Jump to content
dezerter

Masz ruch? Zacznij na nim dobrze zarabiać!

Recommended Posts

Jako że od jakiegoś czasu pracuje w firmie zajmującej się programami partnerskimi chciałem polecić osobom z forum, które mają ruch o tematyce gier podłączenie programu partnerskiego z grami MMO - pp.funhub.pl

 

Wszystkie gry są bezpłatne, a prowizja jest wypłacana za każda nowo zarejestrowaną osobę. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od gry, ale średnio waha się w granicach 3-6 zł. W ofercie są między inny World of Tanks, League of Legends i kilkadziesiąt innych tytułów.

 

Co możemy zaoferować?

- największy wybór gier

- najlepsze stawki w Polsce

- szybkie wypłaty, realizowane w ciągu 1-2 dni od otrzymania dokumentów

- panel partnera z rozbudowanymi statystykami 24/7

- system reklamowy umożliwiający tworzenie kampanii i powierzchni reklamowych

 

Oczywiście ruch niekoniecznie musi być z tematyki gier, ale z reguły taki przynosi najlepsze efekty.

 

Zachęcam do rejestracji.

 

Zapraszamy do rejestracji na www.pp.funhub.pl

 

W razie pytań piszcie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy musi to być ruch .pl? Jeżeli nie to ile za usera z Francji?

 

 

EDIT: ogłoszenie nie dotyczy jedynie ruchu związanego z grami. Ten po prostu z oczywistych powodów się najlepiej konwertuje. Przekierować jak rozumiem można każdy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W standardowej ofercie koncentrujemy się głównie na polskich użytkownikach, ale dla niektórych klientów przygotowujemy dedykowane kampanie na dany kraj lub grupę krajów.

Jeżeli chodzi o Francję i inne kraje z europy zachodniej, to oczywiście stawki są znacznie wyższe niż w Polsce. Wpływ na prowizje za leda ma nie tylko kraj, z którego pochodzi ruch, ale przede wszystkim gra do której jest pozyskiwany użytkownik. Przykładowo na Francję jesteśmy w stanie zapewnić ponad 100 różnych kampanii z grami. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem to mogę podesłać Ci na maila listę przykładowych kampanii na Francję wraz ze stawkami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nie wnikacie skąd ruch? Może być z przekierowanych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w panelu zarządzania Podgląd LP: xxx to link do danej gry, który jest zsynchronizowany z moim kontem polecającym ?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nie wnikacie skąd ruch? Może być z przekierowanych domen?

Nie ma ograniczenia jeżeli chodzi o ruch z domen. Na pewno niedozwolone jest generowanie ruchu motywowanego, ruchu generowanego przez boty i tym podobne.

 

Czy w panelu zarządzania Podgląd LP: xxx to link do danej gry, który jest zsynchronizowany z moim kontem polecającym ?

Linki bezpośrednie możesz pobrać wchodząc na listę programów/szczegóły/"Linki do tego programu w Twoich kampaniach:"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli muszę dołączyć do jakiegoś programu i podać stronę na której chcę promować daną grę tak?

 

Chodziło mi w poprzednim pytaniu o to czy mogę wkleić link jako przekierowanie na pierwszą lepszą domenę z ruchem i czerpać zyski gdy ktoś wejdzie i zarejestruje się w grze. Czyli na przykład jak macie grę Farmerama to czy mogę wejść w szczegóły i wkleić w przekierowanie domeny http://playlink.pl/d/asha/1638 ? Tak żeby w rezultacie wyszło to tak: kidsgame.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli muszę dołączyć do jakiegoś programu i podać stronę na której chcę promować daną grę tak?

 

Chodziło mi w poprzednim pytaniu o to czy mogę wkleić link jako przekierowanie na pierwszą lepszą domenę z ruchem i czerpać zyski gdy ktoś wejdzie i zarejestruje się w grze. Czyli na przykład jak macie grę Farmerama to czy mogę wejść w szczegóły i wkleić w przekierowanie domeny http://playlink.pl/d/asha/1638 ? Tak żeby w rezultacie wyszło to tak: kidsgame.pl

 

Tak, każda gra to osobny program i aby móc pobrać link konieczne jest zgłoszenie się do programu. Przy zgłaszaniu wystarczy, że podasz domenę - nie musisz mieć pod nią żadnej strony w momencie wysyłania zgłoszenia.

