Jump to content
bluro

Żywność Funkcjonalna MonaVie - biznes z gwarancją na lata

Recommended Posts

Witam
Dzisiaj chciałbym pokazać bardzo interesujący temat biznowo - zdrowotny.

Dokładniej chodzi o produkty ,których zadaniem jest poprawa naszego zdrowia.
Czyli jedna z największych darów i potrzeb człowieka.

 

Obecnie branża zdrowej żywności przezywa prawdziwy bum.
W praktycznie w każdym większym mieście dostępne są sklepy ze zdrową żywnością.

Dlatego moim zdaniem warto się zainteresować ponieważ popularność tych produktów będzie cały czas wzrastała.

Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome sposobów produkcji jedzenia i powiązanych z nimi chorób cywilizacyjnych.

 

To tak w skrócie teraz myślę ,że warto zaprezentować firmę jak i produkty no i na pewno wspomnieć o gwarancji bo pewnie wiele osób zainteresowała.

 


Mona-Vie%5B1%5D.png

 

MonaVie powstała w styczniu 2005 roku i szybko stała się liderem w branży wellness.
Dostarczając możliwości na poprawę zdrowia.
Głównym atutem firmy jest system i planowi wynagrodzeń,MonaVie dzieki któremu możemy zarabiać aż na 10 sposobów.

Rynek docenił potencjał firmy i stała się jedną z najszybciej rozwijających się firm na świecie,
czego dowodem jest pozycja na liście 500 najszybciej rozwijających się firm, opublikowanej przez magzyn Inc. 2009.

W Polsce firma istnieje już 4 rok i wykreowała wielu zamożnych ludzi.

Globalnie firma istnieje już 9 lat i działa w wielu krajach, dlatego mamy też doczynienia z biznesem międzynarodowym.
Ostaniem sukcesem firmy jest współpraca z klubem Real Madryt.

 

Vitoria-Sport-Club-WholeGroup_slider.jpg

 

 

 

 

Prezentacja w ciągu 45 minut wyjaśnia dość dokładnie całą firmę i jej potencjał.

Omówiona jest również gwarancja.

Dlatego osoby zainteresowane warto aby się skupiły.

 

 

Zapraszam do dyskusji , moim zdaniem to świetna firma i możliwość biznesu w wzrastającym trendzie wellnes.

Więcej informacji na stronie monavie

​Dostępne są tam również dokładniejsze opisy produktów.

​Tutaj starałem się tylko nakreślić ten temat....

 

Zapraszam do dyskusji B)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna piramida? Wystarczyły dwie minuty, aby w sieci znaleźć setki negatywnych komentarzy. Z takimi tematami to prędzej na wizaz.pl (nie obrażając oczywiście użytkowniczek tego forum, po prostu kobiety są bardziej skłonne do uczestnictwa w tej branży).

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna piramida? Wystarczyły dwie minuty, aby w sieci znaleźć setki negatywnych komentarzy.

szogun

a sprawdziłeś jakie osoby to piszą? zauważ ,że argumenty tych osób są chaotyczne i bardzo słabe.

kolejna piramida mówisz hmmm tak jest to piramida jak każda firma stacjonarna

czy tez instytucja państwowa.

bo piramida finansowa zapewne o jakiej myślisz to zupełnie co innego.

gdyby tak było nie współpracowali by z taką marką jaką jest Real Madryt jak i z naszymi czołowymi sportowcami.

no i gwarancja czy uważasz ze piramida daje jakąkolwiek gwarancję?

 

dopisałem trochę bo tez napisałem tak chaotycznie. a wypadało wytłumaczyć.

a napisałem tutaj ponieważ zauważyłem kilka mądrych osób np w temacie o bitcoin czy też szukających pomysłu na biznes.

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzmi trochę jak Amway. ;-) Chodzi mi o retorykę, a nie o zakres produktów. Ale może to po prostu specyfika tego modelu biznesu.

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzmi trochę jak Amway. ;-) Chodzi mi o retorykę, a nie o zakres produktów. Ale może to po prostu specyfika tego modelu biznesu.

Amway był pierwszą firmą tego typu.Popełnili bardzo wiele błędów ale dzięki nim wiele firm mogło powstać już po ewolucji.

Ludzie skupiali się na sprzedaży produktów nie budowie grupy konsumenckiej. Dziś dział się w zupełnie inny sposób.

