Jump to content
bluro

Żywność Funkcjonalna MonaVie - biznes z gwarancją na lata

Recommended Posts

...Ja natomiast produkt droższy ponieważ jest to tez narzędzie do generowania zniżek czy tez pieniędzy.kupuję za około 100zł. więc masz przebitkę razy trzy. ale w dłuższej perspektywie będzie miał taniej.

... kupuję przynajmniej 10 butelek tego soku miesięcznie :)

 

Tylko jako ciekawostkę wstawiłem to że, kupuję po 30pln. Nie jestem zainteresowany współpracą. (nie miałbym sumienia sprzedawać go moim znajomym po tak zawyżonej cenie)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne, że nikt nie sprawdził czy domena żywnośćfunkcjonalna.pl jest wolna - moim zdaniem całkiem przyszłościowa domena. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z moich przyjaciół wpadł kilka lat temu w macki podobnej sekty. Niesamowite było jak próbował przekonywać na siłę (na przykładzie swojej osoby), jakie są to cudowne/lecznicze produkty.

Problem był w tym, że on był okazem zdrowia. Facet nie pijący, nie palący, dobrze się odżywiający, dbający o swoje ciało (basen, siłownia etc.), nawet miał szczęście do bujnych włosów na głowie (bo niektórzy łysieją niestety już w wieku 19-20 lat). Jak przyszedł do nas do domu na prezentację, to musiał coś wymyślić (jakiś pozytywny efekt, który powodują te "ziółka"). No i wymyślił - na koniec mówi do nas: "Miewałem niekiedy zgagę, a od czasu, kiedy pijam MLM-Cud-Nektar, to uwierzcie, zgaga zniknęła". No i padliśmy z żoną na ziemię ;)

 

Jemu natomiast udało się nieźle wzbogacić (jest obecnie w trzecim tego typu systemie MLM i to dosyć wysoko), po prostu umie dobrze nawijać makaron na uszy, a niestety duży procent ludzi jest naiwnych i podatnych na tego typu historyjki. Dodam jeszcze, że jest/był człowiekiem, który zawsze miał bardzo dużą grupę znajomych (kiedyś, jeszcze przed historiami z MLM, pokazywał mi, że brakło mu miejsca w telefonie na wpisywanie kontaktów), a dla wielu z nich był niejako autorytetem, więc pole do popisu miał szerokie.

 

Najlepsi są jednak Ci, którzy dzwonią do Ciebie po 12 latach nie dawania znaku życia (i mówię tu o takich dalszych znajomych z którymi było się w młodości raptem na 2 imprezach) i proponują spotkanie w celu przedstawienia super bizesu/sposobu na zbicie fortuny :lol:

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. przynajmniej dwukrotnie obiecywałem na tym forum, że nie będę się udzielał w wątkach mających cokolwiek wspólnego z MLM, ale kolejny raz nie mogłem się niestety powstrzymać.

Edited by alpine5
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne, że nikt nie sprawdził czy domena żywnośćfunkcjonalna.pl jest wolna - moim zdaniem całkiem przyszłościowa domena. ;-)

Instynkt łowcy domenowego - na pełnych obrotach :D

Gratuluję przyszłościowej domeny, chyba tylko Ty na tym zarobisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

To że się nic nie zarabia nie zwalnia z płacenia ZUS-u (jeśli prowadzona jest działalność).

wlasnie - co za rynsztok... zabijanie drobnej przedsiebiorczosci

 

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile hodowlę jeleni można nazwać inwestycją to ich poszukiwanie na pewno już nią nie jest. Moim zdaniem, ten temat, na tym forum i w tym temacie to jakieś kpiny i pomyłka...Muszę porozmawiać z sąsiadką, codziennie inwestuje w pampersy, może zechce coś również tutaj napisać o tej inwestycji...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam nie było mnie trochę czasu. Widzę cwaniactwo się szerzy ,że aż miło popatrzeć .Chociaż czasami jednak denerwuje to człowieka.

Kolega powyżej pytał czy żywność ma Polskie atesty. Oczywiście ,ze tak w przeciwnym razie niemogłaby być sprzedawana w Polsce.