Tak, możesz kierować ruch bezpośrednio ustawiając przekierowanie w domenie albo tradycyjnie przez umieszczanie kreacji na swoich stronach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, każda gra to osobny program i aby móc pobrać link konieczne jest zgłoszenie się do programu. Przy zgłaszaniu wystarczy, że podasz domenę - nie musisz mieć pod nią żadnej strony w momencie wysyłania zgłoszenia.

Tak, możesz kierować ruch bezpośrednio ustawiając przekierowanie w domenie albo tradycyjnie przez umieszczanie kreacji na swoich stronach.

 

Super. O to mi właśnie chodziło. Dzięki :)

 

edit: ile się mniej więcej czeka na akceptację zgłoszenia programu?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co piszesz to chyba bez znaczenia jest pochodzenie ruchu. Automat się do gry nie zarejestruje. Mam też pytanie w związku z tym co napisałeś wyżej a wynika z tego, że jedna domena - jedna gra. A nie można pod jedną domeną umieścić wszystkich ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie posiadasz swojej strony WWW, na której mógłbyś wkleić linki do różnych programów to jedną domenę możesz przekierować tylko na LP dotyczący jednej gry. W standardzie nie posiadamy LP z kilkoma grami, ale gdyby twoja domena generowałaby spory ruch to moglibyśmy pomyśleć o wykonaniu dla Ciebie dedykowanej strony WWW z wszystkimi lub większością gier (wraz z podpięciem linków trackingowych). Miałoby to mniej więcej taki format http://funhub.pl/

 

Pisz proszę na priv gdybyś był zainteresowany takim rozwiązaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie posiadasz swojej strony WWW, na której mógłbyś wkleić linki do różnych programów to jedną domenę możesz przekierować tylko na LP dotyczący jednej gry. W standardzie nie posiadamy LP z kilkoma grami, ale gdyby twoja domena generowałaby spory ruch to moglibyśmy pomyśleć o wykonaniu dla Ciebie dedykowanej strony WWW z wszystkimi lub większością gier (wraz z podpięciem linków trackingowych). Miałoby to mniej więcej taki format http://funhub.pl/

 

Pisz proszę na priv gdybyś był zainteresowany takim rozwiązaniem.

 

Jaki ruch musiałby być na domenie? Dodatkowo czy opcja wykonania dedykowanej strony z większą ilością gier wiązałoby się z jakimiś opłatami? Jeżeli tak to jakimi.

 

Mam jeszcze jedno pytanie: mam zatwierdzone przez Was 3 programy. Gdzie mogę sprawdzić pod jakimi domenami jest dany projekt/link? Parę dni temu widziałem to w panelu na jakimś odnośniku ale dzisiaj szukam i za nic nie mogę znaleźć. Bo rozumiem, że

to ważne przy ustawianiu przekierowania? Jak wstawię linka zatwierdzonego programu do innej domeny (przypisanej do innego programu) to rozumiem, że PP nie będzie działał poprawnie tak? Z góry dzięki za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orientuje się ktoś czy autor postu jeszcze żyje czy dokonał żywota nie informując nas wcześniej o tym ?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orientuje się ktoś czy autor postu jeszcze żyje czy dokonał żywota nie informując nas wcześniej o tym ?

:)

 

Jestem. Wysłałem Ci odpowiedz na priva.

 

 

Jaki ruch musiałby być na domenie? Dodatkowo czy opcja wykonania dedykowanej strony z większą ilością gier wiązałoby się z jakimiś opłatami? Jeżeli tak to jakimi.

 

Mam jeszcze jedno pytanie: mam zatwierdzone przez Was 3 programy. Gdzie mogę sprawdzić pod jakimi domenami jest dany projekt/link? Parę dni temu widziałem to w panelu na jakimś odnośniku ale dzisiaj szukam i za nic nie mogę znaleźć. Bo rozumiem, że

to ważne przy ustawianiu przekierowania? Jak wstawię linka zatwierdzonego programu do innej domeny (przypisanej do innego programu) to rozumiem, że PP nie będzie działał poprawnie tak? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

1. Nie mamy konkretnego progu, od którego można rozmawiać o dedykowanej stronie. Napisz na priva o jakich domenach mówimy i jakie są mniej więcej ich statystyki.