Dziś praktycznie każdy produkt można kupić w systemie marketingu wielopoziomowego i jest to bardzo przyszłościowa dziedzina gospodarki.

Wzrost w 2013 roku to aż 4%..

Jednak cały potencjał jest tutaj w planie marketingowym który jest hybrydą.

Czyli najbardziej przyjaznym planem i możliwością wycofania się bez utraty kapitału.

Wspominam o tym ponieważ jest to kluczowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suplementowy szajs. Śmieszą mnie ludzie, którzy poświęcają swój cenny czas na pisanie tych wszystkich opisów - steku marketingowych bzdur. Potem kończą na stacji Metro Centrum prowadząc "handel z wora" i cały czas patrząc, czy aby zza rogu nie wyłoni się straż miejska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

umberto

Kolego korzystałeś z produktów? Pewnie nie dlatego proszę nie wypowiadać się negatywnie o czymś z czym nie miałeś doczynienia.

Mówiąc szajs co masz na myśli czego oczekujesz od tych produktów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suplementowy szajs. Śmieszą mnie ludzie, którzy poświęcają swój cenny czas na pisanie tych wszystkich opisów - steku marketingowych bzdur. Potem kończą na stacji Metro Centrum prowadząc "handel z wora" i cały czas patrząc, czy aby zza rogu nie wyłoni się straż miejska.

 

Czyli co, każdy diler wcześniej miał angaż jako copywriter w branży mlm? Czasem umberto jak coś palniesz... :)

 

Niemniej jednak między słowami zgadzam się z Tobą i z tym, że większość podobnych firm to po prostu nic innego jak żerowanie na zaufaniu najczęściej młodych ludzi, którzy są omamieni złotymi górami.

Edited by szogun
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluro - ładnie wyguglałeś temat i ładnie zacząłeś pytając admina o zgodę i uzyskując ją a dopiero później przedstawiając ofertę. Chwała za taką kolejność.

Marketing wielopoziomowy lub jak kto woli Multi-level marketing należy uznać za ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy go potrafią zbudować i rozkręcić. Pozostali potrzebują dużych pokładów wiary w sukces i w oferowane produkty, pozyskiwania klientów i przede wszystkim ciągłej rozbudowy sieci żeby przyzwoicie zarabiać.


Nie chcę tutaj dyskutować o żywności funkcjonalnej ani o produktach, które oferujesz bo powszechnie i tak określa się je z dystansem jako "cudowne mikstury". Podobne "cudowne preparaty" oferuje też kilka innych firm, których z szacunku do Twojej pracy nie będę tutaj wymieniał.

 

Tak czy inaczej nie dziw się krytyce bo nie każdemu odpowiada budowanie takich struktur i sprzedaż produktów oferowanych z wiarą większą niż naturalne potrzeby przeciętnego człowieka. Dla niektórych to zajęcie z pogranicza kaznodziejstwa.

A tutaj takich jak na lekarstwo ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam firmy mona vie i raczej nie chce poznac, ale jedno musze przyznac ... jagody acai to petarda.

Pyszne, bardzo zdrowe no i niestety bardzo dosyc drogie.

Nie wroze waszej firmie spektakularnych sukcesow, bo niby czemu mialbym kupowac jagody (sok, proszek czy owoce) u was a nie wybrac sie do lokalnego sklepu i tam sobie kupic np mrozone jagody (z pewnoscia duzo taniej).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o "cudowne coś tam" to wolę podjechać do znajomego rolnika, któremu ufam i wiem jak uprawia warzywka i owoce.

 

Co do firmy to znam ją na tyle, że swego czasu mój brat w niej pracował. Po około 3 miesiącach rzucił tym i poszedł do firmy ubezpieczeniowej. Z tego co z nim rozmawiam to nie żałuje - lepiej na tym wyszedł. Tyle mogę dołożyć w tym temacie ode mnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skoro jesteśmy na forum o domenach to powiem, że z domeną to zaszalałeś - monavie-polska24.pl co to ma być? Poklikałeś kilka postów dla niepoznaki (głównie w swoim wątku), o domenach nie wiesz nic i nie chcesz wiedzieć, a sama Twoja obecność tutaj to wodolejstwo nt cudownych produktów i nieograniczonych możliwości zarabiania.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to pomyślałem by dać każdemu po plusiku,który wnosi cos do tematu. W końcu to jest jego zaangażowanie i nalezy się nagroda.