Tym bardziej nie mogliby używać jej sportowcy. Lekarz na pewno by nie pozwolił.

 

alpine5

Fajna opinia cieszę się,ze jednak zdecydowałeś się wypowiedzieć.

 

Mogę powiedzieć wam jak się działa etyczne na dzisiejszym przykładzie.

Dzisiaj w szkole poznałem fajnego gościa okazało się ,że interesuje się boksem dietetyką i innymi sprawami.

Nic mu nie oferowałem, po 6 godzinach podwiozłem go na pociąg i pogadaliśmy chwile ( nie o biznesie) i wręczyłem mu wizytówkę.

Powiedziałem ,ze produkty są drogie ale można też zarobić odparł oooo ciekawe. Powiedziałem mu by wszedł sobie na stronkę i zobaczył.

No i w ten sposób powiedziałem nowemu człowiekowi czym się zajmuje a przy okazji nawiązałem szczerą uczciwą znajomość.

 

Widzi ktoś tutaj dzianie nachalne czy też po prostu jakieś złe? Po prostu trzeba rozumieć kilka podstawowych zasad.

Tak wiec proszę nie wrzucać wszystkiego do jednego wora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że jak już zarejestrowałeś pierwszą swoją nindżę i "poczułeś" klimacik tego forum to może warto by się tu zatrzymać troszkę dłużej i poczytać co nie co o domenach? Każdy ma ciężkie początki - to zrozumiałe. Natomiast patrząc w daleką przyszłość to myślę, że lepiej wyjdziesz na domenach. Potraktuj kontakt z tym forum jako znak z góry ;)

 

Zobacz prostą kalkulację skoro tak bardzo je lubisz:

 

Za 100 zł masz do wyboru:

 

1. Jedną flaszkę jakiegoś wywaru, który możesz kupić za 30 zł u zielarza :P

2. Zarejestrować 8 domen (jak trafisz na promocję to może i nawet 10), które przy odrobinie szczęścia i dobrym poczytaniu forum możesz spieniężyć przynajmniej z kilkuset lub kilkutysięcznym % zysku.

3. Dać spokój sobie z kilkoma lub kilkunastoma takimi flaszkami i kupić już niezłą domenę na giełdzie, którą uda Ci się za parę lat sprzedać za konkretne pieniądze (oczywiście tutaj też się kłania czytanie forum).

4. Olać magiczne flaszki i domeny, wziąć te 100 czy 300 zł i iść z kumplami albo dziewczyną do knajpy i bawić się do samego rana olewając system :P

Edited by vul
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście rozumiem o co Tobie chodzi. ale zauważyłem ,że jest pewna grupa osób co poszukiwała alternatywy.
Uznałem ze moja oferta spełnia idealnie oczekiwania. nie dla każdego oczywiście. Ja z tego forum maksymalnie spodziewam się ,że kontakt nawiąże jedna osoba max dwie. Wpływ grupy jest bardzo duży, dlatego też wielu wchodząc czyta nie zapoznaje nawet się z tematem.

Jednak osoba asertywna i mająca silną osobowość jeśli będzie chciała to wyciągnie wnioski.

 

No mówię co chcecie Panowie ale kurde temat dla mnie jest bardzo interesujący.

W przeciwnym wypadku nie zaangażował bym siew to tak mocno.

Zobaczcie silna firma świetny produkt , trend wzrostowy, gwarancja.

no kurcze nie znam lepszych warunków biznesu.

tutaj mamy 50% dla firmy 50% dla ludzi no układ idealny.

 

Podkreślam dla mnie widzę niestety ,że was nie interesuje ta tematyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bluro, z twoim zacięciem do wciskania kitu, weź odkup ode mnie moje portfolio domen za 2,5 k zł za każdą domenę, opyl za 5 k czy ile tam wyciśniesz i patrz, deal lepszy niż na jakichś tam jagódkach - po prostu góra złota z przebitką o jakiej w MLM mógłbyś tylko pomarzyć.To co, wchodzisz w to? Na początek proponuję odkupienie 500 domen. Dostaniesz 25% rabatu. Pomyśl, wystarczy opylić 1/5 i już będziesz mógł szukać salonu z ferrari

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

umberto rozumiem ,że Cibie to nie interesuje. ale po co ta cała ironia?

