Jump to content
Patrycja

Infrastruktura.pl

Recommended Posts

Ładny generyk, ale mało komercyjny.

 

Domena mogłaby nadawać się jako nazwa np. dla firmy budowlanej, budującej drogi itp.

 

 

Jak dla mnie to 3-4 K dla KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny generyk, ale mało komercyjny.

 

+1

 

"Koloryzacja" wg mnie znacznie bardziej komercyjna a poszła za niewielką część "infrastruktury". Dziwne rzeczy się dzieją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się ta domena nie podoba, ciężka w wymowie i łatwo zrobić błąd. Myślę, że na KK będzie trzeba długo czekać.

 

Ładny generyk, ale mało komercyjny.

 

Domena mogłaby nadawać się jako nazwa np. dla firmy budowlanej, budującej drogi itp.

 

 

Jak dla mnie to 3-4 K dla KK.

Do tej pory nie spotkałem firmy zajmującej się budową dróg o nazwie generycznej, zazwyczaj są to nazwy własne.

Wydaje mi się, że bardziej nadaje się na jakiś projekt unijny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się domena nie podoba i nie zarejestrowałbym jej. Jest zbyt ogólna i ma urzędowy wydźwięk. Trzymam kciuki aby znalazł się klient ale uważam, że będzie o niego bardzo ciężko. Wyceny się nie podejmuję - nie mam odniesienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami pesymiści :P

Mi się podoba, w branży są pieniądze tylko musi znaleźć się człowiek, który zechce je wydać na domenę ;)

Nie wyceniam, bo naprawdę ciężko ;)

powodzenia.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ja nie widze intuicyjnego zastosowania, wiec wg mnie domena przedstawia zmienna wartosc d2d

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

 

"Koloryzacja" wg mnie znacznie bardziej komercyjna a poszła za niewielką część "infrastruktury". Dziwne rzeczy się dzieją.

 

Może się trochę sprostuję...

 

Domena naprawdę dobra i warta każdej wydanej na nią złotówki na aukcji thomaso, jednak sądę, że jest wysoce prawdopodobne, że będzie bardzo długo czekała na satysfakcjonujące upłynnienie, które powinno się zaczynać od najwyższego x xxx do okolic dobrych kilkunastu tysięcy zł

 

Nie rozumiem opinii typu "nie zarejestrowałbym"...

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny generyk, ale mało komercyjny.

 

Domena mogłaby nadawać się jako nazwa np. dla firmy budowlanej, budującej drogi itp.

Zgodzę się, że z zarobieniem na takiej domenie, może być trudno ale infrastruktura to nie tylko drogi, choć takie skojarzenia się najczęstsze. W każdym razie infrastruktura to szerzej rozumiany transport ale także infrastruktura techniczna ( przesyłowa, komunikacyjna, itp. ) społeczna ( budynki ).

Ostatnio można było dowiedzieć się z komentarzy pod lokalną informacją o Strategii Rozwoju Kultury, że dla niektórych kultura=infrastruktura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×