Cieszy mnie ,ze od wczoraj w nocy jest trochę chętnych do dyskusji.

 

Bluro - ładnie wyguglałeś temat i ładnie zacząłeś pytając admina o zgodę i uzyskując ją a dopiero później przedstawiając ofertę. Chwała za taką kolejność.

Oczywiście trzeba szanować ludzi i administrację. Co z tego ze bym napisał a Pan admin powiedział by nie to szmelc nie pozwalam. Cholerny akwizytor itd. Niestety ale tak wielu ludzi też mysli. Dlatego mówie po co moja praca ma isć na marne. W końcu jestem gościem a gdy jesteśmy u kogoś w gościach? Pytamy czy możemy, dlatego też zasady dobrego zachowania to nakazują.

 

Marketing wielopoziomowy lub jak kto woli Multi-level marketing należy uznać za ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy go potrafią zbudować i rozkręcić. Pozostali potrzebują dużych pokładów wiary w sukces i w oferowane produkty, pozyskiwania klientów i przede wszystkim ciągłej rozbudowy sieci żeby przyzwoicie zarabiać.

Tu masz pełną rację. Nie każdy nadaje sie do tej branży tak samo jak nie każdy nadaje sieaby mieć własna firmę. Moim zdaniem MLM niezbyt wiele rożni się od firmy stacjonarnej. Tutaj mamy to ułatwienie ze nie płacimy żadnych zusów srusów i innych morderczych kosztów.

Skupiamy się tylko na klientach, oraz mamy gotowe narzędzia jak to robić skutecznie i etycznie.

Dlatego ja to nazywa Micro Franczyza. Zasady te same przyjrzyjcie się :)

 

Nie chcę tutaj dyskutować o żywności funkcjonalnej ani o produktach, które oferujesz bo powszechnie i tak określa się je z dystansem jako "cudowne mikstury". Podobne "cudowne preparaty" oferuje też kilka innych firm, których z szacunku do Twojej pracy nie będę tutaj wymieniał.

Zgadza sie na rynku jest bardzo duzo preparatów chociaż Jagodę Acai oferuje niewiele.

Wiele to też produkty sztuczne oczywiście są też naturalne.

 

Tak czy inaczej nie dziw się krytyce bo nie każdemu odpowiada budowanie takich struktur i sprzedaż produktów oferowanych z wiarą większą niż naturalne potrzeby przeciętnego człowieka. Dla niektórych to zajęcie z pogranicza kaznodziejstwa.

Widzisz bo każdy mysli najpier o sprzedaży i polecaniu takie głupie myslenie.
Najpierw trzeba samemu przekonać sie do produktów poużywać sprawdzić i jeżeli okażą się ok i spełniajace oczekiwania

to można zaczynać dziać.To jest dzianie etyczne i przemyślane.

Bardzo wiadac jak człowiek nie wierzy w produkty,które poleca , wówczas jest to wciskanie.

Bo ja zawsze mówię a jak ty byś zareagował na to co robisz?

 

 

Nie znam firmy mona vie i raczej nie chce poznac, ale jedno musze przyznac ... jagody acai to petarda.

monavie to nie tylko jagoda acai to 18 superowoców w składzie. zachęcam jednak aby sie zapoznać.

Przecież kupować nie musisz ale wiedzieć warto.

 

 

Nie wroze waszej firmie spektakularnych sukcesow, bo niby czemu mialbym kupowac jagody (sok, proszek czy owoce) u was a nie wybrac sie do lokalnego sklepu i tam sobie kupic np mrozone jagody (z pewnoscia duzo taniej).

 

 

Moim zdaniem firma już osiągnęła spektakularne sukcesy jest znana i ceniona na całym świecie. Produktów używają gwiazdy szklanego ekranu.
W USA wiele razy było o monavie w programach informacyjnych no i wielu wielu znakomitych lekarzy i dietetyków.
Moim zdaniem to mówi samo za siebie :)
A co do produktów jeśli uważasz ,zę jest taniej to powiedz ile jesteś w stanie kupić za około 7-10 zł. Bo tyle kosztuje dzienna konsumpcja monavie.
No i zauważ ,że jak polecisz monavie to zarobisz prowizje i masz kolejne produkty taniej. a do sklepu idziesz i masz zawsze tę samą cenę.
Oczywiście wybór nalezy zawsze do konsumenta.

