Jump to content
godsobek

Parking Crew - direct adv i inne

Recommended Posts

Czesc!

 

Dreczy mnie kilka pytan:

1. Czy na domenach gdzie tier 1 nie jest "blocked" wlaczac Direct Advertiser?

2. Na pewnej literowce mam 0 uu , 0 click a mimo wszystko widze ze ta domena zarabia. Jak to mozliwe?

3. Czy ustawiac Keyword recznie czy lepiej Auto?

4. Related Links- Samemu czy tez Auto?

Pozdrawiam

Lukasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

maja dobry system autooptymalizacji ale wszystko zalezy od jakosci domeny jak domena jest do bani to nie ma co liczyc ze bedzie dobrze zarabiala jak jest dobra , zostawic auto i czekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozumiem, dzieki za odpowiedz.

A co z Direct Adveriser? Czy na domenach Gdzie NIE MA "Tier 1 Blocked" lepiej mieć włączone czy nie?

zdaje sobie sprawe ze pytanie nei jest łatwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co zauważyłem, to domeny Direct Advertiser są tymi, których osobiście ja nienawidzę ;-)) jak mi się pojawiają i z tego co zauważyłem na domenach gdzie był Tier 1 Blocked ich skuteczność jest raczej średnia (albo raczej żadna;-)). W ogóle mi się wydaje, że ta ich optymalizacja jest guzik warta, i wszystko dzieje się na zasadzie czystego przypadku. Gdyby jakakolwiek optymalizacja tam działała, to zarobek na domenie byłby skorygowany z ruchem - a tak naprawdę tak nie jest tzn. nawet po kilku miesiącach, domena mająca ruch rzędu 100 wejść/miesiąc potrafiła zarobić więcej od domeny gdzie było 2000 wejść/miesiąc (piszę o statystykach regularnych). Doproszenie się, żeby np. ustawili odpowiednie kategorie reklam dla domen dla dorosłych (czego nie można zrobić samemu) też nie możliwe.

 

Se teraz taki parking pisze, bo te zagraniczne nadają się tylko do tego, żeby nagrać o nich rozmowę w restauracji ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

za click na pewnej domenie .pl mialem 2.20, na drugi dzien to bylo juz 0.10 ...

ruch drastycznie spadl, reklamy i ads na stronie o rapie to seo.... WTF is Going On?

w Nastepnym miesiacy wszystko albo ustawiam pod moje keywordy albo wywalam gdzie indziej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×