Jump to content
mirelka

meiling

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie jak wysylacie hurtem powiedzmy 5k meili?? z jakiego narzedzia korzystacie?? Moze ktos mogłby mi pomoc wyslac jednorazowo 2,5k meili. Niestety moje konto nie wysle tylu meilu jednorazowo. Prosze o wasze rady. Najlepoiej na PW o ile to mozliwe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

mam pytanie jak wysylacie hurtem powiedzmy 5k meili?? z jakiego narzedzia korzystacie?? Moze ktos mogłby mi pomoc wyslac jednorazowo 2,5k meili. Niestety moje konto nie wysle tylu meilu jednorazowo. Prosze o wasze rady. Najlepoiej na PW o ile to mozliwe

 

Do tego służą autorespondery. Możesz skorzystać z płatnych autoresponderów lub zainstalować sobie skrypt na serwerze. Przy drugiej opcji najlepiej jakby to był serwer dedykowany i to z dodatkowymi adresami IP, żeby poszczególne mailingi nie były wysyłane z tego samego adresu IP, bo filtry antyspamowe szybko zablokują taką pocztę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej użyć czegoś takiego co się nazywa google. Oprócz tego można skorzystać z wyszukiwarki na di.pl bo takie sprawy już były

poruszane na tym forum.

I kto to pisze ? :)

 

mam pytanie jak wysylacie hurtem powiedzmy 5k meili?? z jakiego narzedzia korzystacie?? Moze ktos mogłby mi pomoc wyslac jednorazowo 2,5k meili.

Tylko zawczasu usuń proszę z bazy moje adresy.

Ostatnio dostaję mnóstwo różnych śmieci tak jakby adresowe bazy danych rozpełzły się po całym świecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kto to pisze ? :)

 

Tylko zawczasu usuń proszę z bazy moje adresy.

Ostatnio dostaję mnóstwo różnych śmieci tak jakby adresowe bazy danych rozpełzły się po całym świecie.

 

Bingo! Idealny dowód na to, że wiem do czego wyszukiwarki służą i że często ich używam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×