 

Jeżeli chodzi o "cudowne coś tam" to wolę podjechać do znajomego rolnika, któremu ufam i wiem jak uprawia warzywka i owoce.

Co do firmy to znam ją na tyle, że swego czasu mój brat w niej pracował. Po około 3 miesiącach rzucił tym i poszedł do firmy ubezpieczeniowej. Z tego co z nim rozmawiam to nie żałuje - lepiej na tym wyszedł. Tyle mogę dołożyć w tym temacie ode mnie.

Jak juz wspomniałem nie dla każdego jest to biznes. Nie czuł się w tej branży znalazł inną , która działa na bardzo podobnych zasadach.

Bardzo się cieszę ,ze znalazł swoją oazę.

Słuchaj mam prośbę czy mógłbyś zapytać brata czy napisał by proste sprawozdanie o produktach ?

Jak obiera je jako przeciętny klient? Myślę ,ze to ważne tym bardziej ,że skoro działał 3 miesiące to raczej 3-4 butelki wypił.

 

 

 

A skoro jesteśmy na forum o domenach to powiem, że z domeną to zaszalałeś - monavie-polska24.pl co to ma być? Poklikałeś kilka postów dla niepoznaki (głównie w swoim wątku), o domenach nie wiesz nic i nie chcesz wiedzieć, a sama Twoja obecność tutaj to wodolejstwo nt cudownych produktów i nieograniczonych możliwości zarabiania.

Nigdzie nie mówiłem ,że są to niewiadomo jakie pieniądze. Powiedziałem ze jest to SZANSA mądry człowiek zrozumie.
Co rozumiesz przez cudowny produkt? Skrzydełka z du*y dum czy co ? jessli tak to gwarantuje ,ze tego tutaj niema ;-)

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie każdy nadaje sie do tej branży tak samo jak nie każdy nadaje sieaby mieć własna firmę. Moim zdaniem MLM niezbyt wiele rożni się od firmy stacjonarnej. Tutaj mamy to ułatwienie ze nie płacimy żadnych zusów srusów i innych morderczych kosztów.

Skupiamy się tylko na klientach, oraz mamy gotowe narzędzia jak to robić skutecznie i etycznie.

Dlatego ja to nazywa Micro Franczyza. Zasady te same przyjrzyjcie się

 

Prowadzisz działalność w sposób zorganizowany i ciągły i nie masz obowiązku zarejestrowania działalności i płacenia składek ZUS czy po prostu jeszcze nic nie zarabiasz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bluro - a o domenach coś podyskutujesz?

 

Może jakiś admin zamknie ten wątek, bo nic konstruktywnego i mądrego tutaj nikt już nie napisze, a akwizytorom (nawet najmilszym) dziękujemy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowadzisz działalność w sposób zorganizowany i ciągły i nie masz obowiązku zarejestrowania działalności i płacenia składek ZUS czy po prostu jeszcze nic nie zarabiasz ?

To że się nic nie zarabia nie zwalnia z płacenia ZUS-u (jeśli prowadzona jest działalność).

Share this post


Link to post
Share on other sites

umberto

Kolego korzystałeś z produktów? Pewnie nie dlatego proszę nie wypowiadać się negatywnie o czymś z czym nie miałeś doczynienia.

Mówiąc szajs co masz na myśli czego oczekujesz od tych produktów?

 

 

 

Myślę, że @Kangur dobrze to ujął:

 

 

 

Nie chcę tutaj dyskutować o żywności funkcjonalnej ani o produktach, które oferujesz bo powszechnie i tak określa się je z dystansem jako "cudowne mikstury". Podobne "cudowne preparaty" oferuje też kilka innych firm, których z szacunku do Twojej pracy nie będę tutaj wymieniał.

 

Tak czy inaczej nie dziw się krytyce bo nie każdemu odpowiada budowanie takich struktur i sprzedaż produktów oferowanych z wiarą większą niż naturalne potrzeby przeciętnego człowieka. Dla niektórych to zajęcie z pogranicza kaznodziejstwa.

A tutaj takich jak na lekarstwo ;)

 

Generalnie jak czytam coś takiego (na jednej ze stron)

 

 

Kwas ellagowy ma zdolność hamowania mutacji komórek DNA. * Kwas ellagowy wywołuje apoptozę (obumieranie) komórek nowotworowych i ma zdolności blokowania enzymów, powodujących przerzuty komórek nowotworowych.