Ja i tak będę działał dalej i tak w tej profesji , bo widzę w tym duża przyszłość.

a co do ferrari to rozumiem ,że już śmigasz co najmniej jakimś wozem do 150k?

dziękuje i dobranoc.

 

Panowie po raz kolejny apeluje nie róbcie mi szopki z tematu.

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie mu już spokój.

 

Bluro: źle trafiłeś. To nie jest forum pokroju wizaz.pl, przy całej mojej sympatii do jego userek. To jest forum domeniarskie. Z drobnymi wyjątkami znajdują się tu ludzie używający mózgu. Obawiam się, że Twoja religia nie znajdzie tu posłuchu. Zrobisz, co zechcesz, ale najlepiej by było, gdybyś próbował szczęścia gdzie indziej - to rada z życzliwości do Ciebie, bo wiem, że marnujesz czas i prawdopodobnie gdzie indziej zarobiłbyś już klienta, co na di.pl jest bardziej niż wątpliwe.

 

3mka

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie mu już spokój.

 

Bluro: źle trafiłeś. To nie jest forum pokroju wizaz.pl, przy całej mojej sympatii do jego userek. To jest forum domeniarskie. Z drobnymi wyjątkami znajdują się tu ludzie używający mózgu. Obawiam się, że Twoja religia nie znajdzie tu posłuchu. Zrobisz, co zechcesz, ale najlepiej by było, gdybyś próbował szczęścia gdzie indziej - to rada z życzliwości do Ciebie, bo wiem, że marnujesz czas i prawdopodobnie gdzie indziej zarobiłbyś już klienta, co na di.pl jest bardziej niż wątpliwe.

 

Słusznie.

Dodam tylko, że dla mnie to nie różni się to zbyt wiele od avon, oriflame, dystrybucją garnków zepter czy też kiedyś sprzedażą tele2 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)

Słusznie.

 

+ 1

 

Bardzo trafne podsumowanie wątku przez plw,który to wątek rozrósł się ponad rozsądną miarę jak na forum domenowe.

 

Dla mnie nauczką była reakcja thomaso (po raz kolejny szacunek!!!) który pokazał jak nawet z ciekawego tematu można wyciągnąć korzyści => czytaj znaleźć ciekawą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście ,że prawidłowa reakcja dla kogoś kto interesuje się biznesami z domenami.

tutaj oczywiście duży plus dla thomaso za czujne oko :)

plw fajnie to opisałeś. ale zobacz teraz z innej perspektywy.

tematy będę prowadził cały czas udoskonalał o nowe informacje bo w monavie duzo się dzieje cały czas.
w końcu ktoś się zainteresuje chociaż do tego momentu by przeprowadzić rozmowę.

być może ta osoba będzie znała kogoś kogo będzie interesowała taka tematyka.

ewentualnie sama będzie zainteresowana. wówczas możliwe ,ze narodzi się jakaś mniejsza większa uczciwa współpraca.

a o to w tym biznesie chodzi by rozmawiać i informować.

jedna szczera rozmowa jest wara więcej niż cały ten temat :)

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

tematy będę prowadził cały czas udoskonalał o nowe informacje bo w monavie duzo się dzieje cały czas.

Podejrzewam że, teraz już ci nie zależy o informowaniu o produktach ...a w ogóle o powtarzaniu/promowaniu w każdym poście nikomu nie znanej nazwy firmy. Ot taki marketing.

Gdzie etyka o której pisałeś? :)

Rozmowa o zarabianiu to jedno a spam to drugie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

epson to tylko Twoje podejrzenia :) do których oczywiście masz pełne prawo.

 

edit:

zapomniałem odpowiedzieć wtedy teraz czytam i dopisuję.

 

Gdzie etyka o której pisałeś? :)

Zawsze ale to zawsze postępuje etycznie i uczciwie. informuję o ryzyku korzyściach i prezentuje najuczciwiej jak sie da.
wole mieć 5 osób działających tak samo niż 10 oszołomów. bo z tych dziesięciu po 3-4 miesiącach nie zostanie mi nikt.
stosuję zasadę traktuj drugiego jak chciałbyś aby ktoś traktował Ciebie.
​tak więc mówiąc mi ,że cos robię nie etycznie czy nie uczciwie to mnie obrażasz.
Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites


Gdzie etyka o której pisałeś?

