzi taniej niż wykupienie opcji promowania aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×