Jump to content
SEOsklep24

Lista TOP 100 Najlepszych Katalogów w Polsce

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zaprezentować najnowszą odsłonę Listy Najlepszych Polskich Katalogów SEO, która została przygotowana specjalnie dla osób, które chcą zacząć Ręcznie Linkować swoje strony www, blogi itp.

Lista została stworzona w sposób bardzo wymagający. Każdy katalog został sprawdzony bardzo dokładnie – na liście znalazły się tylko sprawdzone katalogi, które faktycznie przedstawiają wartość dla każdego pozycjonera. Nie znajdziecie na liście katalogu, który dodaje wpisy bez moderacji lub akceptuje strony łamiące prawo. W celu sprawdzenia walorów SEO, wykorzystaliśmy narzędzia Domain Age Checker, statystyki MOZ oraz autorskie skrypty określające wartość BL, site, skrypt i inne informacje.

Obok każdego katalogu znajdziecie takie informacje, jak:

Page Rank
Domain Authority
Page Authority
Ilość Backlinks
Wiek katalogu
Informacja o linku zwrotnym
Rodzaj skryptu
Site strony

Tymczasem zapraszamy do pobrania listy za darmo i skorzystania z niej – życzymy miłego katalogowania i zdobywania pozycji dzięki tym najmocniejszym polskim katalogom stron!

Kliknij Tutaj i Pobierz Listę TOP 100 Najlepszych Katalogów w Polsce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba podać adres e-mail, ale nie jest napisane do czego będzie on wykorzystywany.

Może jakaś polityka prywatności?

 

Najlepsze jest to, że lista nie przychodzi na podany email.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi przyszła.

Swoją drogą - ciekawi mnie, co autor zrobi z tymi adresami. Wpisując swój nie zaakceptowałem żadnego regulaminu, po prostu nic. Nie ma więc żadnych podstaw np. do rozsyłania w ten sposób ofert reklamowych.

Edited by Geekboy68k
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie przychodza wiadomosci. Ofert jako takich chyba nie dostałam (nie czytalam każdej wiadomości). Dostaje newsy o SEO z linkami do ich bloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×