 

to nawet nie mam siły tego skomentować:

 

"hamowanie mutacji", "zdolność blokowania enzymów powodujących przerzuty" - rozumiem, że marketingowcy nie musieli uważać na biologii.

 

Jagody Acai jak wszystkie inne owoce, najlepiej spożywać w formie naturalnej,. Jakiekolwiek przetworzone formy, proszek, soczki, nektary, czarodziejskie wywary sprawiają, że jest to żywność przetworzona, a witaminy i substancje funkcjonalne są bardzo wrażliwe na jakiekolwiek działania mechaniczno-chemiczno-fizyczne. Ludzie kupują suplementy żyjąc iluzją, że to coś pomoże. To g...o pomoże!

 

Cały szał-łał wokół tzw. żywności funkcjonalnej ma wyłącznie wymiar marketingowy. Z punktu widzenia wartości odżywczych nie ma to żadnego znaczenia. Nie ma też żadnych dokładnych badań, jaki wpływ ma taka żywność na człowieka. Z jednego powodu: trzeba by zrobi,ć badania kliniczne polegające na tym, że karmimy ludzi tym samym przez długi czas - lata - z dodatkiem takiej samej ilości np. jagód acai. Nikt nie jest w stanie zrobić tego typu badań, tym bardziej, że ich przeprowadzenie byłoby nieetyczne i nie ma takiej możliwosci. W związku z tym wszelki marketingowy bełkot o "cudwonych witaminkach i innych odzywkach" wynika wyłącznie z badań asocjacyjnych, bo ktoś tam gdzieś tam wypełnił ankietkę, jak mu się wydaje, że jest zdrowy, bo zjadł kiedyś tam trochę tego i owego.

 

moja rada na @bluro w tym temacie:

 

nie karmić trolla! Każdy post powoduje reakcję, podbijanie tematu, a od tego doznaje on orgazmu.

Nie będę już odpowiadać w tym temacie, żeby nie skarmiać @bluro pożywką (bez zawartości acai).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

umberto

dlaczego porównujesz wypowiedzi kogoś do moich?

to ,że ktoś tak pisze to jego sprawa.

Ja za swoje słowa odpowiedzialność biorę ale za kogoś już nie.

 

 

Prowadzisz działalność w sposób zorganizowany i ciągły i nie masz obowiązku zarejestrowania działalności i płacenia składek ZUS czy po prostu jeszcze nic nie zarabiasz ?

 

Oczywiście od zarobków jak najbardziej podatki trzeba płacić.

Natomiast sama działalność to nic innego jak polecanie wiec z DG niema nic wspólnego.

Tak więc w tej kwestii wszystko jest w 100% legalne.

 

 

mirekm

Co chcesz o domenie dyskutować?

Dlaczego taka wybrałem taka nazwę czy co ?

Przecież ja nie mam ani zamiaru jej sprzedawać ani nic.

Więc słucham zaproponuj dyskusję o czym chcesz dyskutować odnośnie tej domeny.

 

 

Panowie co wy jacyś tacy negatywni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś też dałem się namówić na takie produkty i wydawałem kilka stówek miesięcznie na podobną żywność. Przyznam że sok z acai piję codziennie na czczo - bo lubię. Do tego taki sok kupuję w sklepie lokalnym/ziołowym za 30 pln a wcześniej za stówkę, bo miało superaśne logo i prozdrowotne zapewnienia pewnej bio-eko-firmy, która dilowała tym towarem.

W obecnych czasach rynek jest trudny/zapchany wszystkim i dlatego sprzedawcy chwytają się wszystkich dostępnych marketingowych czarów marów.

 

 

Żeby być zdrowym nie wystarczy napić się soczku, spożywać propolis czy dodawać oleju lnianego do sałatek i wydawać jak najwięcej kasy na to -- zdrowie to złożona i delikatna sprawa nie tylko ciała ale też i duszy :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

epson

to fajnie ,że pijasz taki sok. ja również rano zawsze macham kieliszka to jak uzależnienie :)

ale pyszne uzależnienie.

 

sok kupuję w sklepie lokalnym/ziołowym za 30 pln

oczywiście zawsze jako konsument masz do wyboru. tańszy produkt i droższy z logiem super firmy jak mówisz.

