Jump to content
Mr.Nice

Radiolatarnie.pl

Recommended Posts

Radiolatarnie.pl

Witam forumowiczów,

 

proszę Was o opinie i wycenę powyższej domeny. Tematyka techniczna, uważam również, że na pewien sposób przyszłościowa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Radiolatarnia

 

http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,16131417,W_oczekiwaniu_na_DVOR__Kiedy_ruszy_radiolatarnia_.html

http://www.polskaam.radiopolska.pl/radiolatarnie.htm

 

 

 

Pozdrawiam

Mr.Nice

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...

 

Ze względu na rezygnację z radionamiarów, na korzyść łatwiejszego w użyciu i wielokrotnie dokładniejszego systemu GPS, radiolatarnie morskie są wycofywane z użytku.

 

Domena filmpolaroid.pl też jest wolna ;). Według mnie nie są one atrakcyjne pod kątem komercyjnym. Takie domeny podobnie jak przytoczone radiolatarnie i polaroidy, jeżeli już, znajdą uznanie wyłącznie koneserów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...

 

 

Domena filmpolaroid.pl też jest wolna ;). Według mnie nie są one atrakcyjne pod kątem komercyjnym. Takie domeny podobnie jak przytoczone radiolatarnie i polaroidy, jeżeli już, znajdą uznanie wyłącznie koneserów.

Dokładnie tak. Jesli już znajdzie się KK to raczej będzie muzeum radiolatarnia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

koledze chodzilo o radiolatarnie dla lotnictwa, ktore raczej z uzytku nie sa wycofywane

 

odnosnie domeny: niewatpliwie generyk, tylko kto szuka radiolatarni w internecie ? :)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z niezależnego źródła, uzyskałem informację, o inwestycji, w tego typu rozwiązania, nie wiem tylko na jaką skalę.

 

hans_200

 

Myślisz, że KK, jako osoba, końcowa, która zajmowałaby się stosowaniem nowych rozwiązań w tego typu technologie, nie pokusiłaby się o reklamę w internecie??

 

Czy myślicie, że będzie zainteresowanie, tym tematem w PL?? Jeżeli nawet tak to czy sama domena, będzie miała tą wartość??

 

edit:

 

Pozdrawiam

Mr.Nice

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, zainteresowanie nawet tak niszowymi rozwiązaniami będzie zawsze, nawet w Polsce. Pytanie teraz jest takie: czy zainteresowanie będzie na tyle duże, że utrzymywanie domeny ma sens. Nota bene, jest jeszcze wersja w liczbie pojedynczej, czyli radiolatarnia i różne wariacje np. radionawigacja, radionawigacje itd... Jeżeli już ktoś będzie działał w tej branży na szerszą skalę nie znaczy, że będzie "skazany" na Twoją domenę bo może znaleźć jakąś alternatywę a inaczej jest w tematach bardziej spopularyzowanych.

 

Przy tematyce tak specjalistycznej jak radiolatarnie, tak ładna i semantyczna domena nie ma większego znaczenia ponieważ grupa docelowa jest zbyt mocno zdefiniowana i wąska. W kręgu użytkowników przyjmie się również navi-radio.eu itd... Tak oczywiste (czyli też ładne) domeny są atrakcyjniejsze jeżeli najczęstszym odbiorcą jest przeciętny Kowalski. Tak mi się tylko wydaje ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Dzięki wszystkim za podzielenie się swoimi opiniami, dzięki lemans88, za rzeczową i sensowną wypowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×