2. Napisz jaka ilość Cie interesuje.

3. http://pp.funhub.pl/merchant/twoje-programy tu znajdziesz listę programów w których uczestniczysz wraz linkami do polecania i lp docelowymi.

4. Możesz generować ruch również z innych źródeł niż te które wskazałeś przy zgłoszeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam. Kierowałem ruch z domen. Zarobiłem uczciwie około 6 tys zł i nie wypłacili twierdząc że to jest na pewno ruch motywowany nie mając do tego żadnych podstaw.

Prosząc o dowody nie odpisują na maila.

 

Znajomy z mniejszym ruchem zarobił 100zł - Wypłacili. Więc wszystko zależy od kasy a nie od tego jaki to jest ruch.

Mam trochę doświadczenia sieciami afiliacyjnymi. To że widzisz cyferki ile zarobiłeś nie znaczy, że wypłacą. Niestety często jest tak, że uzasadniają to złamaniem regulaminu i ruchem motywowanym. Tobie banują konto albo ignorują a całą kasę biorą dla siebie. Przez 6 lat pracowałem z wieloma sieciami afiliacyjnymi i jedyna którą mogę polecić to afilo.pl

 

 

Pozdrawiam.

Edited by jahptb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam. Kierowałem ruch z domen. Zarobiłem uczciwie około 6 tys zł i nie wypłacili twierdząc że to jest na pewno ruch motywowany nie mając do tego żadnych podstaw.

Prosząc o dowody nie odpisują na maila.

 

Znajomy z mniejszym ruchem zarobił 100zł - Wypłacili. Więc wszystko zależy od kasy a nie od tego jaki to jest ruch.

Mam trochę doświadczenia sieciami afiliacyjnymi. To że widzisz cyferki ile zarobiłeś nie znaczy, że wypłacą. Niestety często jest tak, że uzasadniają to złamaniem regulaminu i ruchem motywowanym. Tobie banują konto albo ignorują a całą kasę biorą dla siebie. Przez 6 lat pracowałem z wieloma sieciami afiliacyjnymi i jedyna którą mogę polecić to afilo.pl

 

 

Pozdrawiam.

 

Jak widać to nie zarobiłeś 6k tylko oni zarobili...

Ja na Twoim miejscu poszczułbym ich tym...kotem...

:)

 

A poważnie...kolega Dezerter chyba zdezerterował...bo ani go widu ani słychu...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam. Kierowałem ruch z domen. Zarobiłem uczciwie około 6 tys zł i nie wypłacili twierdząc że to jest na pewno ruch motywowany nie mając do tego żadnych podstaw.

Prosząc o dowody nie odpisują na maila.

 

Znajomy z mniejszym ruchem zarobił 100zł - Wypłacili. Więc wszystko zależy od kasy a nie od tego jaki to jest ruch.

Mam trochę doświadczenia sieciami afiliacyjnymi. To że widzisz cyferki ile zarobiłeś nie znaczy, że wypłacą. Niestety często jest tak, że uzasadniają to złamaniem regulaminu i ruchem motywowanym. Tobie banują konto albo ignorują a całą kasę biorą dla siebie. Przez 6 lat pracowałem z wieloma sieciami afiliacyjnymi i jedyna którą mogę polecić to afilo.pl

 

 

Pozdrawiam.

 

W jakim okresie zarobiłeś te 6 tys? Jeżeli zacząłeś kierować ten ruch po tym jak pojawił się ten post,to nie wierzę, że zarobiłeś z przekierowanych domen o ile kierowałeś literówki nie związane z grami. Jeżeli ruch tematyczny, to inna sprawa i tu nie wnikam. W każdym razie konwersja z literówek jest prawie zerowa i jak ktoś zamierza kierować domeny nie związane z grami to odradzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam. Kierowałem ruch z domen. Zarobiłem uczciwie około 6 tys zł i nie wypłacili twierdząc że to jest na pewno ruch motywowany nie mając do tego żadnych podstaw.

Prosząc o dowody nie odpisują na maila.