 

 

​tak więc mówiąc mi ,że cos robię nie etycznie czy nie uczciwie to mnie obrażasz.

 

Widzisz, interpunkcja czasami się jednak do czegoś przydaje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sumie mogłem się od tego już powstrzymać.

na początku nie zrozumiałem o co Tobie chodzi z tą gramatyką.

 

oczywiście masz racje ze się przydaje..... jednak u mnie to z tym na bakier, niestety

dlatego zawsze uprzedzam aby nikt nie był w szoku :)

 

mindryl

a co sądzisz o tematyce żywności funkcjonalnej,czy też suplementów diety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bluro, czy możesz wkleić skany etykietek ze składem tych cudownych produktów? Albo podlinkować do strony, na której znajduje się skład produktów dystrybuowanych w Polsce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wytłumaczy mi ktoś co ten wątek ma wspólnego z tematem...INWESTYCJE ? Bo moim skromnym zdaniem nic...za to z próbą wciskania kitu w stylu garnków z czarnej stali i kołder z wełny mysich piczek ma wiele...:) nie widzę w tym temacie nic co można by było nawet na wyrost nazwać inwestycją !!!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli oczywiście już Tobie tłumaczę.

​Inwestycja ponieważ wydajesz pieniądze na produkt ( narzędzie) dzięki któremu możesz zarobić.

dodatkowo inwestujesz w profilaktykę swojego zdrowia. Wzmacniasz swój układ immunologiczny stosując monavie activ dbasz też o swoje stawy.

jednak generalnie chodzi o profilaktykę przed chorobami cywilizacyjnymi.

 

czyli zobacz inwestujesz tutaj tak naprawdę w siebie a dodatkowo dostajesz narzędzia dzięki którym możesz prowadzić swój malutki biznesik.
bez żadnych problemów czy też kosztów stałych. inwestujesz 1000zł jeśli chcesz rozpocząć działalność biznesową i już masz micro przedsiębiorstwo franczyzowe. teraz wszystko w Twoich rękach.

 

za darmo otrzymujesz szkolenia jak ten biznes prowadzić (takie szkolenia kosztują grube pieniądze. monavie robi to za darmo)

, jak się zachowywać jak nie wystraszyć ludzi itd. krótko mówiąc otrzymujesz cały działający i sprawdzony system.

Bo mówimy tutaj w kwestii biznesowo-konsumenckiej. Czyli zostajesz dystrybutorem i rozbudowujesz swoją sieć klientów.

Czyli robisz to samo co w każdym jednym biznesie. biznes oczywiście w każdej chwili możemy zamknąć bez żadnych kosztów.

czy też za jakiś czas otworzyć go ponownie.

 

 

Natomiast jeśli jesteś tylko konsumentem to inwestujesz w siebie oczywiście też możesz zostać dystrybutorem.

Ja np wybrałem taka drogę najpierw zostałem konsumentem później dystrybutorem taki układ jest tańszy.

również można przetestować produkty.

 

umberto oczywiście ,że tak.

Logiczne ,ze trzeba zobaczyć co tam jest w produkcie :) zaraz będą fotki :)

 

MONAVIE RVL

 http://monavie-polska24.pl/poznaj-monavie-rvl/
SOK MONAVIE
http://1drv.ms/U5V1PG

Uwaga! Tutaj pewnie zaraz będzie na mnie najazd zdrowy sok z konserwantami ,dlatego już tłumaczę dlaczego tak jest napisane.

E202 Sorbinian potasu inaczej Sól potasowa kwasu sorbowego , naturalnie występującego w owocach europejskiej jarzębiny (Sorbus aucuparia), od której wywodzi się nazwa kwasu.