Ty wybrałeś produkt tańszy.(wcale nie gorszy) Ja natomiast produkt droższy ponieważ jest to tez narzędzie do generowania zniżek czy tez pieniędzy.kupuję za około 100zł. więc masz przebitkę razy trzy. ale w dłuższej perspektywie będzie miał taniej.

to jest własnie cała ta różnica a biznes zaczyna się jak mamy już produkty za darmo.

 

 

Żeby być zdrowym nie wystarczy napić się soczku, spożywać propolis czy dodawać oleju lnianego do sałatek i wydawać jak najwięcej kasy na to -- zdrowie to złożona i delikatna sprawa nie tylko ciała ale też i duszy :-P

absolutnie siez tym zgadzam w całej rozciągłości i ścisłości. ale organizm bez odpowiednich witamin jest słaby.

Dlatego suplementacja w dzisiejszych czasach to podstawa. ale mądra suplementacja. nie wciąganie wszystkiego co jest dostępne.

bo to droga to ogłupienia i choroby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście zawsze jako konsument masz do wyboru. tańszy produkt i droższy z logiem super firmy jak mówisz.

Ty wybrałeś produkt tańszy.(wcale nie gorszy) Ja natomiast produkt droższy ponieważ jest to tez narzędzie do generowania zniżek czy tez pieniędzy.kupuję za około 100zł. więc masz przebitkę razy trzy. ale w dłuższej perspektywie będzie miał taniej.

to jest własnie cała ta różnica a biznes zaczyna się jak mamy już produkty za darmo.

 

Hehe żeby tylko ta dłuższa perspektywa nie okazała się za długa bo ta "przebitka razy trzy" może się za bardzo wybić w przód i przez najbliższe 15 lat nie wyjdziesz na + ;)

 

Dla mnie osobiście tego rodzaju biznesy to finansowy game over.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze niech Jehowi utworzą własny wątek i będzie komplet...jedni będą karmić ciało, drudzy ducha...:) a niech no tylko który spróbuje napisać że ma komputer do sprzedania...PARANOJA...:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe żeby tylko ta dłuższa perspektywa nie okazała się za długa bo ta "przebitka razy trzy" może się za bardzo wybić w przód i przez najbliższe 15 lat nie wyjdziesz na + ;)

 

Dla mnie osobiście tego rodzaju biznesy to finansowy game over.

toś mi teraz dołożył do pieca :) hahaha ale dzięki za troskę.

a co do produktów spożywam w ramach możliwość finansowych.

 

no i przypominam ,że jest to biznes na którym mozna zarobić.

trzeba się oczywiście zaangażować no i trafić na odpowiednich znajomych.

bo tutaj biznes głównie robimy ze znajomymi czyli ludźmi godnych naszego zaufania.

i cały myk polega na zaproszeniu dwoje osób. bo jak wspomniałem system to hybryda.

 

szkoda ,ze wiele osób tak zjechało ten temat. bo odstraszyło tylko potencjalnych zainteresowanych.

jednak prawda jest taka ,że jak ktoś jest zainteresowany to kopie i szuka tak to było u mnie.

 

lecę będę wieczorem a narzekającym i krytykującym przydały by się w końcu solidne argumenty :)

karteczka i długopis matematyki nie oszukacie Panowie :) a skoro wiele osób to zrobiło to można prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plan wynagrodzeń MonaVie:

 

http://media.monavie.com/pdf/poland/compensation_plan.pdf

 

Nic z tego nie rozumiem - przeczytałem tylko na przedostatniej stronie, że najniższy zarobek zwykłych dystrybutorów czyli 70% osób w całym tym MLM-ie to 0$ tygodniowo, a średni to 32$ tygodniowo i to mi wystarczy, żeby ocenić szansę na jakikolwiek sensowny zarobek na tym. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

thomaso

prezentacja dokładnie to wyjaśnia.nie boli a przyjemnie ja się ogląda.

przecież mówie jasno i wyraźnie ,ze nie każdy tu zarobi. jednak firma jest pewna swoich produktów dlatego dalej 90 dni gwarancji.

znasz lepszą firmę jak tak to powiedz mi chętnie sie przyglądnę.

 

Panowie dlaczego wy wyszukujecie cudów jak wszystko macie pod nosem??

wystarczy wziąć kartkę długopis napisać ze chce się pogadać prywatnie i możemy rozmawiać jak ludzie.

po co ten cyrk? po co wypowiadają się osoby które nic nei wnoszą do tematu? (tutaj nie mówię do ciebie thomaso tylko ogólnie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×