 

Znajomy z mniejszym ruchem zarobił 100zł - Wypłacili. Więc wszystko zależy od kasy a nie od tego jaki to jest ruch.

Mam trochę doświadczenia sieciami afiliacyjnymi. To że widzisz cyferki ile zarobiłeś nie znaczy, że wypłacą. Niestety często jest tak, że uzasadniają to złamaniem regulaminu i ruchem motywowanym. Tobie banują konto albo ignorują a całą kasę biorą dla siebie. Przez 6 lat pracowałem z wieloma sieciami afiliacyjnymi i jedyna którą mogę polecić to afilo.pl

 

 

Pozdrawiam.

 

Napisz proszę priv nazwę twojego konta lub email, na który rejestrowałeś konto.

 

 

 

 

Jak widać to nie zarobiłeś 6k tylko oni zarobili...

Ja na Twoim miejscu poszczułbym ich tym...kotem...

:)

 

A poważnie...kolega Dezerter chyba zdezerterował...bo ani go widu ani słychu...

:)

 

Zgarnąłem 6k i udałem się na wakacje :)

Edited by dezerter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że od jakiegoś czasu pracuje w firmie zajmującej się programami partnerskimi chciałem polecić osobom z forum, które mają ruch o tematyce gier podłączenie programu partnerskiego z grami MMO - pp.funhub.pl

 

Wszystkie gry są bezpłatne, a prowizja jest wypłacana za każda nowo zarejestrowaną osobę. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od gry, ale średnio waha się w granicach 3-6 zł. W ofercie są między inny World of Tanks, League of Legends i kilkadziesiąt innych tytułów.

 

Co możemy zaoferować?

- największy wybór gier

- najlepsze stawki w Polsce

- szybkie wypłaty, realizowane w ciągu 1-2 dni od otrzymania dokumentów

- panel partnera z rozbudowanymi statystykami 24/7

- system reklamowy umożliwiający tworzenie kampanii i powierzchni reklamowych

 

Oczywiście ruch niekoniecznie musi być z tematyki gier, ale z reguły taki przynosi najlepsze efekty.

 

Zachęcam do rejestracji.

 

Zapraszamy do rejestracji na www.pp.funhub.pl

 

W razie pytań piszcie.

 

Kontakt tragedia tylko przez email żeby wogóle coś ustalić potrzeba miesiąca pisanie

żadnej innej formy kontaktu niema ani gg ani skype ani telefonu ani adresu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest GryFH

Witajcie :)

 

Żeby nie zakładać ponownie nowego tematu to będę kontynuować wątek tutaj. Otóż chcieliśmy jeszcze raz namówić was do sprawdzenia swojego ruchu na rzecz przekierowań do gier online :) Może się to oczywiście opłacić zarówno wam jak i nam :) Sprawdzaliśmy wielokrotnie co można zrobić z domenami przy przekierowaniach i jak na nich zarobić. Nasze wyniki były obiecujące i pomimo tego że sami pozyskujemy domeny do przekierowań, postanowiliśmy poszukać też wśród użytkowników tego szanownego forum.

 

Pierwszą osobą na jaką nam się udało trafić to administrator TMI który parkował domenę zarabiając na niej około 10$ miesięcznie. Po przekierowaniu jej do nas, wybraliśmy kampanię która spowodowała wzrost zarobków z 38 złotych miesięcznie do około 275 złotych.

 

Oto screeny zarobków:

2vKmAUW.png

 

Ostatecznie TMI postanowił sprzedać nam tę domenę. Całość oczywiście jest do potwierdzenia, o co sam go poproszę :)

 

Jeśli chcecie sprawdzić swoje domeny to proszę (przed założeniem konta u nas) napisać do mnie na PW na forum lub na adres mailowy krzysztof.lipka@funhub.pl - pozwoli to przypisać mnie jako opiekuna strategicznego przy wybieraniu kampanii.

 

Jeśli posiadacie już konta w naszej firmie jednak z nich nie korzystacie to zapraszam również do kontaktu.

 

Dla osób które generują niemałe ilości leadów i rejestracji u konkurencji mamy propozycję lepszych stawek i szybszych wypłat.

 

Kontakt na PW lub krzysztof.lipka@funhub.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×