 

E211 Benzoesan sodu - organiczny związek chemiczny, sól sodowa kwasu benzoesowego, stosowana jako konserwant żywności. Na skalę przemysłową uzyskuje się go syntetycznie.W postaci anionu benzoesanowego występuje głównie w jagodach, a także w niewielkich ilościach w żurawinie, grzybach, cynamonie, goździkach. W jagodach Acai (głównego składnika Monavie) występuje również naturalnie - w Monavie jest go tyle ile w garści suszonej żurawiny i jest to jeden ze składników konserwujących sok. Dzięki temu firma unikneła zagęszczania, pasteryzowania czy chemicznego konserwowania soku.

 

E330 Kwas cytrynowy - Kwas cytrynowy występuje w niewielkich ilościach w większości organizmów żywych, gdyż spełnia ważną rolę w ich metabolizmie, W większych ilościach występuje w niektórych owocach, np. w cytrynach , w których stanowi nawet do 8% suchej masy.

 

Podsumowując Monavie jest mieszanką 19 świetnie smakujących owoców na czele z jagodą acai, która zawiera niezbędną dawkę antyoksydantów oraz całą gamę składników odżywczych, które razem tworzą mieszankę dostosowaną do naturalnych potrzeb Twojego organizmu i stanowią niezbędny suplement codziennej diety.

W soku nie są stosowane żadne chemiczne zamienniki naturalnych substancji lub tzw. identycznych z naturalnymi uzyskiwanymi chemicznie. Co więcej firma gwarantuje, iż wszystkie owoce pochodzą z naturalnych, ekologicznych upraw kontrolowanych przez firmę. Plantacje m.innymi w Brazylii można odwiedzić.

Wklejam cytat bo już to kiedyś tłumaczyłem. Napisane na butelce musi być, unia europejska tego wymaga. czy naturalne czy też chemiczne.

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli oczywiście już Tobie tłumaczę.

​Inwestycja ponieważ wydajesz pieniądze na produkt ( narzędzie) dzięki któremu możesz zarobić.

dodatkowo inwestujesz w profilaktykę swojego zdrowia. Wzmacniasz swój układ immunologiczny stosując monavie activ dbasz też o swoje stawy.

jednak generalnie chodzi o profilaktykę przed chorobami cywilizacyjnymi.

 

czyli zobacz inwestujesz tutaj tak naprawdę w siebie a dodatkowo dostajesz narzędzia dzięki którym możesz prowadzić swój malutki biznesik.

bez żadnych problemów czy też kosztów stałych. inwestujesz 1000zł jeśli chcesz rozpocząć działalność biznesową i już masz micro przedsiębiorstwo franczyzowe. teraz wszystko w Twoich rękach.

 

za darmo otrzymujesz szkolenia jak ten biznes prowadzić (takie szkolenia kosztują grube pieniądze. monavie robi to za darmo)

, jak się zachowywać jak nie wystraszyć ludzi itd. krótko mówiąc otrzymujesz cały działający i sprawdzony system.

Bo mówimy tutaj w kwestii biznesowo-konsumenckiej. Czyli zostajesz dystrybutorem i rozbudowujesz swoją sieć klientów.

Czyli robisz to samo co w każdym jednym biznesie. biznes oczywiście w każdej chwili możemy zamknąć bez żadnych kosztów.

czy też za jakiś czas otworzyć go ponownie.

 

Mylisz chłopie pojęcia...codziennie kupuje jedzenie, co jakiś czas alkohol ( to najlepiej oprocentowana inwestycja :) ) chodzę do lekarza i robię wiele innych rzeczy dla siebie jak każdy z nas...ale nie nazywam tego inwestycją w stricte tego słowa znaczeniu...To pierwsze co kwalifikuje ten temat do usunięcia, drugie...próbujesz łapać klienta na te rozpuszczalniki w cenach z marsa i budować grono odbiorców...to drugi powód do wywalenia tego obciachowego wątku...Trzeci i główny powód do jego usunięcia to świadomość iż ten wątek nie ma nic wspólnego z czymś co myślący ludzie nazywają INWESTOWANIEM...to wątek w którym autor bawi się w internetowego domokrążce...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby było tak jak mówisz to z firmą nie współpracowały by tak poważne osobistości.

Problem jest w tym ,ze ty nie jesteś obiektywny tylko negatywny...

 

No to słucham w takim razie czym według CIEBIE jest INWESTYCJA.

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×